Кидаю курити• 10 августа в 16:50
Хто живе в селі і має власну справу, працює сам на себе
Щось виготовляє, чи просто торгує на базарі? Звісно,що я вам не конкурент. Розкажіть чим саме займаєтесь, що саме продаєте , чи є попит? Бо хочу працювати сама на себе, але не знаю з чого почати, щоб на початку небагато коштів вкласти. Так як роботи в селі немає, а виживати за щось треба. Тільки без тапок, будь ласка.
Ні за холодну воду• 10 августа в 17:17
кума сама, без чоловіка, велике село в Вінницькій області, але далеко від райцентру - тримає свиноматку, але то не завжди має з тих поросят прибуток (бо мало привела, то ціна впала на малих), сіє зерно. В нас на хуторі в одних земля в оренді - кукуруза, соняшник, гарбузи, інші мають декілька гектарів під гарбузи кожного року. Але самі не сапають - наймають, садить і бить гарбузи - є маленький тракторець, ще яблуки/абрикоси сушать - на опт здають, але ж знову не на сонці - є технічні сушарки промислові
Потребую апгрейду• 10 августа в 17:18
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В селе идея одна - земля. Этого кто-то не понимает?
Ну напевно ви і не розумієте. Є дівчина що виготовляє прикраси і продає їх.
Є, хто займається перукарською справою. Дівчата нігтики роблять.
Я така бойова• 10 августа в 17:20
Ответ дляЗабрала і не сказала
4 коровки. Від 4 ранку до 12 ночі робочий день. Накосити, подвоїти, вигнати на поле, прибрати гній, знайти.солому для підстілкипополоти на городі, поновити сіно на зиму. Прибрати, приготовити. Накосити га обід коровам, подвоїти, напоїти, нагодувати. Перекусити щось . Закрутки, варення... Город. Стірканка. Знов мити, прибирати.накосити на вечір. О 18 гайда з коровками годинок на діі- аби напасти їх добре . Прогнати, подвоїти. Якусь вечерю приготувати для сімї. Доварити варення. Помитися якось.Або просто протерти пятки І навести будильник на 4 ранку. Може щось погризти -,і заснути з тим в роті.
І це, коли нема ще свиней))
І чоловіка, який хоче сексу багато.
А ще подвіря, яке теж потребує догляду
І це, коли нема ще свиней))
І чоловіка, який хоче сексу багато.
А ще подвіря, яке теж потребує догляду
А как с этим всем еще и на работу ходят, и чего коровам косите вы, а не муж, чего коровы не в череде, или сами не пасутся?
Котя_люлю• 10 августа в 17:22
Ответ дляЯ така бойова
Ну вон выше невоспитанная дама рассказала, что у ее мужа СТО , какая в этом сообщении польза автору?
СТО ? Машин много нынче.
Вопрос автора - идеи заработка.
Я така бойова• 10 августа в 17:23
Ответ дляКотя_люлю
СТО ? Машин много нынче.
Вопрос автора - идеи заработка.
Завтра СТО откроет, она ж не знала, что так можно.
Котя_люлю• 10 августа в 17:24
Ответ дляНі за холодну воду
то ви дуже продешевили - в нас на хуторі 0,25 коштує 40 грн. І два двори женуть і торгують і попит є) Якщо відразу налом то 4, якщо на список - то 50 грн.
І нашо ті теплиці і пасіка ))
І що не бояться, що хтось за дупу візьме?
Ні за холодну воду• 10 августа в 17:27
Ответ дляКотя_люлю
ну взяли декілька раз - і на тому все. Там два брати зі справкаю, трохи хворі. Зовні не скажеш, і по тому як працюють і торгують, не тільки самогоном. А якщо що - то ми психічно хворі, ось довідка, в нас пенсія по інвалідності, наш чіпать неможна )
Котя_люлю• 10 августа в 17:28
Ответ дляКубик Рубика
В чоловіка СТО вже 20 років. Село 20 км від Львова
Діти вчаться в УКУ, відпочинок зимою Закопане, літом Хорватія, Іспанія, Греція
Купили ділянку, другий будинок будувати
Куми , друзі теж всі нормально заробляють в різньому бізнесі
Я печу на замовлення коли хочу, хліб на заквасці, пляцки ( кілограм 700 - 1000
гривень)
Купили ділянку, другий будинок будувати
гривень)
пляцки ( кілограм) 700 - 1000
Начитались блогерів?
10 кг - 20000 грн... (торт).
Начитались блогерів?
10 кг - 20000 грн... (торт).
Котя_люлю• 10 августа в 17:30
Ответ дляКнопкотиць
лучше какие-то саженцы модные выращивать и продавать за норм деньги
Очередь, как за бесплатным хлебом стоит....
Котя_люлю• 10 августа в 17:31
Ответ дляОскорбляю всячески
А если накроют? Или участковый в доле?
