Der_Natali• 08 августа в 18:33
Значно рідше .Зробили доньці вакцинацію весною 2024.З того часу жодного разу донька не хворіла з високою температурою.Були незначні прояви ГРВІ ві все
Ответ дляDer_Natali
Як ваша дитина перенесла вакцину? Чи була гостра реакція?
Ответ дляlatviya
Да. Намного меньше . Дочка еще и астматик , даже ремиссия наступила длительная.
KroKro1980• 08 августа в 19:41
Ні, не менше. Вакцинували в 3 роки. Переніс легко, без жодної побічної дії, але хвороб менше не стало.