Непогодка• 11 августа 2025
Так лета ждала, а что ни день, то грозы то ураган
Сил нет.
Вкаблучках• 11 августа 2025
Где??? Жара неимоверная. Сегодня первый день более менее полегче. Одесса
Слава Українi• 11 августа 2025
Які ми різні. Я вперше за кілька років насолоджуюсь літом, не дивлячись на примхи погоди. Так, були і зливи, і шторми, шквали, але не було тієї палючої спеки, від якої не можна сховатись. Яка вимотує і виснажує, доводить до панічної атаки.
Дуб береза• 11 августа 2025
А я так боялась жары, с ужасом ждала лета, а оно оказалось божественным, прохладным и свежим
Хи хи, ну ну• 11 августа 2025
Ответ дляСлава Українi
Шикарне літо! Нормальне, для здоров´я, для насолоди! Дерева зелені в серпні! Ночі прохолодні і свіжі!
Непогодка
• 11 августа 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Коли вітер зносить, це дійсно «прекрасно»
Хи хи, ну ну• 11 августа 2025
Ответ дляНепогодка
Кого зносить? Вас унесло вітром? Не вірю!
ЗабежАЛОЧКА• 12 августа 2025
Ответ дляДуб береза
Вы все откуда вещаете? В Одессе просто треш, только пару ночей можно стало спать без кондиционера. На улице как на сковородке, пот ручьями, дышать нечем. Все как мухи вареные.
Дуб береза• 12 августа 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Киев
наКоблучках• 24 августа 2025
Автор,підтримаю вас
Киівська область Бучанський р-н
Постійно дощі,просто постійно
Не літо,а фігня повна
Киівська область Бучанський р-н
Постійно дощі,просто постійно
Не літо,а фігня повна