Радість моя• 11 августа 2025
Яка стільниця краще виглядає
В такому кольорі планується кухня. З якою стільницею краще виглядає, чорна чи світла? Кухня 10м2
Результат:
вже голосів:
55 (63.22%)
Світла стільниця
25 (28.74%)
Чорна стільниця
7 (8.05%)
Тиць
Радість моя
• 11 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Боже збав ставити чорну
Якраз хотіла контрасту. Зі світлою наче зливається
Бяки-козяки• 11 августа 2025
Ответ дляРадість моя
Дуже не практична річ
І робити її акцентом теж не супер варіант
Мона_Лиса• 11 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Боже збав ставити чорну
и глянцеву...
на неї навіть дихати не можна
Первоклашка Я• 11 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Дуже не практична річ
Чому не практична? В мене 10років, то все ок і гарно. Я так думала за підлогу, що весь пил буде видно, томучорна плитка лише в коридорі і знаєте, якби можна було відмотать назад, то постелила б по всьому будинку її. Спальні робила пізніше, то вже навчена і зробила темну підлогу і білі стіни.
Агент Пинкертона• 11 августа 2025
Чорна ефектна, але ви втомитися за нею доглядати. Але світла теж дуже красива!
МояХатаЗкраю• 11 августа 2025
Ответ дляРадість моя
Чорну втомитесь натирати. Видно всі крихти і не тільки. В мене була в одній з квартир і чорна стільниця, і чорна мийка. Більше ніколи знову.
Бяки-козяки• 11 августа 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Тобто, Ви стверджуєте, що на чорній поверхні (стільниці та підлозі) не видно пилу? Навіть через годину після прибирання?)))
Бяки-козяки• 11 августа 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Радість моя
• 11 августа 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
А якщо рябенька чи під мармур
Говорю відверто• 11 августа 2025
Ответ дляРадість моя
Мені чорної плити вистачає🤨 дуже важка в догляді. В нас колір кухні, як на фото. Світла стільниця ідеально
Всіх підсаджую• 11 августа 2025
У мене чорна на острові, ще й матова, абсолютно не проблема доглядати. І на Ваших візуалізаціях чорна виглядає набагато краще .
Радість моя
• 11 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Не зливається в одну пляму? Колір кухні як ваш називається? Не покажете шматочок?
Всех анонимов аноним• 11 августа 2025
не бачу ніяких проблем в догляді за чорною стільницею, особливо якщо вона глянцева, а не пориста.
Але раджу подумати, якого кольору там будуть стояти інші речі, і чи будуть стояти взагалі. І звісно робити не чисто чорну, а з якимись вкрапленнями.
Радість моя
• 11 августа 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
У друзів теж, задоволені, правда фартух світлий. Я хочу і стільницю і фартух чорний.
Радість моя
• 11 августа 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Техніка чорна, ручки приховані чорні. Трохи сумніваюся чи не забагато чорного, тому і питаю. Може насправді достатньо чорної техніки
На вид гарні обидві, але практичніше світла. І дивлячись , який колір Вам по душі. Мені подобалася чорна і світлі тумбочки, коли побувала в друзів і спробувала себе біля чорної стільниці і чорної мийки,то зрозуміла,що це не для мене. Комфортніше зі світлою , вибирайте за зручністю ,а не за красотою, бо все гарне
Первоклашка Я• 11 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Через годину? Ні, не видно. А стільницю як не крути за день два три рази витираєш після готування, тому там впринципі нічого не збирається. А в автора вона не однотонна, то ж мороки не буде.
Всех анонимов аноним• 11 августа 2025
Ответ дляРадість моя
чорну стільницю під чорну техніку роблять для того, щоб візуально приховати те що на ній. На чорному фоні чорне не буде виділятись і сторювати візуальний шум. Використовують такий дизайнерський прийом досить часто.
Чи буде багато чорного - це вже залежить від індивідуальних вподобань.
Радість моя
• 11 августа 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так, не люблю хаосу на робочих поверхнях
Паратруперсупер• 11 августа 2025
Ответ дляРадість моя
А якщо рябенька чи під мармур
У меня пол и столешница такие - не чисто чёрный цвет однотон, то всё норм
Стебель березы• 11 августа 2025
Ответ дляРадість моя
мне нравится черная,. но не нравится черный фартук.
А я с Рио-де-Житомира!• 11 августа 2025
приєднуюсь - в мене чорна стільниця, і це капець. більше ніколи)
Українська Мрія• 11 августа 2025
Ответ дляРадість моя
Якщо обираєте чорну, то не чисто чорну треба, а з вкрапленнями-блискітками. В мене гранітна Гелексі, здається. От за рахунок блискіток не видно крихти, пил
Ось такий