Участковый не блудит. Местные сдают.
Забрала і не сказала• 10 августа в 17:43
Ответ дляНі за холодну воду
І нашо ті теплиці і пасіка ))
Не оповідають байки. О.5- 40 грн. Але всі бояться. Бо давно взяли за дупу. Продають лише знайомим. Ніхто бізнесу з того вже не робить, як колись
Кубик Рубика• 10 августа в 17:47
Ответ дляКотя_люлю
пляцки ( кілограм) 700 - 1000
Начитались блогерів?
10 кг - 20000 грн... (торт).
Начитались блогерів?
10 кг - 20000 грн... (торт).
З якісних продуктів, інша вартість не виходить.
Торти не печу. Що там в блогерів мені не цікаво.
20 років печу ще про блогерів ніхто не чув
Кнопкотиць• 10 августа в 17:51
Ответ дляКотя_люлю
я в группах фб прозреваю, саженцы за 5-6 тыс гребут И есть дорогие по 30 тыс
Котя_люлю• 10 августа в 17:53
Ответ дляКнопкотиць
Может и так, но это тоже нужно работать...
ЧорноброваЯ• 10 августа в 18:02
Ответ дляЯ така бойова
Ну вот видите, а у кого-то пай, у кого-то три коровы, никто автора не научит,если не умеет.
Ніхто вже тих корів не тримає. А пай автор де має взяти? Хіба що розсаду продавати, та надлишки з городу, але то більше про виживання. І це якщо до міста недалеко, бо в селі воно нікому не потрібне.
Я така бойова• 10 августа в 18:05
Ответ дляЧорноброваЯ
Сваха моя коров держит, при чем тут где автор должна взять, я ей это не предлагаю, я пишу, что каждый зарабатывает сам и никого учить не будет.
Я така бойова• 10 августа в 18:06
Ответ дляКотя_люлю
пляцки ( кілограм) 700 - 1000
Начитались блогерів?
10 кг - 20000 грн... (торт).
Начитались блогерів?
10 кг - 20000 грн... (торт).
Та дайте человеку помечтать.) К ней из самого Львова за пляцками приезжают.
ЧорноброваЯ• 10 августа в 18:10
Ответ дляЯ така бойова
Якщо ви не будете, то це не означає, що інші не поділяться досвідом.
Кубик Рубика• 10 августа в 18:13
Ответ дляЯ така бойова
Приїжджають кияни, харків´яни і люди, які переїхали з інших міст.
Я така бойова• 10 августа в 18:16
Ответ дляКубик Рубика
Из Варшавы даже.
Кидаю курити
• 10 августа в 18:23
Ответ дляЗабрала і не сказала
І це, коли нема ще свиней))
І чоловіка, який хоче сексу багато.
А ще подвіря, яке теж потребує догляду
І це, коли нема ще свиней))
І чоловіка, який хоче сексу багато.
А ще подвіря, яке теж потребує догляду
І що з тих корів? В молоковоз по 9 грн літра? На базар може возите? Там норм ціна, але на бензин треба і добре як вмієте самі керувати авто.
Відкушу все що стирчить• 10 августа в 21:54
Ответ дляЗабрала і не сказала
І це, коли нема ще свиней))
І чоловіка, який хоче сексу багато.
А ще подвіря, яке теж потребує догляду
І це, коли нема ще свиней))
І чоловіка, який хоче сексу багато.
А ще подвіря, яке теж потребує догляду
Ну ви фантазерка)) у селі о 8-9 вечора вже лягають спати, щоб встати о 4. Якщо ви так декілька днів підряд попрацюєте,як описуєте, поспавши 4 години на день, то ви зляжете у лікарню, а не тут писати будете. Кожен день миєте, прибираєте, варення варите? Чого корови вдома, а не на паші? Ті, хто не в темі, то може й повірять у ваші казки.
Забрала і не сказала• 11 августа в 07:09
Ответ дляВідкушу все що стирчить
І ніхто не лягає спати о 9. Бо багато хто о 22 доїтб ще корови. Ви просто не бачили села. Або нема господарства.
Сама з села, можу підкидати ідеї якими сама колись цікавилась.
1. Кури, перепілки - це легше чим свині ( свині того не варте, багато часу та здоров´я).
2. Теплиця ( сама проста розсада та зелень)
3. Нігті, брови - я не люблю працювати з людьми, не моє.
4. Правильно кажуть про саджанці дерев, в взагалі як не мене краще троянди та різні квіти.
5. Випічка на замовлення, можна через Інтернет.
6. Дропшипінг ( звісно потрібно найти виробників, доречі маю базу по одягу). Запустити рекламу і розкручувати сторінки.
7. Фріланс. Робота через Інтернет. Я так працюю вже 6 років. Є постійні замовники і роботи вистачає.
Це на мою думку такі варіанти.