Хочу наколоти губи• 07 августа в 11:15
Цитомегаловирус у ребенка 4 года. Кто сталкивался? Как лечились?
Білий Лосик• 07 августа в 11:42
Це до інфекціоніста, складне лікування і як наслідок може бути постійна втома
Бажаю одужання дитині
Хочу наколоти губи
• 07 августа в 11:47
Ответ дляНе боюся осуду
а какие проявления у ребенка?
Воспаление миндалин
Отсутствие нормального дыхания
Білий Лосик• 07 августа в 11:56
Ответ дляХочу наколоти губи
Воспаление миндалин
Отсутствие нормального дыхания
А ЕпштейБара ви здавали? У моєї дитини це був саме ЕпштенБар, хоча на цитомегаловірус теж здавали. Лікувалися у інфекціоніста в Медікомі на Оболоні
Хочу наколоти губи
• 07 августа в 12:04
Ответ дляБілий Лосик
Сдавали, его не выявили.
Как лечились? Долго?
Были потом повторы?
Врач сказал, что садик/бассейн/солнце будет триггером до 6 лет(
Как лечились? Долго?
Были потом повторы?
Не боюся осуду• 07 августа в 12:10
Ответ дляХочу наколоти губи
Сдавали, его не выявили.
Как лечились? Долго?
Были потом повторы?
Как лечились? Долго?
Были потом повторы?
могу посоветовать вам врача, очень грамотная, бесплатно по ел направлению
Білий Лосик• 07 августа в 12:11
Ответ дляХочу наколоти губи
Сдавали, его не выявили.
Как лечились? Долго?
Были потом повторы?
Как лечились? Долго?
Были потом повторы?
Кучу ліків різноманітних прописували (антибіотик, біо-гайя форте, лімфоміазот, ще якісь там були). Але у мене дитині 12 років, тобто до школи ходила (2 тижні, здається, була на лікарняному і все)
При Епштейні рекомендувала зробити пнєвмокову вакцину, (інші лікарі сказали, що не треба було приймати антибіотики)
Пройшло 6 місяців, повторення не було
Короче, я так розумію, що знайти толкового лікаря - ще той квест
Пройшло 6 місяців, повторення не було
Білий Лосик• 07 августа в 12:12
Ответ дляНе боюся осуду
Мені цікаво теж, завжди платно ходимо в Медіком, але і там є зауваження
Не боюся осуду• 07 августа в 12:12
Ответ дляБілий Лосик
У доньки був мононуклеоз викликаний Епштейн Барра
Білий Лосик• 07 августа в 12:13
Ответ дляНе боюся осуду
О, дуже вам дякую, я поруч живу на Набережній біля церкви недобудованої