Радість моя• 11 августа 2025

Яка стільниця краще виглядає

В такому кольорі планується кухня. З якою стільницею краще виглядає, чорна чи світла? Кухня 10м2
Результат:
вже голосів: 87
55 (63.22%) Світла стільниця
25 (28.74%) Чорна стільниця
7 (8.05%) Тиць
Українська Мрія• 11 августа 2025
Мені ще подобається лабрадорит і такий блу перл https://bmbc-marble.com.ua/uk/catalog/Blue-Pearl-B...
автор Радість моя • 11 августа 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Мрія мого чоловіка, щоб і крихти не було видно
Українська Мрія• 11 августа 2025
Ответ дляРадість моя
Поїдьте на склад, подивіться. Дуже гарний вживу.
Я така бойова• 12 августа 2025
В мене була і чорна стільниця і чорний глянцевий фартух. Чорна стільниця - норм ( плюс мінус як всі в догляді, але треба обережно якщо чимось агресивним миєте від жиру поверхню - може на стільницю попасти і буде помітно). Чорний глянцевий фартух- ефектно, але бруд, жир, пил дуже помітно. Чорна техніка - теж більш все помітно, ніж на світлій. Зараз в мене нова кухня - стільниця під дерево, фартух- під мармур, техніка - біла. Набагато набагато краще
Говорю відверто• 12 августа 2025
Ответ дляРадість моя
Не зливається в одну пляму? Колір кухні як ваш називається? Не покажете шматочок?
Ні не зливається. Колір не памʼятаю. Як вдома буду, покажу
автор Радість моя • 12 августа 2025
Ответ дляГоворю відверто
Чекатиму, дякую