Фуліганка• Изменено 12 августа 2025

Кому цікаво - щоденник витрат в Греції

Вже шість днів подорожі:
20 євро - їжа напої в дорозі за 2 дні 07-08/08/25
50 євро - таксі з Афін 08/08
13 євро - донька перевернула 2 фреші (09.08)
10.08 - 4 євро - два морозива дітям
11.08 - 1 євро - прищіпка для рушника
11.08 - 3 євро - два морозива дітям
11.08 - 24,30 євро гіроси
11.08 - 5.60 євро - джелато (3), фредо капучіно (2,60)
11.08 - 3 євро джелато сину
11.08 - 21.37 євро - 2,2 кг персиків, 12 пляшок води 0,5 (1,86 євро), сонцезахистний крем nivea(12,45 євро)
3,6 євро - квитки на трьох на автобус.
4 євро - 2 морозива дітям (09.08)
Я б такое не носила, но продаю• 12 августа 2025
Ответ дляДева Мария
Ого ) я за 60 ( доплата за дитину 10 тис) на 10 днів в готель все включено , Кріт . З бештовним морозивом цілий день, фрешами та трансфером )
Може у вас готель за кілометр від моря)))
Ответ дляСиджу тихенько
Это вы выдумываете! Приезжайте в Украину, офигеете от цен. Реально в Германии многие продукты дешевле.
Наприклад? Хіба що солодощі тут дешевше
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Ви прям герой, я без сарказму.
Ми їдемо в Хорватію, і було 2 варіанта, автобус з Києва=36годин, бус з Львова (до Львова потяг)=18-19годин, їдемо бусом, хоч і значно дорожче, але мій підліток (14 років категорично не хоче автобусом).
Щира порада, я з такою подушкою вперше спала всю ніч в автобусі, і вдень дрімала. А раніше ці автобуси були мукою.
Якщо вам не підійде, то ціна питання лише 250 грн. Я дуже задоволена.
Дева Мария• 12 августа 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я ж скинула який готель , подивіться . Там цілий острів)
Ответ дляФуліганка
Подушка - супер!
Дева Мария• 12 августа 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
)))
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А фото є? Бо мені здається ви перебільшуєте
Це маленька. Коли нам принесли, то ми з дітьми були в шоці. Я офіціантку запитала, які нам замовляти краще, то вона сказала маленьких достатньо і чомусь загадково посміхнулася, я потім зрозуміла чому. Ми 1,5 порції осилили.
Ответ дляФуліганка
Пакет - 81 тисяча ( автобус, страховка, готель). Трансфер до готелю/ з готелю захотіли 11,5 тис з нас трьох, я відмовилася, а є тут Українці, які за 1-2 платили 8-9 тисяч.
А як ви добралися до готелю? Рейсовим автобусом?
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляДева Мария
)))
Ви в морі не купалися?
Дева Мария• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Ви в морі не купалися?
Купалась мала . Я в морі не купаюсь зовсім . Ніколи .
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Таксі з Афін, 50 хв до готелю, 49.90 євро.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляДева Мария
А об´єктивно яка вода по температурі в той період була? Бо я купаюся виключно в морях і лише 27+ градусів. Був 15 років тому досвід в Чорногорії в червні, то мені дубак море було. Після того я море лише серпень-вересень розглядаю, якщо Європа.
Дева Мария• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Десь 23 . Мені комфортна температура повітря 26-28 і ввечері 20-22 . І це классно . Мала в мене любить басейни та горки .
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляДева Мария
Дякую, повітря дійсно комфортне, я кайфонула від цьогорічного прохолодного літа в Україні, а от вода капець. Заради басейнів та горок можна ближсе поїхати, а от моря близько немає, це для фанатів моря.
Та не реву я• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Так, і таке буває.
Конечное бывает! Главное, что это очень полезная информация для всех! Ведь как можно поехать на отдых не зная, сколько придется заплатить за два перевернутых фреша! А теперь можно спокойно ехать и не волноваться об этом
А если сын перевернет, либо взрослый, будет разница в оплате?
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Звісно корисна, якщо суму розділити на 2, то можна дізнатися скільки 1 фреш коштує.
Та не реву я• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
А, так вы решили загадки для читательниц устроить! Эх,
А цена перевернутого от не перевернутого отличается?
