Воздух в банке• 13 августа в 00:24
Кременчук, ви як?
Дівчата з Кременчука, ви як?
У вас там було гучно....
Хвилююсь за рідне місто....
У вас там було гучно....
Хвилююсь за рідне місто....
Потребую апгрейду• 13 августа в 01:09
Ответ дляingaryta
на такой большой город и некому позвонить тем более что родители якобы там но в гости уехали?
А что уже нельзя на форуме писать и интересоваться?
Цибулька зла• 13 августа в 01:15
Ответ дляДайте подуться
Розбудила пролітаюча ракета, потім ще 3 пролетіли. Звук був дуже сильний. Пишуть що 2 наче збили в повітрі, було 2 вибухи. А тепер не спиться. Все тихо.
К счастью,их мало последние дни.
Дайте подуться• 13 августа в 01:17
Ответ дляВоздух в банке
Ого. В телеграмі писали про дві ракети.
Тримайтесь. Сподіваюсь жертв і руйнувань не буде. Сподіваюсь, що зранку будуть гарні новини!
Тримайтесь!!!
Зараз рада лише за одне, що мої батьки зараз не в Кременчуці,, в поїхали як раз у гості на цьому тижні.
Тримайтесь!!!
Було точно 4 прольоти і 2 вибухи. Дякую за слова підтримки. Але я зовсім не нервую в такі моменти і нікому не раджу. Ще на початку війни домовилась з собою гасити панічні настрої, бо потім лікуватись буде важче.
Дайте подуться• 13 августа в 01:20
Ответ дляЦибулька зла
К счастью,их мало последние дни.
Так, мало. Де хто з моїх знайомих навіть насторожився що тихо в останній час. Що війна з нами робить, гучно- погано, тихо-тривожно.
Цибулька зла• 13 августа в 03:44
Ответ дляДайте подуться
Так может просто война идёт к завершению?
Цибулька зла• 13 августа в 03:45
Ответ дляingaryta
странно.тему читает 14 чел и все боты.обычные люди спят
Почему вы решили что боты?
Бандитка Сью• 13 августа в 03:55
Ответ дляЦибулька зла
Почему вы решили что боты?
Рыбак рыбака 🤣, как говорят
барабанщица• 13 августа в 06:37
Ответ дляВоздух в банке
Так, це жаргон що використовують від 8 до 25 років десь. В мене донька так часто говорить, ось і перейняла від підлітка. Вайб місця - це як ’дух’ місця
И, вам не кажется что вы его не к месту влепили? Вроде и значение правильно написали, а применили не в тему
Не гоню• 13 августа в 10:24
Ответ дляingaryta
такой’родной’город,что некому и позвонить?
Так, мені, наприклад, немає кому зателефонувати в рідне місто
так буває