Брюнетка в Мармеладе• 09 августа 2025
Кухня - плюси /мінуси.
Давайте в цій темі ділитися досвідом, хорошим і поганим.
Щоб ви не зробили, поверни час назад, або навпаки, що виявилося дуже вдалим в ремонті кухні.
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
В мене досвіду нема. Ще ремонт не робила, єдине чим можу поділитися - це клапан приточного повітря на вікно )
З ним гарно працює вентиляція, витягує всі запахи і є приток свіжого повітря.
ФФФФристайла• 09 августа 2025
Моїй кухні 10 років. Все продумано до дрібниць. Єдиний мій баг - моєму вагітному мозку захотілося фартух неоднотонний)) Але зараз лінь міняти
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
Ответ дляФФФФристайла
Діліться)
З чого у вас стільниця?
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
Ответ длялаМпочка
+ розетки
+ мойки без стыков
+ разные виды света
+ фасады без ручек
+ мойки без стыков
+ разные виды света
+ фасады без ручек
❤️
Можна детальніше про фасади і ручки?
Можливо фото маєте?
Можна детальніше про фасади і ручки?
Можливо фото маєте?
КарамбОлька• 09 августа 2025
Все влаштлаує, робили по своїм грошам. Технічно не було можливості інакше зробити без потерь. Бо вент канал заважає
Указка• 09 августа 2025
А то, что мне нравилось но под сдачу оказалось не очень - гранитная мойка.
На ней остаются пятна, если посуду на долго оставить, и потом сложно отмыть.
Мальовнича даль• 09 августа 2025
Ответ дляФФФФристайла
А чем плох неоднотонный. На прошлой кухне был однотонный серый ну такое. На этой под камень мраморный красиво очень практично и не марко.
Та не реву я• 09 августа 2025
мои советы много удобных розеток, фильтры измельчитель и я довольна столешницей из керамогранита под дерево.
Оля_с_киркою• 09 августа 2025
Кухня без ручек оказалась трешем для меня, пятна задалбалась мыть. Хорошая вытяжка обязательно.
Рожайтретьего• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Не буду обсуждать материалы.
Но лично, по дизайну нравятся кухни, как в хороших фильмах.
Вся рабочая зона посередине, и мойка и плита.
Та не реву я• 09 августа 2025
Ответ дляРожайтретьего
Не буду обсуждать материалы.
1. кухня в доме, слева есть мини кухня-засранка-кладовка
2. кухня в квартире для сына
все мы понимаем, что у каждого свой вкус, мы же просто общаемся, даем советы, слушаем советы...
2. кухня в квартире для сына
Рожайтретьего• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
2. кухня в квартире для сына
Все фото красивы. А фантазии? Пусть у меня и останутся))
Спокойного вечера))
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
2. кухня в квартире для сына
Ох краса 😍
Дякую, що ділитесь
Та не реву я• 09 августа 2025
Ответ дляРожайтретьего
Спокойного вечера))
хотите покажу кухню, от который вы выпадете в осадок??? честно скажу, моя мама наваяла по боХатому
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Все показуйте
ФФФФристайла• 09 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Діліться)
З чого у вас стільниця?
Штучний камінь, врізна мийка
Та не реву я• 09 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Все показуйте
сразу скажу - тут нужна подготовка....моральная...это творение было сделано в 2018 году, но уже переделано. У моей мамы нет цыганских корней...но видать где то проскочили...
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Гарно, по своєму, але зроблено дуже гарно
ФФФФристайла• 09 августа 2025
Ответ дляМальовнича даль
У мене скло і мені захотілося якихось бірюзових розводів)) Проект був з однотонним )
Та не реву я• 09 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
фартук снят, фасады перекрашены. пол уже как есть...
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
Ответ дляФФФФристайла
Гарно.
Це у вас мікрохвильова так високо вмонтована?
ФФФФристайла• 09 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Гарно.
Так, у нас всі високі, тому ок)
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
Ответ дляФФФФристайла
Так, у нас всі високі, тому ок)
Зрозуміло, я мала)
Неместная Я• 09 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
❤️
Можна детальніше про фасади і ручки?
Можливо фото маєте?
Можна детальніше про фасади і ручки?
Можливо фото маєте?
Ручки для кого як. Я роблю тільки з ручками, правда обираю такі, щоб душу гріли) ручка це не тільки функціонал, а і естетика. В деяких стилях без ручок ніяк. Подруга піддалась тренду кухня без ручок, верніше прихована профільна ручка, дуже пожаліла. Каже їй не зручно
Брюнетка в Мармеладе
• 09 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
Дякую, маєте фото своїх ручок?
Неместная Я• 09 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Кухня реально має багатий вид. З практичної точки зору є питання. Але картинка гарна. Килимки з плитки ван лав)