КапитанльнаЯ• 09 июля в 12:47
Які ДЕРЖ виши проводять курси?
Доброго дня.
Цікавить ось таке питання - може хтось вчився в Київі або ще десь минулого року? Або маєте інфу що до навчання з осені - пишить будь ласка.
Направлення освіти може бути різне - нас тут декілько зацікавлентх і це різні сфери.
КапитанльнаЯ
• 09 июля в 12:53
Ответ дляМенее Более
Типа конспект составить?
А в нете инфы нет?
Та ні
.
Цікавить просто власний лосвід, або може є викладачі, які планують відкривати таки курси чв працюють в таких.
На кшталт підготовчих, але більш зоріентованих на якусь тему - бухгалтерія, гранирайтінг, ИТ, інноваційна діяльність, робота з криптою и тд і тп
. Цікавить просто власний лосвід, або може є викладачі, які планують відкривати таки курси чв працюють в таких.
КапитанльнаЯ
• 09 июля в 12:56
Нам треба БІЛЬШ офіційні від вишів, з адеквптнимт преподами а не інфоциганами
Губки-уточкой• 09 июля в 13:00
В Украине такого нет.
Это только за границей есть курсы при университетах с высоким уровнем преподавания.