Пуки-куки• 08 августа 2025

Що їсте замість картоплі, якщо хочеться зменшити калорійність?

Lily-2020• 08 августа 2025
Запечену картоплю
АяВсёЗнаю• 08 августа 2025
овочі, щось типу рагу з кабачків, помідор, баклажанів....
Кудряшка Сью• 08 августа 2025
Запікаю або варю в мундирі .
ЯяяКакаджамбо• 08 августа 2025
макароны
Криниця щастя• 08 августа 2025
Воду.
IQ 80• 08 августа 2025
картошка варенная или печеная не калорийная.
Я така бойова• 08 августа 2025
насправді картопля чудовий продукт при похудінні, просто порівняйте калорійність та к-ість вуглеводів в картоплі і злакових (рис, вівсянка, навіть гречка на воді). Перше фото гречка на воді зварена, друге - картопля.
Кудряшка Сью• 08 августа 2025
Картопля — продукт із середньою калорійністю, яка залежить від способу приготування та вмісту води.

Орієнтовна калорійність (на 100 г):

Вид картоплі Калорійність, ккал Білки, г Жири, г Вуглеводи, г

Сира ~77 ккал 2,0 0,1 17,5
Варена у воді (без солі) ~82 ккал
Запечена у шкірці ~90 ккал
Пюре з молоком і маслом ~120–130 кка
Смажена (на олії) ~190–200 ккал
Картопля фрі ~300–320 ккал

Нутриціологічний нюанс: картопля — хороший джерело калію, вітаміну С та клітковини (особливо в шкірці), але при смаженні чи приготуванні з великою кількістю жиру її калорійність зростає у 2–4 рази. Найкорисніший варіант — варена або запечена у шкірці без олії.

Не потрібно боятися їсти картопля, головне це приготування та міра .
Закусенец• 08 августа 2025
А що не так з картоплею ви можете пояснити?
SnowMaiden• 08 августа 2025
Телятину
Бадабум• 08 августа 2025
я не ем картофель
как тебе такое илон маск• 08 августа 2025
Ничего. Давно не ем его
Тракторні війська• 08 августа 2025
Тушеные или запеченные овощи,батат
Страхованная• 08 августа 2025
Очевидно же, что другие овощи- кабачки, баклажаны, сладкий перец.
Все до блиску• 08 августа 2025
вареный тертый буряк
Страхованная• 08 августа 2025
Ответ дляТракторні війська
Тушеные или запеченные овощи,батат
Батат же калорийней картошки
Щастя-здоровля• 08 августа 2025
Я їм картоплю, поки вона молода, вона корисна,то вже в старій мало користі. А так є решта овочів - кабачки (люблю як ікру, так і на грилі), цвітна капуста, броколі, зараз сезон овочів, вибір великий.
ПироженкА• 08 августа 2025
Картопля дуже некалорійна
ЛісАпетная• 08 августа 2025
калорийна если жарить в масле, а так супер продукт. и желательно есть не горячей, почитайте про стадии крахмала
Каркуша Клара• 08 августа 2025
У картофеля калорийность меньше, чем у гречки, ешьте на здоровье, но без жиров, в отварном или запеченом виде.
Млинці зі смайликом• 08 августа 2025
Ех, піду зараз наверну сковорідку картопельки з укропчиком, часничком, сальцем..

Хз, що то таке ’калорійність’
Бесконечность-не предел• 08 августа 2025
Гречку, кабачки. Чи просто шматок чорного хліба.
Мальдивирую• 08 августа 2025
Картошка это супер продукт сам по себе! Низкий крахмал, очень высокая насыщаемость, умеренное количество калорий. Я заменяю только на булку 100% ржаной, от других гарниров вообще не чувствую насыщения
Пишущаяся• 08 августа 2025
А картопля калорійна?🤣