Фуліганка• Изменено 12 августа 2025

Кому цікаво - щоденник витрат в Греції

Вже шість днів подорожі:
20 євро - їжа напої в дорозі за 2 дні 07-08/08/25
50 євро - таксі з Афін 08/08
13 євро - донька перевернула 2 фреші (09.08)
10.08 - 4 євро - два морозива дітям
11.08 - 1 євро - прищіпка для рушника
11.08 - 3 євро - два морозива дітям
11.08 - 24,30 євро гіроси
11.08 - 5.60 євро - джелато (3), фредо капучіно (2,60)
11.08 - 3 євро джелато сину
11.08 - 21.37 євро - 2,2 кг персиків, 12 пляшок води 0,5 (1,86 євро), сонцезахистний крем nivea(12,45 євро)
3,6 євро - квитки на трьох на автобус.
4 євро - 2 морозива дітям (09.08)
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляДева Мария
Нет . Бронировала за 2 недели . Конец мая - начало июня . Люблю начало июня ,всегда езжу в такое время , мне дальше очень жарко . отель был в стопе с 1 июня, нельзя было купить уже . Цена такая же до 10 июня была . С трансфером ( самолет , до отеля ) до аэропорта Кишинев / сами .
Так самое дешевое время, сравнили с августом, даже в Одессе сейчас цены в три раза дороже .
Платье Длинное бальное• 12 августа 2025
Ответ дляПапобус
Останнім часом на порадниці змагання хто менше витратить на відпочинок) Перед цим була тема де на 4 витратили за тиждень в Греції 500 євро і це з кафе, бензином і лежакам))) Тепер діти обідають фруктами і печивом) Якесь спотворене уявлення про людей які відпочивають на ол ін, що вони їдять цілодобово, і їдуть обжиратись а не відпочивати, хоча ол ін це про комфорт і дійсно відпочинок, коли тобі не потрібно витрачати час на похід у магазин, кафе, і очікування замовлення. В мене знайома нещодавно повернулась з Болгарії де відпочивала в готелі який викупляє тур фірма і везуть туди лише українців, то розповідала що такого дурдому на обід і вечерю ще не бачила, наші українки ще за годину до обіду ставали в чергу, і як тільки ресторан відчинявся то так налітали на їжу що змітали усе повні миски набирали, ніби голодали в Україні)))
Мы один год так давненько в ятурцию попали , когда запретили россиянам и скинули цены украинцам, я такого дурдома не видела.
Отель приличный любимый подростками, а там наши отличились, берут тарелку набирают арбуза, он прямо там им под ноги падает, а они все равно докладывают сверху((
Бурундучиха• 12 августа 2025
Ответ дляДева Мария
Ну так там море холодное, поэтому и дёшево
Бурундучиха• 12 августа 2025
Ответ дляЛасковая_львица
И вы счастливы от такого отдыха чтоб вести подсчеты ? У вас как синдром чтоб всем доказать что собрали и выжили на отдыхе
Ничего плохого нет в том,чтобы вести подсчёты. Человек так посчитал нужным
Бурундучиха• 12 августа 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Разные сейчас дети, вот подростка своего отправила в лагерь в Буковеле , обошлось больше 40 тысяч, искала обязательно швецкий стол, чтоб хоть что- то выбрала)
Приехала похудевшая, она дома ягоды ест и спец питание сама себе готовит, жирное не ест.
Но она довольная, что похудела)
Блин, дорого (
Бурундучиха• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Пакет - 81 тисяча ( автобус, страховка, готель). Трансфер до готелю/ з готелю захотіли 11,5 тис з нас трьох, я відмовилася, а є тут Українці, які за 1-2 платили 8-9 тисяч.
Не дёшево (
ВЫВсеВрете• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Так, я. З головою вистачить. Але в тавернах обережно - не замовляти багато, бо будете плакати - порції величезні. По одній страві, щоб срозуміти розміри і свої можливості.
Де там величезні порції? Навіть гарнір цього року окремо продають. А навіть якщо і включений, то за рахунок нього і порція. То ж не риби чи мʼяса дадуть, а фрі і цибулі.
От типова порція в звичайній таверні, всі коштують від 16 до 21євро, де тут величезне? (ПС мисочка фрі за окрему плату, щось біля 6 євро)
Бурундучиха• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Хотя, в принципе, нормально,мне вот считали в феврале
*ALEXANDER THE GREAT BEACH (4*)
выезд 06.06.
*9ноч в отеле+2дорога
Всё Включено*
1+1(11)=66.780 грн
1+1(13)=67.400 грн
2+1(11)=79.680 грн
доп. место стоит 6.000 грн/обе стороны
Пиши-пропало• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Ще момент - туристичний податок зріс вдвічі, чи навіть більше - 4* - 10 євро/доба. В минулому році було 4, чи 5 євро.
Огоо. Точно за сутки, а не за время пребывания?
Бронетапці• 12 августа 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Если шезлонги берешь то бесплатно вроде, как в Черногории?
