Мій не такий• 09 августа в 08:16
Навчання в КАІ колишній НАУ
Доброго ранку?)
Мій син планує вступати на пілота в НАУ. Порадьте можливо хтось навчався або знайомі навчались. Будь яка інформація дуже хвилююсь як проходить навчання, які викладачі. Натрапила на одне відео у ТікТок каже дівчина що це самий поганий Інститут. Дякую
Сонячний зайчик• 09 августа в 08:22
Ответ дляКумедний ґудзик
На пілота краще йти в Кропивницький, а не в НАУ
Або в Кожедуба на військового пілота
Потішаюся• 09 августа в 08:28
Нау на пілота не вчить. Спочатку треба ппл отримати, потім спл. І вища освіта не потрібна. Можна одразу після школи, платіть гроші і літайте. Але боюсь в Україні це не можливо зараз, бо небо закрите для цивільної авіації. По світу таких шкіл багато, виїхати може?
Раніше Кропивницький готував військових пілотів. Зараз солдатиків все одно відправляють за кордон на навчання, бо в Україні не можна на Цеснах літати.
a.ostroverh• 09 августа в 08:46
Ответ дляПотішаюся
Поищите про школу Авиатор УТЦ или Щапалноукраинская летняя школа
Готовят на ppl
На cpl нужен двухдвигательный самолет
Нау сейчас не имеет ни одного борта с действующей летной годности
Тот что будет, пойдёт под сертификат fto в зуша (из того что слышала) когда-то
Могу дать контакты)
Готовьте много денег
Готовят на ppl
На cpl нужен двухдвигательный самолет
Могу дать контакты)
Готовьте много денег
Майданщица• 09 августа в 08:56
В мене син навчався спочатку в ліцеї НАУ потім На пілота вступив до Академії в Кропивницькому . В нау є приколи . Зараз академія підписали контракт а як в НАУ хз .
Майданщица• 09 августа в 09:01
Якщо готові платити , нехай відразу навчається у польщі або Литві щоб iasa отримати