Швидка Настя• 13 марта в 15:06

Худий, мілкий чоловік з 39 розміром ноги і худими пальцями… Вам як такий?

Дуже розумний, характер класний…
Не багатий , управлінець в компанії, але не бідний… Обличчя ще так сяк, але ноги і руки як сірнички, пальці на руках довгі і худі… ну мілка порода, скажем так…
Ви з таким зустрічались? Як вони в ліжку? Там є хоч кого обійняти? Вам такі подобаються?
Зробіть вибір:
вже голосів: 158
Точно ні, має бути тіло
Без різниці
Був, не сподобалось
Є зараз, звикла
Свій варіант
Сіточка• 13 марта в 18:12
Ответ дляЩаслива Я
Ну пальці ж в нього шевеляться, то яка різниця, худі вони чи ні. 39 розмір взуття взагалі зручно, в чоловіків моєї сім´ї 45. Але зазвичай пара у таких чоловіків відповідна, маленька худенька жінка.
39 не зручно тому що спробуйьзеайди йому чи в підлітковому відділі
Рву и мечу• 13 марта в 18:23
Если мне мне мужчина физически не нравится никак вообще, то не буду встречаться ни при каких других его Супер положительных качествах. Я просто не смогу с ним спать. Дружить смогу, спать нет. Поэтому нет , не встречалась бы. Да, тощих и мелких не воспринимаю физически. Они для меня бесполые.
Вітаміни косметика• 13 марта в 18:29
ну в мого 41 розмір ног(не ласти) але високий статний-красунчик. Розмір ноги то не показник. А ось мелкатронів не люблю-хоча сама середне --мелкая

Якщо як людина він гарний, то чомуб ні- краще ніж здорова тупа дитина.З рукою як кавун і мізки як горошина
Сосиска_Втесте• 13 марта в 18:39
Попробуйте, если что смотивируете его идти в спортзал, будет заниматься+ питаться хорошо, нарастит мышечную массу.
Сіточка• 13 марта в 18:46
Ответ дляДайте подуться
Середній це 37-38. 39 це вже розтоптаний, або для зроста 180см+
У меня рост 167 и 39 размер.
Дайте подуться• 13 марта в 18:47
Ответ дляСіточка
У меня рост 167 и 39 размер.
А я 172 і 35,5 -36 розмір.
Мишка-шалунишка• 13 марта в 18:48
Ответ дляТень льва
автор написала ’це жіночий розмір’.
з яких пір величезний 39-й став жіночим?
38-39 самый ходовой размер в женской обуви, его первым разбирают. На распродажах его сложнее всего поймать. Поэтому таки да, правильно написали
Сіточка• 13 марта в 18:52
Ответ дляШвидка Настя
І що ця статистика вам дасть у вас ріст десь 1.6, ще про ріст почитайте
У меня подруга 174 и нога 38.
Сіточка• 13 марта в 18:54
Ответ дляБорщик
конечно) в штанах в одежде особо не понятен ну никак размер. Нужна эрекция. Обычно худые выносливые еще) да и какой он в сексе тоже непонятно, фигура тут не причем
Размер ни от роста ни от комплекции. Был 180 ростом с маленьким и 169 с большим. При чем 169 сам щуплый, без плеч, нога маленькая а там самое большое хозяйство что я видела. А был 170 но плечистый широкий а там не очень большое, тоненькое.
Сіточка• 13 марта в 18:56
Ответ дляДайте подуться
А я 172 і 35,5 -36 розмір.
Вот как тааак? Думала у подруги ножка небольшая при росте 170+ а вы меня удивили.
Редиска Я• 13 марта в 19:14
Ответ дляМозговая пилочка
Давно)
У девочек 6-7 класс уже 39 размер ноги) Я 166 ростом, 39 размер. Большинство моих подруг и знакомых -38-39-40
Ну і шо тут гарного? Для жінки ласти не дуже комільфо.
ФФФФристайла• 13 марта в 19:24
Ответ дляЩаслива Я
А чем зручно? Что меньше места в шкафу занимают?
Люблю кетчуп• 13 марта в 19:39
Я сама мелкая. Мне такие для продолжения рода не подходят. Как то не хочется плодить мелкотню.
Анонимба• 13 марта в 19:55
Автор, мой был не мелкий ( я сама очень мелкая была) , но худющий. Когда познакомилась , помню даже мужиком не пах обнял меня - ощущение ,что подросток, хотя ему было 30 лет. Несколько лет к нему присматривалась, фигура у моего красивая. Когда замуж вышла, он бросил курить , стал регулярно есть и сразу заматерел. Автор, ваш курит? Но если вы визуалка, мелкий может Вам ’ резать’ глаз всегда. Моя соседка высокая дама ’ кровь с молоком’ к ней мелкие прям слетаются, последний отличный,хорошо зарабатывает,она прям расцвела.
Вірю, я повірив• 13 марта в 20:06
Ответ дляТень льва
з яких пір це жіночий розмір?))))
ні, я розумію, що і у жінок такий є, але це не середній жіночий, тому називати його жіночим некоректно.
Самые ходовые размеры обуви у нас в Украине - это 37-39, много лет торговала ей.
И Гугл со мной согласен))
У середньому українські жінки носять взуття 38-го розміру. Найбільш поширеними та «ходовими» розмірами, що відповідають середньому зросту, є діапазон від 37 до 39
Аленький носочек• 13 марта в 20:06
Ответ дляТень льва
автор написала ’це жіночий розмір’.
Для дівчини 165-170 см це стандартний розмір, але зараз ноги у дівчат 39-41, тому так це середній розмір. Для гноміка 150-160 39 то завеликий, звичайно
Вірю, я повірив• 13 марта в 20:09
Ответ дляШвидка Настя
Вам смішно, але блін ну що це за мужик, хочеться щоб був сильний, великий… в ліжку він буде як шпіц на мені
Вірю, я повірив• 13 марта в 20:10
Ответ дляШвидка Настя
У мене 1.72, а у нього десь 1.76, ще й не високий(
О божечки, а я то думала, что там до 160 рост
Вірю, я повірив• 13 марта в 20:14
Ответ дляТільки не про гроші
Объем мышц не всегда равно их сила. Бывает что сильнее даже тот кто посуше
Да, на таких говорят ’ жилистый’
sur_sur• 13 марта в 20:21
Ответ дляШвидка Настя
А який зріст? Бо худий частіше стає вгодованим, ніж товстий худне)
Вірю, я повірив• 13 марта в 20:27
Ответ дляsur_sur
Не поверите - 176 см))
Тільки не про гроші• 13 марта в 20:27
Ответ дляАленький носочек
Плоскостопие у большинства, чему радоваться?
ЗавЛабСнаб• 13 марта в 20:31
Ответ дляШвидка Настя
Идеальное сочетание. Дерзайте!

