Морковку дай• 12 августа 2025

Где в Харькове есть стоматолог с микроскопом?

Необходим осмотр с микроскопом.
Беде благодарна за рекомендации.
Прошу не рекомендовать Мистотдент
Мастер Класс• 12 августа 2025
Теж послухаю..
Мастер Класс• 12 августа 2025
Такі цікаві люди.. зайшли натикали клоунів, тьоток, пальці..
що вам не так? Нормальне питання
автор Морковку дай • 12 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
що вам не так? Нормальне питання
Возможно, рекламщики Мистодент натыкали, так как я просила его не рекомендовать
Мастер Класс• 12 августа 2025
Ответ дляМорковку дай
От тільки що спілкувалась з знайомою, вона каже - сина до стоматолога записала ))) я ж спитала куди ходять, сказала що клініка Фортуна. Їм подобається. Назвала ще якусь клініку, але ж я поки дійшла до форуму то вже забула.. )
автор Морковку дай • 12 августа 2025
Ответ дляМастер Класс
Спасибо большое, что написали