З бісиками• Изменено 13 августа в 11:14
Близький родич на сайті «Миротворець»
Зазначений, як колаборант, зрадник України і посібник окупантів. Чим це загрожує всім іншим членам сімʼї?
З бісиками
• 13 августа в 11:19
Ответ дляОбижулька
Насколько близкий? Брат? Отец?
Настільки, як ви вказали.
Обижулька• 13 августа в 11:20
Ответ дляЗ бісиками
Настільки, як ви вказали.
На госслужбе вы? Если нет то вам ничего никто не угрожает.
З бісиками
• 13 августа в 11:21
Ответ дляОбижулька
Какая идиотка лепит этих клоунов
Заплатила і може собі дозволити
Vita_Nikolaeva• 13 августа в 11:22
жесть какая
это что надо было творить чтоб зрадныком и пособником оккупантов стать
А_мій_самий_самий• 13 августа в 11:22
Ничем если вы не в СБУ работаете. Чтобы это узнать нужно спецпровекку проводить. А ее проводят только в исключительных случаях. Неадекватные люди, уже кучу клонов влепили.
З бісиками
• 13 августа в 11:22
Ответ дляОбижулька
Это вы?
Як би це була я, я б вам тут клована вліпила б одразу. Ні, не я. Ще я на Савєтчицю гроші не заносила) оно ригачки теж ставить.
Брюльтик• 13 августа в 11:25
Все. Враги народа. Вечные гонения и преследования. Все будут тыкать пальцем
Научительница• 13 августа в 11:26
Не переживайте. У чоловіка брат рідний там з 2016 року. А мій чоловік на їхній Немезиді.ру в списках ’особо опасний’ чи шось таке.
Бо мій чоловік воює в ЗСУ.
Навіть жодних питань ніколи ніхто не ставив.
Бо мій чоловік воює в ЗСУ.
барабанщица• 13 августа в 11:33
Ответ дляНаучительница
Бо мій чоловік воює в ЗСУ.
Какие вопросы? Они за деньги вносят и выносят. Тоже мне источник. Знакомую внесли в 2020м за то, что ездила на лечение в Крым. Ей нужна радиология, аналога в Украине не было
Заліковий троль• 13 августа в 11:38
Ответ длябарабанщица
в Турции есть
ФФФФристайла• 13 августа в 11:39
Ответ дляVita_Nikolaeva
жесть какая
Там багато порядних людей розміщено
Стигла полуниця• 13 августа в 11:40
Ответ дляНаучительница
Бо мій чоловік воює в ЗСУ.
Ну, точка ру то не то, то як медаль.
Научительница• 13 августа в 11:40
Ответ длябарабанщица
Єдина в світі радіологія в Криму?
барабанщица• 13 августа в 11:42
Ответ дляЗаліковий троль
в Турции есть
А деньги у человека на Турцию есть? Или государство олатит ? Речь о человеке 60+ с онко в ремиссии, лимфома. Даже на Крым там помогали собрать родственники
Стигла полуниця• 13 августа в 11:42
Ответ дляНаучительница
Єдина в світі радіологія в Криму?
Справедливості заради, якщо у тебе рак і родина фінансово виснажена лікуванням, обираєш найдоступніший варіант, щоб і вижити, і бомжувати не піти. Тут би я не лізла з засудженням - рак не у нас.
Научительница• 13 августа в 11:42
Ответ дляСтигла полуниця
Ну, точка ру то не то, то як медаль.
Така собі приємність, чесно кажучи. З фото, адресою (добре, що старою), реальні дані.
Можна бравіювати, звісно, бо що лишається.
барабанщица• 13 августа в 11:43
Ответ дляНаучительница
Єдина в світі радіологія в Криму?
С нужным протоколом в Украине не было. В мире конечно есть. Вы поможете оплатить?
Научительница• 13 августа в 11:43
Ответ дляСтигла полуниця
Засудження тут ні до чого.
Але коли ти йдеш на такий вибір, то наслідки приймаєш.
барабанщица• 13 августа в 11:45
Ответ дляНаучительница
Засудження тут ні до чого.
Нет никаких последствий. При том, что она была на госслужбе а сын служил в МВД.
Пліснявілий сир• 13 августа в 11:46
Ответ дляОноВамнадо
ну в прокуратуру, сбу не устроитесь точно, а так ничем.
А у Сырского дети в рашке живут , и ничо .
Не СБУ, конечно, но тоже работает
Стигла полуниця• 13 августа в 11:46
Ответ дляНаучительница
Звичайно. Це і ризик у разі полону додатковий. Це небезпечно для родини. Але соромитись тут немає чого. Миротворець трохи інше - засудять не розбираючись