Ухахайкина• 08 августа 2025
А что с огурцами, дефицит или отчего так дорого?
У нас на базаре огурцы 60-80 грн, поменьше 80 покрупнее 60 грн
Это нормально? Вроде сейчас самый разгар сезона огурцов и такие цены, почему так дорого
В прошлом году брали по 25 на консервацию
В этом по 80 как то дофига
У вас какие цены в городе
Если что это цены в Днепре в спальном районе
В этом по 80 как то дофига
У вас какие цены в городе
Ума Палата• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Ну не знаю
Вроде огурцы не из турции к нам едут
Сейчас банан по 60 грн и огурец по такой же цене
Вроде огурцы не из турции к нам едут
Зараз огірки тільки тепличні, там де клімат контроль, охолодження та волога. Це не дешево.
Love_Love_Love_• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Сами выращивайте в Америке огурцы
Я советов не просила
Та я наче теж не просила.
До чого ви ту Америку всюди ліпите?
Я купую огірки і не нию що для мене хтось повинен безкоштовно пахати.
До чого ви ту Америку всюди ліпите?
Булку Дай• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Нет перекупы у нас продают по таким цегам
посмотрите на вечерних рынках, на стихийных, где за место не платят, там обычно дешевле
Оце потужно• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Зачем мне это
Я фермерством не занимаюсь
Вы считаете 80 грн в сезон адекватная цена для огурцов? Или к чему ваш комментарий
Я фермерством не занимаюсь
Ну фермер теж хоче купувати все по адекватній ціні, а не виходить.
ЦібаФу• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
А я керую? 😅
Еще раз вопрос по 80 в сезон нормальная цена по вашему?))
Я не можу оцітини чи нормальна. Бо не знаю затрат.
Ухахайкина
• 08 августа 2025
Ответ дляУма Палата
Тепличные в сезон? Вы уверенны?
Білка в колесі• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Все равно для консервации дорого
Выращивайте свои и продавайте дешево
Ухахайкина
• 08 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Та я наче теж не просила.
До чого ви ту Америку всюди ліпите?
Так вы и живете не в Украине
При чем здесь вы вообще?
ЦібаФу• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Тепличные в сезон? Вы уверенны?
Я ж вам сказала. Що я садила одразу в ґрунт. Ще не зібрала жодного
Love_Love_Love_• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Так вы и живете не в Украине
При чем здесь вы вообще?
До чого тут де я живу. Ви горді що володієте цією інформацією? То чого ви огірки не вирощуєте?
Ухахайкина
• 08 августа 2025
Ответ дляЦібаФу
Ну это вы просто уворачиваетесь от ответа)
Каждый взрослый человек, который совершает покупки, может оценить, прикинуть адекватность цены. Если огурцы будут по 300 за кг, вы скажите что это нормально? Нет скажите дорого, значит можете все таки оценить?
Зубачистка• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Сами выращивайте в Америке огурцы
Я советов не просила
Ось мої вигорівші і ті що похворіли (врожаю немає тільки на поїсти та банку 1 в тиждень засолити).
Якщо напишу вартість вложену в насіння,в сітку,затіняючу сітку-то можна було б навіть по 80грн купити кілька відер.
І така ж фігня з огірками на Київщині (в сторону Полтавщини) і в сусідніх селах.
Ухахайкина
• 08 августа 2025
Ответ дляБілка в колесі
Выращивайте свои и продавайте дешево
Я советов не просила
Вы здесь не по теме отвечаете
175см55кг19лет (она)• 08 августа 2025
70 Київська область. Бо, погода така, в мене вже всі гигнулися, поїли домашніх огірків 1,5 місяців і досить. Два дні тому останні нещастя визбирала і бадилля вже викинула з городу.
Коленная ложечка• 08 августа 2025
Ответ дляЦібаФу
То замерзли. То жара. То дощі. Зав´язі є - і на місці
Град добавьте
Ухахайкина
• 08 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви чого ?
При всьому де ви живете
Там рівень життя інший, інші заробітні плати, інші ціни на огірки.
Те що для України може бути дорого, для США може бути нормально.
Те що ви купуєте і їсте огірки кажете день в Америці мені ні про що не говорить
І до чого тут ваші поради , що мені робити, коли я спитали ціни в інших містах України
Тут приповзли Ви і почали мені казати що я повинна робити, це що адекватно вважаєте? Чи у всіх темах так робите, такий собі негативний персонаж на сайті чи що?
При всьому де ви живете
Ухахайкина
• 08 августа 2025
Ответ дляЧаюри
40 гривень сьогодні на базарі купувала, помідори рожеві салатні по 35.
Какой город?
Банка з медом• 08 августа 2025
В нас огірки 60, менші 40. Бувають дні, що дорощі. А от домашні томати по 130
:( ще й не смачні. У всіх моїх знайомих вже пропали, урожаю не буде, як і перцю
ЦібаФу• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Я можу оцінити чи для мене особисто дорого, але не можу сказати що виробник поставив неадекватну ціну
Пушкининиана• 08 августа 2025
Погодні умови для огірків паршиві цього року, пізно садили бо холодно було, а далі вони дуже туго ростуть, ночі холодні, і листки починають жовтіти. Моя мама цього року лиш поки кілька огірків вирвала, а зазвичай з початку липня вже свої їли минулі роки.
Ухахайкина
• 08 августа 2025
Ответ дляElani
Все верно
Вы не занимаетесь фермерством, вы занимаетесь херней.
При чем задешево, раз денег на огурцы нет
Как и вы на этом сайте 🤷🏻♀️
Тут как тут• 08 августа 2025
Ответ дляУхахайкина
Зачем мне это
Я фермерством не занимаюсь
В магазине купила по 45, думала на рынке дешевле, Киев🥺