Фіфачка• 12 августа в 22:22
Я создавала недавно тему. Моя дочь поступила на библиотекаря
Специальность называется бібліотечна архівна та інформаційна справа. Сколько было моих уговоров подождать до следующего года и выбрать нормальную специальность, все без толку. Муж ее поддержал, ее жизнь почему я лезу пусть сама решает. Ей 16 лет в ее возрасте она не может трезво оценить ситуацию. Буду только надеяться что к следующему году поумнеет и выберет нормальную специальность. У всех дети пошли на психологов, юристов, филологов а моя библиотекарь с хорошим баллом НМТ и способностями к учебе
Ответ дляКонотопська відьма
Юлькіни платять скрізь, не мають права зовсім не платити. Але після того, як Юлька пішла, внесли поправочку, не обов´язково надбавка 50 відсотків, а від 1 до 50 відсотків у межах фонду зарплати. То звісно 1 чи 2 відсотки , та навіть 5-10 від ставки 5-7 тис грн, то ні про що й навіть непомітно.
Ні, на жаль, не скрізь. Як раз після тієї поправочки нам в медичній перестали взагалі їх платити. А потім і зовсім ліквідували бібліотеку. Більш ніж 100 тис. фонду пішло в макулатуру.
Ответ дляНадпотужнаПотужність
на такую специальность наверное и конкурса не было, я права?
выбрала что полегче, что тут думать.
Не скажу за сейчас, когда я сдавала ЗНО, еще 2 предмета было. С балами 181 и 182 прошла на бюджет. Подруга со средним баллом 156 училась на контрактной основе. Это заочники.
Смурфик• 13 августа в 13:16
Ответ дляКонотопська відьма
Чомусь у розвинених країнах, в тій же Америці або Європі, та скрізь у світі, бібліотеки не віджили, а є потрібні і розвиваються. Невже ми самі гірші, що нам не потрібна культура і розвиток?
В нас бібліотеки відживають, тому що нема фінансування, все на ентузіазмі співробітників. Тільки і всього. 30 років майже не оновлювали фонди, не вкладали в розвиток. Аби фонд Білла Гейтса не профінансував комп´ютеризацію 12-15 років тому, то й досі б комп´ютерів мабуть не було. Мізерні зарплати. Відсутність грошей на ті ж заходи. А потім таке дивне питання у держави, звідки руське і радянське у людей в головах, чому не хочуть розмовляти українською, читати українське, чому патріотизму не вистачає? А може тому, що треба було трохи думати про майбутнє і вкладати у все це гроші, хоч трохи, всі 30 років?
Фонди оновлюються. Це ви туди не ходите і не в курсі.
Смурфик• 13 августа в 13:18
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
А почему меняли, условия не устраивали? И это вы с опытом. А тут девочка после универа. Ей вообще копейки будут платить.
Кому після універа платять мільйони? Я в лабі на півставки працювала на магістерці. На той час це було 750 грн. Зараз мені 40 і у мене зп 2000 євро.
Конотопська відьма• 13 августа в 15:56
Ответ дляСмурфик
Оновлюються, в минулому році отримали 20 екз., в цьому 35. В 22-23 нічого. До війни виділяли гроші десь на максимум 50 екземплярів на рік. Все інше, це подарунки читачів і небайдужих. Звісно, що до війни люди дарували книги російською, тому вони переважають у бібліотеках.
Я працюю в бібліотеках з невеличкою перервою більше 35 років. Ситуація скрізь однакова. Для оновлення потрібні тисячі книг, а не десятки, які надає держава і місцева влада.
Ума Палата• 14 августа в 06:36
Ответ дляСтрекозей
На запити правохоронних органів юристи банку піднімаються документи і а ж бігом надаються в завіреному вигляд, прошнуровано та пронумеровано, а зберіганням, систематизацією цих документів в архівах,як раз і займають архіваріуси. Документація має терміни зберігання
В салонах краси,кавярнях та перукарнях їх не має. Ті хто працює на дрібного роботодавця з цим не зіштовхується.
Ах, ну да
Банк в стадії ліквідації запрошує на роботу архіваріуса
Стрекозей• 14 августа в 11:30
Ответ дляУма Палата
Ах, ну да
Вам тяжко самій промоніторити вакансії? Смайлики навчилися ставити, я думаю гугл використовувати зможете
Ума Палата• 14 августа в 17:10
Ответ дляСтрекозей
Зачем мне мониторить вакансии
Работаю в крупном банке и прикиньте нет у нас архивариуса. Ни одного.
Стрекозей• 14 августа в 17:58
Ответ дляУма Палата
Зачем мне мониторить вакансии
Вы работаете в отделении или в главном офисе? Не трындите, финустановы как раз больше всех бдят. Райффайзен банк мелким не назовёшь.
Агриколь банк
Похоже у вас маленькая должность
Агриколь банк
Похоже у вас маленькая должность
Стрекозей• 14 августа в 18:07
Ответ дляУма Палата
Зачем мне мониторить вакансии
Укргазбанк
В каком банке вы работаете?