Манкоголік• 08 августа в 19:27
Дискримінація людей, які не вживають алкоголь
Багато хто вважає, що ці люди або якісь хворі, або просто нехороші люди. Багато стикалася з цим. Чому таке дивне ставлення до тих, хто не п´є?
дякую аж підскакую• 08 августа в 19:28
Значит вам нужно менять окружение
У меня много кто не употребляет алкоголь и подобных разговоров и обсуждений нет
Цікавий писочок• 08 августа в 19:29
якась дурниця. Хочу п´ю, не хочу не п´ю. І ніколи не слідкую, що п´ють інші..
Манкоголік
• 08 августа в 19:31
Ответ дляНеновая почта
Не придумуйте
Таке ставлення справді є. В колективі на роботі, наприклад. В кругу родичів. Нещодавно хлопець покликав мене на один захід зі своїми друзями і запропонував пити компот, але сказати, що то вино. Це для того, щоб я не почувала себе некомфортно, бо всі питимуть.
Неновая почта• 08 августа в 19:32
Ответ дляМанкоголік
Шукайте іншого, цей не вельми розумний
Манкоголік
• 08 августа в 19:33
Ответ дляНеновая почта
Шукайте іншого, цей не вельми розумний
Ага, і роботу міняти, і родичів...))
Неновая почта• 08 августа в 19:35
Ответ дляМанкоголік
Ага, і роботу міняти, і родичів...))
Ні. Міняйте свої думки. Щоб не відчувала себе некомфортно... А чому Ви відчуваєте себе не комфортно? Я дуже рідко можу щось випити, але мені комфортно в будь якій компанії. Все в Вашій голові.
Не кую, не мелю• 08 августа в 19:35
Ну не ощущаю что прям дискриминируют меня. Просто людям некомфортно терять голову при трезвом человеке.
Манкоголік
• 08 августа в 19:40
Ответ длявре_Динка
дивне у вас оточення
я майже не вживаю і ще жодного разу не почувала себе ніяково, і ніхто мені ні слова не сказав з цього приводу
А мене часто тролили з цього приводу.
Якщо що - не п´ю тому що це шкідливо для зовнішності і зайві калорії, а не тому що погана людина)
Доль Чекомбана• 08 августа в 19:48
Ответ дляМанкоголік
Ага, і роботу міняти, і родичів...))
Ну вот у меня и на работе никто не пьет, и из родных тоже. А из друзей, кто хочет, выпьет, кто не хочет - нет. И на шашлыки нас приглашают когда, покупают для непьющих томатный сок, все нормально относятся. Но правда и алкашей нет среди них.
Телепузик• 08 августа в 19:53
Ответ дляМанкоголік
Він вас захистив від парочки придурків, які почали би до вас доколупуваться ’чого не п´єш’. Вам хотілося з ними побалакати і відчути себе дискримінованою?
Манкоголік
• 08 августа в 20:01
Ответ дляТелепузик
Так і є, він так і пояснив, що деякі друзі недобре ставляться до тих, хто не п´є. Але неприємний сам факт, що це треба приховувати.
Ну й корпоративи через це не люблю, бо всі п´ють
Топтунша• 08 августа в 20:04
Плюсую, меняйте окружение. Я по юности-глупости встречалась с маргиналом (пьют, матерятся, курят), тоже была для него и его семьи инопланетянкой. Потом появились нормальные друзья, с ним рассталась, и поняла что таких людей много
Телепузик• 08 августа в 20:06
Ответ дляМанкоголік
Спробуйте більш пофігістично ставитись до оточуючих. ’Всі п´ють’ і ви це не любите (про що явно не забуваєте всім повідомити) і тут же вимагаєте толерантного ставлення. Це так не працює.
Два-три тижні і фсьо• 08 августа в 20:13
В моєму оточенні таке не зустрічається. Хтось взагалі ніколи не п´є і всі про те знають і ніколи не наполягають. Хтось іноді просто не хоче або є причина. Якось завжди є хто п´є і має собі компанію, то для чого когось ще напружувати
Скоро_вчера• 08 августа в 20:20
Я б і випила, але немає з ким. На роботі всі неп,ющі, дома теж. З подруг може хтось бокал і вип´є але зазвичай ні.
Первоклашка Я• 08 августа в 21:50
В моєму оточенні десь 85% тих, хто не вживає алкоголь. Тому дискримінації впринципі бути не може.
Манкоголік
• 08 августа в 21:56
Ответ дляПервоклашка Я
А де ви живете? Хто ваші друзі?
Первоклашка Я• 08 августа в 22:36
Ответ дляМанкоголік
А де ви живете? Хто ваші друзі?
Київ, друзі різні. З найближчих - куми, найкраща подружка з сім´єю, 2 подружки дитинства та брат з жінкою. Працюю в банку
Манкоголік
• 08 августа в 22:48
Ответ дляПервоклашка Я
Вам пощастило мабуть. Мій хлопець теж в банку працює і там майже всі алкоголь вживають. У мене на роботі теж жоден корпоратив не обходиться без алкоголю...
Первоклашка Я• 08 августа в 22:50
Ответ дляМанкоголік
Так всі на авто майже. Може вдома і п´ють, а не на роботі серед дня, то хіба що корпоратив раз у рік, і то там 6 пляшок просеко на 20 чол уходить
Манкоголік
• 08 августа в 23:04
Ответ дляПервоклашка Я
Звісно не на роботі, але корпаративи частіше, ніж раз на рік. І всі виключно з алкоголем, міцнішим за просеко