ХтоЯкщоНеЯ• 11 августа в 23:00

Хто дивився фільм «Життя спочатку»?

Подивилась і під враженнями бо зараз почуваюсь як героїня з цього фільму. Наче все ок, але абсолютна апатія і відносини з чоловіком ніякі, як сусіди. Говорили про розлучення, але він сприймає це як вигадки. Справді не знаю куди рухатись далі…
Поділіться своїми думками
ФсеСама• 11 августа в 23:05
Это там где она на остров в Греции ( или вроде того) свалила? Ей мама домик оставила.
ФсеСама• 11 августа в 23:05
А, или вы про драму с Ди Каприо и Кейт?
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 августа в 23:06
Ответ дляФсеСама
А, или вы про драму с Ди Каприо и Кейт?
Так
ФсеСама• 11 августа в 23:06
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так
А, ну там все печально закончилось, такие фильмы только в депрессию вгоняют.. Лучше посмотрите тот, что я выше описывала, он хоть веселый) но тоже тема около вашей.
ФсеСама• 11 августа в 23:07
’Вдали от всех’ называется)
ХаДиДиШь• 12 августа в 14:33
Дивилася, краще вже дивитися Почни спочатку, 2018р позитивне та життєстверджуюче
https://uakino.best/filmy/10253-pochni-spochatku.h...
Куплю орехи• 20 августа в 08:42
Мне не понравился