Нульовий сантиметр• 08 августа в 15:57
Ліко школа
Хтось вчиться, працює там?
Малинка• 08 августа в 16:17
Не працюю і не вчуся, дитина була там на змаганнях - дуже сучасна школа, не один спортзал, мені візуально сподобалася. Ще додам, що інша дитина брала участь в якійсь олімпіаді (фізика, математика) і діти з Ліко школи там гарно виступили
juliyadorosh• 21 августа в 14:34
Син навчався там онлайн 11 клас, сподобалося. Вони, доречі, минулі роки розігрували гранти на навчання ( правда , лише онлайн)