Ненавижу когда клопихи на высоких мужиков прыгают, из-за них высокие девушки не могут найти себе партнёра по росту.
sur_sur• 13 марта в 20:32
Ответ дляВірю, я повірив
Не поверите - 176 см))
Пробуйте)), иначе ничего не поймете))
Пффф 100%• 13 марта в 20:45
Ответ дляШвидка Настя
От, думала як назвати- дрищ 100%)
А руки кисті пальці, менші мої напевно ніколи з таким не обіймалась, чи щось більше…
Боюсь що не сподобається от і боюсь переходити на щось особисте) прям не знаю…(((
Невже ви ще не доперли, що якщо ви його отак вибираєте як коня на базарі, то він вам не підходить. Чи ви з усіма лише по розрахунку без почуттів?
Рання пташка• 13 марта в 20:47
Ответ дляПродаю витрішки
39-й це скільки сантиметрів?
Щаслива Я• 13 марта в 20:53
Ответ дляФФФФристайла
Да, і на взуттєвій полиці теж.
Щаслива Я• 13 марта в 20:54
Ответ дляЛюблю кетчуп
Бачу багато низьких жінок з чоловіками від 190 см. Думала, комплекси. А воно он що.
Вірю, я повірив• 13 марта в 20:56
Ответ дляsur_sur
Пробуйте)), иначе ничего не поймете))
А мне зачем пробовать? У меня муж имеется такого же роста , но не дрыщ😄
sur_sur• 13 марта в 20:59
Ответ дляВірю, я повірив
Ну, вы мне вместо автора про рост ее кавалера ответили, не обратила внимание, что вы не автор темы, не догадались?