Пописанная парта• 09 августа 2025
Курс молодого мандрівника- ви б взяли? Щоб навчитись самому бронювати, літати
Творческий типаж• 09 августа 2025
может, лучше для ’’престарелого’’ мандрівника, который не умеет информацию искать
Домашня Зюзя• 09 августа 2025
Во, прикол. Умеют же люди зарабатывать. Отдать 20000 штук, что научиться ходить на сайт Виззэйр и Букинг
.
Пополняю_Карму• 09 августа 2025
Звісно що ні .
Я вмію це робити .
Всі у кого є гроші вже це все знає ! А хто не знає - може запитати у знайомих / друзів .
Та ж кордони відкриті 10 років , запізнились ви
Я вмію це робити .
Попразендовна• 09 августа 2025
Це для державних працівників за державний кошт підуть навчатись... Щодня будуть курси купувати. ))
неДодекаэдр• 09 августа 2025
Это шутка такая?
Какую такую секретную информацию я получу за эти деньги? Что по вторникам билеты дешевле?)
Мій не такий• 09 августа 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
.
То гривні)
МастерЮля• 09 августа 2025
Ответ дляТворческий типаж
Тем, кому 60+, тоже найдут )
При них интернет в Украине начинался и форумы.
Бутербродница• 09 августа 2025
Як раз для жінок, які не вміють користуватися гуглом
Особливо сподобався пункт ’перевірка країн на візи’
Десь плюс-мінус середньо статистична порадниця.
Якась Галя, яка злітала два рази в Європу Райанейром і забронювала на Airbnb квартиру, готується розкручувати авдиторію на бабки
Десь плюс-мінус середньо статистична порадниця. Якась Галя, яка злітала два рази в Європу Райанейром і забронювала на Airbnb квартиру, готується розкручувати авдиторію на бабки
ГонУрова дівка• 09 августа 2025
А как по мне если есть деньги чего нет ?
Я никогда не бронировала билеты на самолет всегда летала от турагенства или по работе.
Букингом пользовалась тоже только по Украине.
Баба Йога• 09 августа 2025
В інтернеті є цілий сайт.На жаль він російський,але інфи там вагон.Через VPN потрібно заходити.
Колись там було відсотків 30 українців.
Домашня Зюзя• 09 августа 2025
Ответ дляБутербродница
Вот вы ржете, а идея шикарная! Надо и себе что-то подобное замутить. Ну, песня же - с вас 5000 штук за проверку стран на визы)))
Домашня Зюзя• 09 августа 2025
Ответ дляКоханозадовільна
А в мене топографічний кретинізм,то мені б підійшло
Для вас гугл-карты давно придумали. Они бесплатные.
Баба Йога• 09 августа 2025
Доречі не знаю,чому досі ніхто не створив український форум мандрівників.
Було б супер.
Бутербродница• 09 августа 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Автор, увага! Тут, як мінімум, 999грн накльовується!
Коханозадовільна• 09 августа 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Я і там буває торможу або заведе кудись,де нема переходу
спальное место• 09 августа 2025
Ответ дляБаба Йога
Колись там було відсотків 30 українців.
Форум Винского?
Баба Йога• 09 августа 2025
Ответ дляспальное место
Форум Винского?
Да,и есть еще один,намного меньше,но инфа там плотная с выборками по странам.Забыла название.