За ким я буду?• 12 августа в 01:06
Як називається додаток/сайт транспорт в Афінах
Де можна купити квитки на громадський транспорт в Афінах онлайн?
Зілля до весілля• 12 августа в 11:12
Порада для всього транспорту, заходите на Гугл карти, вибираєте місто, там дві точки між якими вам треба доїхати, вибираєте громадським транспортом і там будуть варіанти добирання. Якщо до прикладу вибрати добирання метро в Афінах, то це буде виглядати так як фото 2, а натиснувши Контакти агенства буде фото 1