Безлім на все• 06 августа в 01:46
Може хто знає де купити постільну білизну по шаленій акції?)
Привіт) може хтось знає де купити , буду вдячна
Слухи-руки не распускаю• 06 августа в 02:04
Я в Мирсоне как-то достаточно выгодно брала, качество хорошее.
Пирожкиня• 06 августа в 02:06
Декілька днів тому з сенсей хтось показував білизну постільну, за знижкою, але якість мабудь не дуже гарна, але якщо купляти по потрібно саме зараз і не плануєте користуватися ним усе життя, то мабудь норм
Джавеліна• 06 августа в 02:17
В магазині Ярослав у відділі браку. Там буває якісна постіль, в якій десь не співпадає малюночок чи навіть просто біла по гарній ціні.
Всюди влазю• 06 августа в 07:01
Ответ дляЧорнобаївка
Посмотрите на ’Прилучанке’. В целом у них низкие цены.
Какие же у них расцветки! Я будто в 1987 году побывала! Эстетическая боль
Клептоманка• 06 августа в 07:05
Ответ дляіронічна антитеза
Отвратительное качество .
Склад читайте)
Чорнобаївка• 06 августа в 08:11
Ответ дляВсюди влазю
Там разные есть, можно и однотон найти. Но да, цветных больше.
іронічна антитеза• 06 августа в 14:45
Ответ дляКлептоманка
Склад читайте)
100% хлопок беру только. Взяла их фланель - скошлатилась через пару месяцев.