Леди_в_ночи• 11 августа в 16:34

Поговоріть зі мною... як змінити своє життя

З початку війни виїхали за кордон, я з дитиною сама, ні родичів, ні друзів не було. З самого початку я багато вчилася і працювала. Зараз мені це життя здається якимось безпросвітним і безперспективним. Я не була якимось великим фахівцем, тут взагалі все почала з нуля, нова професія.. меня весь час потрібно було багато вчитися, покращувати свою мову, щоб дотягнути її до рівня нейтіва. По факту - дитина весь час на мені (вже немаленька, але є нюанси). Я весь час в тривозі через майбутнє. Місто не подобається а змінити зараз не можемо. Перспектив купівлі власного житла майже немає, оренда дуже дорога. Чоловіка теж не зустріла, не вдається знайти стосунки, попадаються якісь, але як кругом, всі хороші чоловіки зайняті. Що я роблю не так...
ШанельКуКу• 11 августа в 16:35
В какой вы стране автор?
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:35
Ответ дляШанельКуКу
В какой вы стране автор?
в Польщі
ШанельКуКу• 11 августа в 16:35
Ответ дляЛеди_в_ночи
в Польщі
Переезжайте в другую
СкрипяСердцем• 11 августа в 16:36
Ответ дляШанельКуКу
Переезжайте в другую
Не так просто підірватися і їхати знову кудись. Якщо вже тут мову вивчила і хоч шось знаєш
Коржик• 11 августа в 16:36
Всюди знайти гарного чоловіка - це задача із зірочкою. А в якості біженки - тим більше.
Еміграція, тим більш, вимушена, тим більш без підтримки поруч - це тяжко. Але ж Ви потрохи справляєтесь?
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:36
Ответ дляШанельКуКу
Переезжайте в другую
Це не просто і такий варіант я не розглядає, ми вже мову знаємо дуже добре. Я не потягну ще одну адаптацію
Ananasprotivogaz• 11 августа в 16:36
Ответ дляШанельКуКу
Переезжайте в другую
И учить следующий язык? Польский то лёгкий...
ШанельКуКу• 11 августа в 16:37
Европа это дно. Я бы там жить не смогла
В путешествие да, Италия, Испания. А так жить нет.
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:37
Ответ дляКоржик
Мені пошуки чоловіка не в пріоритеті, в пріоритеті финанси, карєра, дитина. Прото згадала про те, що якось важко в усьому. Весь час важко. Зовсім не те життя, якого я собі хотіла( Моїх потреб взагалі немає
Крайня невістка• 11 августа в 16:38
Я так же, приехала на две недели домой, в прифронтовую зону, а там люди живут, наслаждаются жизнью. Отдыхают на озерах, жарят шашлыки, катаются на катамаранах и так захотелось остаться. Теперь я понимаю, что надо чувствовать свое сердце, теперь еду назад и есть о чем подумать. Может и вам стоит пересмотреть еще раз, стоит ли начинать новую жизнь там, где вы ощущаете себя чужой.
АсобеннАя• 11 августа в 16:39
Ви намріяли собі світле закордонне майбуття, а його не буде. Буде простеньке сірерьке життя, просто без ракет. Це поки захист триває. А закінчиться - відправлять вас додомцю. Будете там творити нове світле майбутнє.
Апофиозная• 11 августа в 16:40
Сьогодні день такий. Тримаємось. Може, для нас він стане поштовхом у краще майбутнє.
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:40
Ответ дляКрайня невістка
Я не відчуваю себе тут чужою, справа не в цьому, а взагалі в такому способі життя. В тому що є тільки дитина яка весь час на мені, і постійно треба вкладатися в роботу. Перспективи невідомі. Не думаю що повернення в Україну це зараз хороша опція. Але в цілому я з вами згодна.
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:41
Ответ дляАсобеннАя
я тікала від війни, а не мріяла про світле закордонне майбутнє. І я вже давно не маю захиста, так що ніхто додому не відправить
Фісташкова кава• 11 августа в 16:43
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дитина ходить в садочок чи школу?
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:43
Ответ дляФісташкова кава
Дитина ходить в садочок чи школу?
ходить в школу
Коржик• 11 августа в 16:44
Ответ дляЛеди_в_ночи
А нинішня професія подобається?
Як дитина адаптувалася в Польщі? Де навчається? Їй подобається навчання?
Пліткарка• 11 августа в 16:44
Ответ дляЛеди_в_ночи
А зачем вы выехали в другую страну? Какая цель была?
Акукарача• 11 августа в 16:44
Вам чого для щастя бракує будинку, чи звільнитися і не працювати? просто коли воно все приходить, то думаєш що ти і не цього хотів, насолоджуйтесь тим що є зараз
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:45
Ответ дляПліткарка
А ви не знали, що в Україні війна? Виїхали коли родичі були в окупації а під Києвом були росіяни
СкрипяСердцем• 11 августа в 16:45
Ответ дляЛеди_в_ночи
Робіть щось для себе
Зареєструйтесь на СЗ просто з кимось знайомитись і фліртувати. Без будь-яких планів
Знаходьте якісь компанії по інтересам. Чи локальні подорожі, чи ігри в мафію, чи просто професійні форуми і виставки. Де людей побачити і себе показати
Можливо можна знайти подруг в вашому місті. Які в схожій ситуації. Зможете одна одну підтримувати і разом кудись їздити
Радуйте себе чимось. Кафешкі на сніданок по вихідним. Якісь косметичні процедури раз в місяць
Спілкуйтеся з родичами, друзями, знайомими з України
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:45
Ответ дляКоржик
А нинішня професія подобається?
Так, нинішня професія подобається, але на роботі є нюанси. Дитина адаптувалася нормально, але вона сама по собі не комунікабельна, є кілька друзів.
Фісташкова кава• 11 августа в 16:45
З якого міста Ви поїхали? Чи покращить повернення в Україну Ваше життя?
Якщо Ви багато працюєте та нема чоловіка, то життя легким не буде.
АсобеннАя• 11 августа в 16:46
Ответ дляАпофиозная
Скорее пинком под зад
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:47
Ответ дляСкрипяСердцем
Робіть щось для себе
На СЗ я намагалася з кимось познайомитися, вдалих знайомств не склалися. У цих людей зовсім інші цілі і спосіб життя. Друзі у мене є, небагато але є.
Пліткарка• 11 августа в 16:47
Ответ дляЛеди_в_ночи
Родичи в окупации -а выехали вы. Логично!
Под Киевом уже давно никого нет если вы не в курсе.
Так что если вы из Киева выехали боясь окупации, то можете возвращаться. Ваша цель достигнута. Незачем деприссировать в чужой стране
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:47
Ответ дляФісташкова кава
З Києва. Я не планую повертатися в Україну поки що.
АсобеннАя• 11 августа в 16:48
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну і все, сидіть і тіштесь, бо ж втекли. Поставлена ціль досягнута.
Коржик• 11 августа в 16:48
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну дивіться, вже позитивні моменти є, а вони одні з основних.
Вам правильно вище в коментарі написали: шукайте собі спілкування, подруг, заняття окрім роботи, ходіть на побачення. Те, що не знайшли досі пару - нічого страшного.
У Вас немає потреби от прям зараз вирішувати, куди їхати: додому чи лишатися. Живіть тут і зараз.
автор Леди_в_ночи • 11 августа в 16:48
Ответ дляПліткарка
Якщо ви не в курсі, в Києві тиждень тому загинуло 30 чоловік в одну ніч. Для мене цього достатньо, щоб туди не повертатися наразі.