Шезлонг с зонтиком 36 евро хай йому грець. Но это на Боле
Ms. Скромность• 12 августа 2025
Ответ дляЗначит надо
боже, копить год, чтобы поехат ьв грецию и потом экономить на всем..что за нищебродство. Выживать за счет завтраков и ужинов...
И ни винца, ни морепродуктов...на фиг такой отпуск?
Укр_жіночка• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Отаке завжли бачу на олл в Єгипті, соромно за людей.
Я в Турции сейчас, на олл, никто ничего не гребет, мы едим так же, как дома, в тех же количествах. Даже морозилка с мороженым к концу ужина далеко не пустая, тоже никто не гребет, все спокойно берут, кто что хочет.
Значит надо• 12 августа 2025
Ответ дляMs. Скромность
вот и я про то же
Шальная коклетка• 12 августа 2025
Ответ дляОднозначная
Теж записували морозиво, туалет, хліб?
Я завжди теж записую, все, бо мені цікаво, скільки витрачаємо на відпочинку, подорожах. І коли знайомі заритують, що як шо по чому, я,відкриваю свій додаток і все розповідаю, де необхідні трати, ( квитки, житло) а де ресторани і де можна з економити.
Khmelnichanka• 12 августа 2025
Ответ дляШальная коклетка
Аналогічно :)
Всім шампаньського• 12 августа 2025
Ответ дляБронетапці
Шо таке гіроси?
шаурма греческая, она в лепешку завернута и с картошкой фри внутри, очень сытная.
Всім шампаньського• 12 августа 2025
Ответ дляОднозначная
А для чого це записувати?
была тема, сколько денег брать с собой на обеды детям на полупансионе на 2 недели. и мнения разошлись.
вот, по мороженому на обед и прищепку для полотенца на рот до вечера, чтоб не просили больше
шучу. у нас на отдыхе мороженное рожок 3.90 стоило и шарик развесного 2.50.
Всім шампаньського• 12 августа 2025
Ответ для123-08df
лежаки хоч безкоштовні?
да, у отеля свой пляж, автор была счастлива, что не придётся платить за них
Всім шампаньського• 12 августа 2025
Ответ дляФуліганка
Ні, не рік, поїздка обійдеться в 70% місячного доходу +/-. Ні в чому собі не відмовляємо.
поэтому каждую прищепку за 1 евро записываете?
Всім шампаньського• 12 августа 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Но она довольная, что похудела)
новый мэмчик - швеЦкий стол. швецы готовят )))
Всім шампаньського• 12 августа 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ну у нас было приблизительно так. Порции реально можно брать на 2х.
Мы еще брали на двоих один греческий салат.
Сиамская сороконожка• 12 августа 2025
Ответ дляБронетапці
Я только с Хорватии. Дорогая она. Цен по продуктам конкретно не вспомню, но дорого. Туалет на пляже 1.5 евро
В ресторанах нормальных какие цены? Собираюсь в конце августа. Офигела от цены на вход в парк с озёрами
ВЫВсеВрете• 12 августа 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Ну то на всіх тарілках порція мʼяса/риби на одну особу, і ще хліб та фрі. Чи овочі, що краще. Що там ділити на двох дорослих? Особливо, якщо вони не хочуть запихуватись хлібом і жиром.
Ясно, що якщо у когось є мета зекономити, то можна розділити і перекантуватись до оплаченої вечері. Але поглянемо правді в вічі: це не обід на двох дорослих.
Всім шампаньського• 12 августа 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
ну мы рыбу по половинке съели с салатом, более чем достаточно, по жаре нет особо аппетита. одного шашлыка на двоих тоже бы с головой хватило.
это ужин.
ВЫВсеВрете• 12 августа 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Рибна плата(тарілка) - 40 євро, порція мідій в соусі -12-16єврр, курча на грилі -10євро порція, сібас гриль - 16євро, кальмари/креветки гриль - 16 євро.
Гарніри 3-4євро(блітва, фрі)
Салати 4-6 євро
Десерти 4-6 євро
Різотто чорне - 16€
Рибна юха5€
Глечик вина точно не памʼятаю, 5 євро чи шось таке.
Сиамская сороконожка• 12 августа 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Гарніри 3-4євро(блітва, фрі)
Салати 4-6 євро
Десерти 4-6 євро
Різотто чорне - 16€
Рибна юха5€
Дякую. Ну хоч вино недороге :)
ВЫВсеВрете• 12 августа 2025
Ответ дляВсім шампаньського
это ужин.
Так то ж не у всіх щодня нема апетиту.
А якщо підлітки - ті взагалі жеруть все, що не прибите. У них апетиту на два таких шашлика вистачить. А я лєврєка запросто соло наминаю, що там їсти. От фрі/піти - лишу запросто, а рибою Джоі не ділиться)))
Та не реву я• 12 августа 2025
Ответ дляВикачую яйцями
А мені цікаво. Дякую автору
Особенно про два перевернутых фреша интересно почитать
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляLizavel
Авторе,а де саме Ви були, можете,будь ласка,фото моря показати?
На пляжі фоики не грузилися.
автор Фуліганка • 12 августа 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
И 20 евро еда и напитки на 2 дня, ну точно ни в чем себе не отказываете))
А щр треба все чнрез силу в три горла пхати?