Фуліганка• Изменено 12 августа 2025

Кому цікаво - щоденник витрат в Греції

Вже шість днів подорожі:
20 євро - їжа напої в дорозі за 2 дні 07-08/08/25
50 євро - таксі з Афін 08/08
13 євро - донька перевернула 2 фреші (09.08)
10.08 - 4 євро - два морозива дітям
11.08 - 1 євро - прищіпка для рушника
11.08 - 3 євро - два морозива дітям
11.08 - 24,30 євро гіроси
11.08 - 5.60 євро - джелато (3), фредо капучіно (2,60)
11.08 - 3 євро джелато сину
11.08 - 21.37 євро - 2,2 кг персиків, 12 пляшок води 0,5 (1,86 євро), сонцезахистний крем nivea(12,45 євро)
3,6 євро - квитки на трьох на автобус.
4 євро - 2 морозива дітям (09.08)
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляЛасковая_львица
И вы счастливы от такого отдыха чтоб вести подсчеты ? У вас как синдром чтоб всем доказать что собрали и выжили на отдыхе
У вас все добре?
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляМорковку дай
Всі просто їдять. Особливо діти після пляжу.
І всі люблять морозиво, кавуни, лимонади та холодну каву фраппе.
І всі люблять добряче наминути м´яска та рибки. Та з картошечкою фрі, та з мискою нарізаних овочів під маслом та сиром фета.
І восьминога всі люблять, і креветки з мушлями.
І холодного пивка сьорбнуть всі люблять пару бокальчиків.
Особливо, коли за це або вже сплачено, або у вас немає прблем за це сплатити.
А якщо є проблеми, то можна купувати чверть кавуна та дві шаурми на трьох.

І розказувати, що всі малоїжки та не п´ють фреші.

П.С. я не знецінюю бюджетний відпочинок або те, як відпочила автор з дітьми. Всі молодці. Але, не треба в темах про відпочинок розповідати, як вам вистачає кілограма персиків на тиждень.
На тиждень десь 4-5 кг вистачить. Кавуни в готелі - їж - не хочу.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляМорковку дай

