Советчица Года• 11 августа в 17:45
В кого діти отримують вищу освіту дистанційно?
Цікавить чи в Києві очне навчання? Полтава?Чернігів?.Зрозуміло що західна вчиться,а ось східна і центр,як на справді все відбувається.Я розумію в Києві є укриття,але чи хтось дбає про те щоб діти туди спускались.
ЛюблюДевчонок• 11 августа в 17:48
Кпі можна на деяких спеціальностях вчитись дистанційно, але контракт.
Нафаня Маня• 11 августа в 17:50
В Киеве очное, но в укрытие не часто спускаются, студенты выходят на улицу ждать отбой
Советчица Года
• 11 августа в 17:56
Ответ дляНафаня Маня
Де саме?
Советчица Года
• 11 августа в 17:56
Ответ дляЛюблюДевчонок
Тобто вони забезпечені укриттям для такої кількості студентів?
Советчица Года
• 11 августа в 17:58
Ответ дляНе люблю натовп
Киев, КАИ, все 4 года онлайн. Только на диплом вышли офлайн.
Весь універ,чи деякі спеціальності? Як загалом,диплом заради диплому,чи все ж такі толк є з такого навчання?
ЛюблюДевчонок• 11 августа в 18:00
Ответ дляСоветчица Года
Я за всіх не знаю. Кожен рік міняється, то хоч називалось очним, але приходили тільки пару раз на тиждень. Якісь курси дистанційні. У кожного напрямку свій графік.
Советчица Года
• 11 августа в 18:00
Ответ дляЩебетуха
Чернігів. Політех дистанційно. Знайомий Могилянка - також
Чернігів весь на дистанційні,чи лише політехніка?
Не люблю натовп• 11 августа в 18:01
Ответ дляСоветчица Года
Какой может быть толк. Да и занятий практически офлайн не было.
Собрались на сессию, кто вышел на связь, тот сдал.
Советчица Года
• 11 августа в 18:02
Ответ дляНе люблю натовп
Контракт?
Советчица Года
• 11 августа в 18:04
Ответ дляЛюблюДевчонок
Оце ж,воно видно називається змішана форма,але в КПІ всі приїзжі,все одно виходить тиждень живуть в гуртожитку щоб два рази піти на лекцію?
Фрикаделька• 11 августа в 18:11
Ответ дляЛюблюДевчонок
В смислі контракт у нас у знайомих син навчається на бюджеті два роки провчився дистанційно ще й стипендію отримував як в цьому році буде не знаю але мабуть теж дистанційно бо він за кордоном взагалі.
Фрикаделька• 11 августа в 18:13
Ответ дляСоветчица Года
Де саме?
Мед університет Богомольця , Лінгвістичний університет це ті за які точно знаю
ЛюблюДевчонок• 11 августа в 18:23
Ответ дляФрикаделька
Це сам факультет вибрав таке навчання, а якщо б ви вибирали серед денного, заочного чи дистанційного, то дистанційне на контракті. І не на всіх спеціальностях є такий вибір.
ЛюбимаЯНЬ• 11 августа в 19:18
Ответ дляЛюблюДевчонок
ні
всі або очно, або дістанційно
тільки заочники повністю дістанційно
всі або очно, або дістанційно
тільки заочники повністю дістанційно
ЛюбимаЯНЬ• 11 августа в 19:19
Ответ дляСоветчица Года
лекції дістанційно, всі інші - очно