Фуліганка• Изменено 12 августа в 11:15
Кому цікаво - щоденник витрат в Греції
Вже шість днів подорожі:
20 євро - їжа напої в дорозі за 2 дні 07-08/08/25
50 євро - таксі з Афін 08/08
13 євро - донька перевернула 2 фреші (09.08)
10.08 - 4 євро - два морозива дітям
11.08 - 1 євро - прищіпка для рушника
11.08 - 3 євро - два морозива дітям
11.08 - 24,30 євро гіроси
11.08 - 5.60 євро - джелато (3), фредо капучіно (2,60)
11.08 - 3 євро джелато сину
11.08 - 21.37 євро - 2,2 кг персиків, 12 пляшок води 0,5 (1,86 євро), сонцезахистний крем nivea(12,45 євро)
3,6 євро - квитки на трьох на автобус.
4 євро - 2 морозива дітям (09.08)
50 євро - таксі з Афін 08/08
10.08 - 4 євро - два морозива дітям
11.08 - 1 євро - прищіпка для рушника
11.08 - 3 євро - два морозива дітям
11.08 - 24,30 євро гіроси
11.08 - 3 євро джелато сину
3,6 євро - квитки на трьох на автобус.
4 євро - 2 морозива дітям (09.08)
Фуліганка
• 13 августа в 11:55
Ответ дляKhmelnichanka
Думаю, что у автора все - не так, как Вы описали.
А даже если бы и так, то что в этом такого?
Допустим, есть семья с ограниченным бюджетом (я не об авторе).
И главный приоритет у них - море!
И да - даже просто искупаться в красивейшем море - для них важнее, чем вино, экскурсии и морепродукты.
Что в этом зазорного?
И мороженое раз в день - это критически мало?
Обязательно есть его на завтрак, обед и ужин?
Вот когда лично у меня было очень туго с деньгами, то я ездила на скромные базы отдыха на наши моря, и была счастлива.
Потому что засыпала и просыпалась под шум волн.
Сейчас мой бюджет значительно больше, но все равно, если выбрать: 7 дней шикарного отдыха на море или 3 недели там же, но без условных морепродуктов - то я выберу второе.
Хотя лучше, конечно, чтобы и шикарный отдых - и на 3 недели )))))
А автор, насколько я поняла, отдыхает с детьми часто, много, и на разных морях.
В том формате, который комфортен ИМ.
Все мы разные ;)
И главный приоритет у них - море!
Что в этом зазорного?
В том формате, который комфортен ИМ.
Все мы разные ;)
Дякую, що ви людина. От саме море у нас в пріоритеті, все інше можна мати вдома. Мені діти виділили ліміт - 2 дні з 15 на екскурсії, решту хочуть накупатися, як і я. Шкода будучи біля такого прекрасного моря витрачати час на екскурсії.
Фуліганка
• 13 августа в 11:57
Ответ дляАноним НаВсеГда
Можливо, тому що автор сама написала, що ні в чому собі не відмовляє на відпочинку? Купляє все що хоче сама і що попросять діти
Саме так. А коли діти розбалувані, то їх нічим не здивуєш.
Фуліганка
• 13 августа в 11:58
Ответ дляMs. Скромность
Очень, очень завидую такому отдыху. Вы абсолютно правы🤣
Я так і зрозуміла. Щаслива, задоволена своїм життям людина не буде писати різну гидоту.
Фуліганка
• 13 августа в 12:03
Ответ дляMs. Скромность
Удалено администрацией...
А можливо, то просто нормальні люди відписуються, а не обділені долею! Подумайте, що вас так тригерить?
Ms. Скромность• 13 августа в 12:23
Ответ дляФуліганка
Я не понимаю, зачем выставлять на всеобщее обозрение отпуск, в котором необходимо считать каждое евро.
И потом ставить диагнозы людям, которые не разделяю восторг. Видимо, именно так ведут себя нормальные, а не облепленные долей.
И, заметьте, я никого не оскорбляла и диагнозы не приписывала. В отличии от самодостаточных и довольных жизнью.
Фуліганка
• 13 августа в 12:28
Ответ дляMs. Скромность
У вас в кожному коменті прихована агресія, маніпуляція, прихована образа, хамство, не прикидайтеся білою овечкою.
Тема не для того, щоб хтось восторгався, а інформативна, щоб орієнтувалися ті, кому цікаво, щоб самій колись переглянути, почитати.
Фуліганка
• 13 августа в 12:30
До речі, кому треба, то знайшла україномовного гіда по Афінах і не лише.
Всім шампаньського• 21 августа в 18:57
Ответ дляФуліганка
Автор, так сколько уже потратили на отдых?