Фрапе, фредокапучіно - не моє, ще раз пересвідчилась вчора, алкоголь - не вживаю. Восьминогів і всяких таких тварів люблю, тут вони смачні і недорого.
М´яско в готелі дуже смачно.
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Так то ж не у всіх щодня нема апетиту.
А якщо підлітки - ті взагалі жеруть все, що не прибите. У них апетиту на два таких шашлика вистачить. А я лєврєка запросто соло наминаю, що там їсти. От фрі/піти - лишу запросто, а рибою Джоі не ділиться)))
Это и я так со своим питанием, ем рыбу с овощами или морепродукты, осьминога например,хлеб, картошку не ем. Бутики не ем, вареники, борщи тоже.
Мое питание вечно самое дорогое, особенно в Буковеле )
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Ничего плохого нет в том,чтобы вести подсчёты. Человек так посчитал нужным
Ніколи не рахувала раніше, а тут в темі дівчата напоумили.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Де там величезні порції? Навіть гарнір цього року окремо продають. А навіть якщо і включений, то за рахунок нього і порція. То ж не риби чи мʼяса дадуть, а фрі і цибулі.
От типова порція в звичайній таверні, всі коштують від 16 до 21євро, де тут величезне? (ПС мисочка фрі за окрему плату, щось біля 6 євро)
Не знаю де ви, в нас величезні.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляПиши-пропало
Огоо. Точно за сутки, а не за время пребывания?
За добу.
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
А щр треба все чнрез силу в три горла пхати?
Нет, просто не знаю, чем можно питаться на 20 евро 2 дня
Бурундучиха• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
На пляжі фоики не грузилися.
Классс, і людей не багато, дякую!
Lizavel• 12 августа 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
И 20 евро еда и напитки на 2 дня, ну точно ни в чем себе не отказываете))
Яка Вам різниця,всі ж люди різні і апетит різний...
ВЫВсеВрете• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Не знаю де ви, в нас величезні.
Ну, показывайте, заценим.
Khmelnichanka• 12 августа 2025
Ответ дляLizavel
+100. І звички, і культура харчування в різних родинах - різні. Але ні, багато хто не розуміє, що такий вибір може буде зумовленим не з метою економії, а просто тому, що людям ок саме так харчуватися.
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляLizavel
При чем тут аппетит, у меня дочка голубики в дорогу берет минимум кг 2, ну и напитки)
Разные по цене продукты имею ввиду.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляMs. Скромность
И ни винца, ни морепродуктов...на фиг такой отпуск?
А виираз в рік це їсте і п´єте. Нафіг таке життя?
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляЗначит надо
вот и я про то же
Ви теж лише раз в рік 7 днів це можете собі дозволити це. Жаль вас. Вінца не п´ю. Морепродукти недорогі.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляВсім шампаньського
поэтому каждую прищепку за 1 евро записываете?
Дівчата попросили і самій стала цікава структура витрат.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Особенно про два перевернутых фреша интересно почитать
Так, і таке буває.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Классс, і людей не багато, дякую!
Людей по різному, пляж специфічний, дуже багато місцевих приїздить, особливо на вихідні.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну, показывайте, заценим.
Я фото скидала вище, то маленька порція, вага десь 0,5 кг - 7 євро.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Я теж не розумію, якщо не хочеться, то через силу їсти. Вода - 12 пляшок коштує 1,87 євро - нам на 3-4 дня. Дехто з іноземців в свої пляшки в ресторані набирає в кулерах воду.
ВЫВсеВрете• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
То розібраний гірос на тарілці, він так і коштує.
ПС півкіла там немає.
Бронетапці• 12 августа 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
В ресторанах нормальных какие цены? Собираюсь в конце августа. Офигела от цены на вход в парк с озёрами
Были в одном рыбном, остров Брач. 88 евро на 5 человек (из алкоголя 2 бокала втюина и 2 пива).
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Разные по цене продукты имею ввиду.
Які напіткі, вода недорого коштує. Ми не любимо лохину, брали в дорогу персики, нектарини, яблука, груші, черіки, онірки, перці. Це і доїдали ще два дні в готелі.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
ПС півкіла там немає.
100% є. Що таке розібраний гірос?
Lizavel• 12 августа 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Разные по цене продукты имею ввиду.
Ну так может там с собой были продукты и по ходу купили хот доги, круассаны колу, воду, например. По любому все берут с собой что-то
ВЫВсеВрете• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
100% є. Що таке розібраний гірос?
Ну от ви вище пишете, що любите восьминогів. То покажіть величезну порцію з восьминогом. Бо піти чи цибулі, ясно, нікому не шкода. А восьминогів кладуть, наче вкрали. От я особисто офігіла, коли мені порцію принесли. Нема шо бачити на 20євро. А вдруге замовила, в іншому місці - ті чорти взагалі принесли пакетованого з паприкою, хоча я у вині тушкованого замовляла. Хитрі чорти. Самі їли.
То може ви гарне місце покажете, де восьминогів можна нормально поїсти.

ПС Скільки заважила фрі і піта на тарілці - взагалі не важливо. Цікавить мʼясо/риба/морегади. Якщо порція величезна за рахунок всілякої фігні, то реальної їжі на тарілці від того не побільшало.
От спеціально його ножем з соусу витягла, бо взагалі бачити чого не було. То величезна порція, на вашу думку?
Веселуха Муха• 12 августа 2025
Ответ для123-08df
лежаки хоч безкоштовні?
Нет, 10 евро.
Мы не брали, куча альтернативные пляжей, прям рядом.
Аноним НаВсеГда• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Так Ви не купляли морепродуктів, чи я неуважно читала?
Цветов Мне срочно• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Ось. Картопля фрі, гриль куриця, або свинина, овочі, зелень піта хліб на грилі. Це мала порція. Ми психонули. Треба брати одну малу порцію на нас трьох - 7,40 євро. Якщо дуже голодні, то одну велику (10,5 євро), але не факт, що з´їмо, вона гігантська.
дорогие гиросы. На тасосе 4,5 евро - я могу им и пообедать, и поужинать.
Значит надо• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
с чего вы взяли?_ отдыхаю каждые 3 месяца. В этому году была в Турине зимой и на Сицилии) в сентябре на Сардинию) не все бедные