Kate_Sol• 11 августа в 17:48

Ужгородський національний університет. Хто навчався або знайомі? Які відгуки?

Ніколь22• 11 августа в 18:09
Я навчалась. Закінчила факультет історії та міжнародних відносин
автор Kate_Sol • 11 августа в 18:16
Ответ дляНіколь22
Можливо, щось скажете про медичний? Стоматологічний?
Щось мало відгуків про сам універ. Знайшла тільки один відгук тут ’корупція, знань о’ Чи так воно є? Розкажіть Ваш досвід
Ніколь22• 11 августа в 18:21
Ответ дляKate_Sol
Чоловік закінчив стоматологічний. За корупцію, це фак. Навіть я навчаючись на ’простій’ спеціальності стикалась з тим, що деякі викладачі не хотіли ставити нормальну оцінку без грошей. Хоча я реально старалась, ходила на всі пари, просто жила навчанням. Навіть з таких предметів як психологія, філософія. Пам´ятаю здавала останній залік з філософії, з усієї групи здала лише я, і те на трійку. Викладачка постійно мені казала, що я десь там підчитую (вже здавала онлайн) що було просто смішно. В мене таке відчуття, що в цей універ розумнішою прийшла, ніж вийшла.
автор Kate_Sol • 11 августа в 18:24
Ответ дляНіколь22
А чоловік задоволений навчанням? Там навчають хоч чомусь? Дитина вступила на бюджет туди, але навчатися там не хоче, бо хоче в Полтавський медичний. Я не можу заспокоїтися, тож хочу дізнатися чи варто взагалі УЖНУ розглядати, як універ для навчання