дамаБезСобачки• 10 августа 2025
Финансовая составляющая отношений
Если мужчина не вкладывается финансово в вас, значит он не любит и не ценит?
Весотехник• 10 августа 2025
Как говорила моя прошлая свекровь, что мужчина любит не женщину, а свои вложения в нее, по этому всегда нужно принимать их с благодарностью и широко распахнутыми глазами. И я согласна с ней
Додаю напруги• 10 августа 2025
Все зависит от состояния мужчины если у него есть чем вкладываться и он этого не делает, то да не любит.
А если нет, зачем он вам нужен ?
Залатавая• 10 августа 2025
Якщо чоловіку 20 в нього ще немає грошей.
В 30 він вже має гроші але вкладає вибірково.
В 40 якщо не вкладає він одружений.
В 50 не вкладає, має розум і дітей, які потребують вкладень.
Або в нього на всіх етапах просто грошей обмаль. Варіантів мільйон. Це лише декілька.
В 40 якщо не вкладає він одружений.
Радість моя• 10 августа 2025
Ухаживать допустим может. Вкладываться. Но ведь может быть, что женщина просто круче. Понятно, что по меркам советчиц-это тупо. Иметь отношения. Но на самом деле это каждая решает женщина сама. И даже не потому что богатые не предлагали замуж. Предлагали, но не нравились.
Люблю_смаколики• 10 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
Що ви вкладаєте в партнера, в стосунки, автор?
Но вы даете, такое спросить на советчице😆
Моторошні троянди• 10 августа 2025
Ответ дляЛюблю_смаколики
Цікаво було б почути ))), але впевнена що автор промовчить
Оце б мені було якесь діло чому він не вкладається. Не вкладається - брись. Навіщо такі чоловіки для тривалих стосунків? Фінанси це база, яку може дати любий, а все інше треба вміти давати. А вони якщо не дають фінансів, то і інше не дуже вміють. Жінки вступають в шлюб за тих, хто гарно залицяється , а потім в шлюбі з такого вилазить жмот і пополамщик, в більшості випадків. А звʼязуватись з таким з самого початку - не по природі жінки. Жінка має получати безпеку, а зараз це гроші.