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Я веду для себе, просто скопіювала.
Раз одела не бу• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Я свою 11 річну доньку, не бачила і не чула, вона сиділа з іншою туристкою позад мене, лише раз в кілька годин просила їсти. За дорогу дві книги по 300 з чимось сторінрк прочитала, в планшеті сиділа.
Син 8 років теж нормально, спав, в планшеті сидів, краєвиди роздивлявся.
Мені вже в кінці пасажири компліменти робили з приводу поведінки дітей.
Дети разные, мой шилопоп
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Дети разные, мой шилопоп
Моя теж, але якщо чимось цікавим завантажити, то дитини не видно і не чути.
Всміхайлик• 12 августа 2025
Я з дітьми зараз у Бельгії. Усе дорого, якщо порівнювати з нашими зарплатами. Наприклад, просто вхід у замок - 20€. За тиждень ми витратили майже 1000€, і це притому, що друзі нас возили ну і частково їли їхню їжу. Ми у них в гостях.
Ms. Скромность• 13 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Ви теж лише раз в рік 7 днів це можете собі дозволити це. Жаль вас. Вінца не п´ю. Морепродукти недорогі.
Ага, вино не пьете, еду не едите, экскурсии не любите, развлечение то лишнее. Мороженое летом- раз в день. Каждая копейка под счёт...
Главное ж в Греции побывали:)
Ms. Скромность• 13 августа 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так Ви не купляли морепродуктів, чи я неуважно читала?
Она их ест весь год. В отпуске отдыхает от морепродуктов 🤣
90x60x90• 13 августа 2025
Ответ дляMs. Скромность
Главное ж в Греции побывали:)
І чому у темах про подорожі ЗАВЖДИ знаходяться недалекі, обділені долею люди, яким конче необхідно шпиняти автора? Поясніть  оце, будь ласка. Ви самоствердились? Оргазм отримали від своєї відповіді? От що? Що вами рухало?
Ms. Скромность• 13 августа 2025
Ответ для90x60x90
Удалено администрацией...
Khmelnichanka• 13 августа 2025
Ответ дляMs. Скромность
Главное ж в Греции побывали:)
Думаю, что у автора все - не так, как Вы описали.
А даже если бы и так, то что в этом такого?
Допустим, есть семья с ограниченным бюджетом (я не об авторе).
И главный приоритет у них - море!
И да - даже просто искупаться в красивейшем море - для них важнее, чем вино, экскурсии и морепродукты.
Что в этом зазорного?
И мороженое раз в день - это критически мало?
Обязательно есть его на завтрак, обед и ужин?
Вот когда лично у меня было очень туго с деньгами, то я ездила на скромные базы отдыха на наши моря, и была счастлива.
Потому что засыпала и просыпалась под шум волн.
Сейчас мой бюджет значительно больше, но все равно, если выбрать: 7 дней шикарного отдыха на море или 3 недели там же, но без условных морепродуктов - то я выберу второе.
Хотя лучше, конечно, чтобы и шикарный отдых - и на 3 недели )))))
А автор, насколько я поняла, отдыхает с детьми часто, много, и на разных морях.
В том формате, который комфортен ИМ.
Все мы разные ;)
Аноним НаВсеГда• 13 августа 2025
Ответ для90x60x90
Можливо, тому що автор сама написала, що ні в чому собі не відмовляє на відпочинку? Купляє все що хоче сама і що попросять діти
автор Фуліганка • 13 августа 2025
Ответ дляMs. Скромность
Главное ж в Греции побывали:)
А морозиво треба більше їсти ніж раз в день? Це супер корисно? Я взагалі раз в тиждень його їм, або рідше.
На екскурсію завтра їдемо в Афіни, потім до Храму Посейдона на захід сонця.
Алкоголь, так не п´ю, їжу їм, але тоді, і таку, як хочу я, а не якась порадниця анонімна.
В Греції я вже шостий раз, а діти третій, тому не заздріть і не бризкайте своїм ядом.
Ms. Скромность• 13 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Очень, очень завидую такому отдыху. Вы абсолютно правы🤣
автор Фуліганка • 13 августа 2025
Ответ дляMs. Скромность
Так, ви праві, цілий рік їм, тому мені вони не в диковинку. От октопуса ризикну замовити, сподіваюсь, що смачний буде.