ГоловнаЯ• 10 августа 2025
Тут є люди, які проводять вихідні самі?
У мене немає друзів, і вже декілька років я проводжу вихідні сама і без планів.
Хочу дізнатись, чи я не одна така
Результат:
вже голосів:
35 (94.59%)
Я проводжу сама
2 (5.41%)
Я не сама
40каградусная• 10 августа 2025
Я, и я не страдаю от этого.
У меня подростки есть, и когда эта шумная орава куда-то уходит, и наступает тишина…и я одна… это кайф😍
ГоловнаЯ
• 10 августа 2025
Ответ дляНе пириживай
Конечно есть. Думаете мало одиноких людей?
Ніколи таких не бачила крім себе(
Розумна Губка• 10 августа 2025
Друзі звуть. А я проводжу вихідні з собакою. Мені так дуже комфортно. Не хочу ні з ким
Аннуитет• 10 августа 2025
В выходные я занята своими делами: закупка продуктов, уборка. Да и просто хочется полежать и ничего не делать. На друзей времени нет.
Розумна Губка• 10 августа 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Ніколи таких не бачила крім себе(
Бо ми кожен в себе)
І я не одинока. Я одиночка
люблю_тортики• 10 августа 2025
Нарожала детей
Теперь только мечтаю побыть одна :)
Хорошо есть спальня, в которую они стучаться :)
Теперь только мечтаю побыть одна :)
Телепузик• 10 августа 2025
Я сама люблю лише на пляж їздити, лежу читаю книгу, купаюсь і це для мене кайфовий спокійний відпочинок у вихідний, от сьогодні не поїхала, може наступного тижня
ПлюшкамиБалуюсь• 10 августа 2025
Сейчас сама. Период, когда хочется меньше движняка и больше спокойствия
Инста_Богиня• 10 августа 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Ніколи таких не бачила крім себе(
На пляже,в театре,в кино
Сумчатая кошка• 10 августа 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Ніколи таких не бачила крім себе(
Мій чоловік, який був мій кращий друг, лишився на війні.
Лишив мене саму.
Так в мене є син, підліток 16 років...
Він собі з друзями на гульки, а я лишаюсь сама.
Лишив мене саму.
Так в мене є син, підліток 16 років...
парИла я парИла• 10 августа 2025
Я працюю у великому колективі,тому на вихідних відпочиваю.Дочка ІТ,нікого не бачить,тому в неї компанії на вихідні.
ГоловнаЯ
• 10 августа 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Дочка нікого не бачить в сенсі?
парИла я парИла• 10 августа 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Дочка нікого не бачить в сенсі?
В сенсі що на роботі в мене 139 підлеглих.А вона працює вдома на французів,з України.Нікого крім компа не бачить.Тому я відпочиваю від людей на вихідних,а вона навпаки ходить з подругами та іншими компаніями.Ось як раз збирається на вечір.
ГоловнаЯ
• 10 августа 2025
Ответ дляпарИла я парИла
А де вона знайшла друзів?
парИла я парИла• 10 августа 2025
Ответ дляГоловнаЯ
А де вона знайшла друзів?
Вчились разом,працювали в одних ІТ проектах.На відпочинку знайомилася і т ін.
Слоник-тоник• 10 августа 2025
Як вам відповісти,у мене на вихідних ще дві роботи,то с ким я його проводжу