Дівчатка, порекомендуйте, будь ласка,свій мультиуніверсальний плямовивідник, особливо цікавить щоб із кольорового одягу та джинс безслідно виводити плями. Всім тихого вечора і приємного недільного відпочинку❤️
ВЫВсеВрете• 10 августа в 20:23
Самий крутий був олівець Удаликс. Продавали в вагонах метро. Видаляв чорнила, зеленку, мазут. Речі не псував. Нажаль зараз не має. Аналогів не знайшла, щоб так само гарно прибирали плями
ВЫВсеВрете• 10 августа в 20:29
Ответ дляwolfhits@
Ой, як шкода(( мені як раз такий засіб потрібен
І я за ним сумую. В вагоні ходили дівчата і прямо демонстрували, як він працює. На дітячи бодіки наливали зеленку, терли олівцем,потім водою з пляшки поливали.і плями зникали.
Ех, були часи ))))
Аноним_1859• 10 августа в 20:30
Укр виробник . Спрей . Пляшечка на 20-30 мл . Ціна близько 50 грн . Він впорався з тим , з чим жодні не впорались ( і ці теж, що вище писали : шантеклер, саво, емвей та інші) . Але назви не памʼятаю , лише візуально
Дівчина Бобула• 10 августа в 20:31
В новусі кисневий плямовивідник для кольорового та відбілювач okey. Вони у мене найкраще працюють. Раніше купувала frosch, він гірше трохи справляється з деякими плямами і запах не дуже, але також норм і плюс, що з розпилювачем.
ВЫВсеВрете• 10 августа в 20:32
Ответ дляwolfhits@
А це випадково не він?
Схожий. Але це підробка. Оригінал у нас давно не продають. Років 8, якщо не більше
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую за пораду🌷
Аноним_1859• 10 августа в 20:36
Ответ дляwolfhits@
А де брали?
Колись в шик та блиск купувала та в інших. Не зберегла пляшку ту і виробника не памятаю( . На промі багато було пропозиції
Пластилин_Колец• 10 августа в 20:42
Ответ дляпразники не помню
Спрей шантеклер
Підтримую. Реально гарно працює
Пластилин_Колец• 10 августа в 20:44
Ответ дляРаспутница
фото
Це звичайний перкарбонат, та ще й 30% чи 40%. Його добре додавати в прання або в ньому попередньо замочувати. Але нанесення на плями то не про нього
Нога на ногу• 10 августа в 20:46
Ответ дляпразники не помню
Спрей шантеклер
і для мене він найкращий. Просто треба нанести, а через деякий час потерти гарно.
Нога на ногу• 10 августа в 20:46
Ответ дляwolfhits@
В мене з червоним носиком- взагалі не взяв пляму((
а пляма від чого була?
Нога на ногу• 10 августа в 20:47
Ответ дляПластилин_Колец
так його ж наче в окрім потрібно спочатку додавати, він так активізується
Обнимашкина• 10 августа в 20:50
Кисневий плямовивіник. Купую вже багато років в групі у . Він продається на вагу. Зараз закордоном і спробувала багато різновидів плямовивідників з DM та Rosman, але все не те, з усіма плямами тільки кисневий працює. Тому по можливості висилають його мені поштою
Ластовиння• 10 августа в 20:51
Подружка рекомендувала даного виробника. Для білого виводить до кольору нового, показувала мені шкарпетки, шнурки. Я ось обробила ним кольорове, якраз переться. По закінченню напишу))
Распутница• 10 августа в 20:52
Ответ дляНога на ногу
Невелику дозу порошку залити окропом, нанести цю суміш на пляму. Виводить в мене любі складні ...
Нога на ногу• 10 августа в 20:52
Ответ дляРаспутница
тільки на білому чи і кольоровому?
Нога на ногу• 10 августа в 20:53
Ответ дляЛастовиння
класний він
Распутница• 10 августа в 21:01
Ответ дляНога на ногу
тільки на білому чи і кольоровому?
Він і для кольорового, дивитися стійкість кольору тканини і час взаємодії. Світшот Пума коричневий, повністю залитий чорною тушью для малювання , став бєж, але без плям:)
Сиджу тихенько• 10 августа в 21:11
Ответ дляВЫВсеВрете
да, помню свое удивление насколько он крутой, жалко, что сейчас его не найти
Меня не звали• 10 августа в 21:28
Ответ дляЛастовиння
Не виводить півник жирні плями. Тестувала денкміт, то краще впорався.