Мамзелькин• 17 марта 2014

Питання юристам Заява про повернення судового збору

Підкажіть, будь-ласка, щодо повернення коштів за сплату судового збору. Справу повернули, тепер хочу повернути кошти за судовий збір, але там треба додавати оригінал квитанції, а я його загубила, залишилась лише копія... Що робити?
SLOBODYANKA• 17 марта 2014
спробуйте взяти в банку де сплачували(правда це не безкоштовно). В ухвалі Вам вказали повернути судовий збір чи Ви маєте написати заяву в суд, щоб повернули?

Молчавочка• 17 марта 2014
О! А его можно вернуть???
автор Мамзелькин • 17 марта 2014
Ответ дляSLOBODYANKA
сама буду писати заяву
автор Мамзелькин • 17 марта 2014
Ответ дляМолчавочка
О! А его можно вернуть???
суд не рассматривал дело, поэтому хочу вернуть. ВИТЯГ із Закону України «Про судовий збір»

Стаття 7.

Повернення судового збору

1. Сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі:

1) зменшення розміру позовних вимог або внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом;

2) повернення заяви або скарги;

3) відмови у відкритті провадження у справі;

4) залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв´язку з повторним неприбуттям позивача або за його клопотанням);

5) закриття провадження у справі.

2. У випадках, установлених пунктом 1 частини першої цієї статті, судовий збір повертається в розмірі переплаченої суми; в інших випадках, установлених частиною першою цієї статті, - повністю.
SLOBODYANKA• 17 марта 2014
Ответ дляМолчавочка
О! А его можно вернуть???
так це трохи геморой, потрібноз ухвалою суду іти в казначейство, а Ви знаєте як легко забрати в держави гроші?
SLOBODYANKA• 17 марта 2014
Ответ дляМамзелькин

Стаття 7.

Повернення судового збору

2) повернення заяви або скарги;

5) закриття провадження у справі.

якщо сказали, що треба оригінал квитанції (а Ви оригінал до суду не здавали?)то пишіть заяву в банку, щоб видали дублікат квитанції.
Молчавочка• 17 марта 2014
Ответ дляSLOBODYANKA
Ну...геморой не геморой. Но я в высший 1600 грн. заплатила, а в рассмотрении дела отказали. Не копеечка, как сейчас. Правда, может то, что они заяву прочли и постановили отказать в рассмотрении, уже работой суда считается и стоит этих денег? Хм, в любом случае, спасибо за информацию, попробую разобраться.

Боевая• 17 марта 2014
Ответ дляМолчавочка
я так написала, що важко буде забрати гроші, займе трохи часу. ні робота суду не оплачується, я не розумію, чому відразу в ухвалі не вказали про повернення судового збору.