З бісиками• Изменено 13 августа 2025
Близький родич на сайті «Миротворець»
Зазначений, як колаборант, зрадник України і посібник окупантів. Чим це загрожує всім іншим членам сімʼї?
Научительница• 13 августа 2025
Ответ длябарабанщица
С нужным протоколом в Украине не было. В мире конечно есть. Вы поможете оплатить?
Ні. Я доначу на інше.
Але ваше обурення щодо внесення знайомої на Миротворець через поїздку до Криму в такому випадку дивне.
Життя дорожче - звісно. І вашу знайому тут всі чудово розуміють.
Це закономірні наслідки. До чого тут обурення?
Научительница• 13 августа 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Звичайно. Це і ризик у разі полону додатковий. Це небезпечно для родини. Але соромитись тут немає чого. Миротворець трохи інше - засудять не розбираючись
Ні, ніхто не соромиться.
Ну, може той брат, що на Миротворці, і свекруха (вона теж на тому боці).
Трахтибидох• 13 августа 2025
Ответ дляНаучительница
Ні. Я доначу на інше.
Про які наслідки вы пишете? Мій близький родич там і що? Чоловік служить в зсу, а я на держслужбі
барабанщица• 13 августа 2025
Ответ дляНаучительница
Ні. Я доначу на інше.
Все донатят на щось інше, а человеку нужно лечение . Последствий не было. Узнала, что она там, случайно.
Научительница• 13 августа 2025
Ответ дляТрахтибидох
Я писала про наслідки саме в контексті внесення в Миротворець жінки, яка їздила в Крим. Не про ті, які можуть виникнути (потенційно) у близьких, від того, що їхній родич там.
И_В_офигительных_штанах• 13 августа 2025
В Норвегии сидит влогерка из Мариуполя с двумя дочками с 2022 года, причем старшая дочка 20+ затребовала отдельную квартиру.
Все они на Миротворце с 2014+ благодаря сыну, что активно и сам воюет, если еще его не грохнули, против нас. Есть и адреса, и фото всей семейки с ДНР-флагом там же. И что? Она преспокойно работала в Привате в Мариуполе, возглавляла ОСББ. И самое интересно, что за несколько дней до нападения раши в феврале 2022, она выехала из Мариуполя сначала во Львов, а потом в Европу, и уже как беженка пользовалась помощью сначала в одной стране, а потом в Норвегии.
Мне вот интересно, ее сынок, что с 2014 воевал против нас, уже в Норвегии тоже?
бифидобактерияЖоржик• 13 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
жесть какая
это что надо было творить чтоб зрадныком и пособником оккупантов стать
Можно стих написать
Аноним_• 13 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
жесть какая
Там может оказаться кто угодно,если кто-то решит напакостить или отомстить.
Мою подругу бывший муж там разместил. Она очень хороший и порядочный человек, врач, сама тянет двоих детей. А бывший, решил квартиру у нее , а она , негодяйка , подала встречный иск на алименты. Вот обиженный бывший муж и постарался и записал ее в сепаратистки.
Я-ваш шанс• 13 августа 2025
Ответ дляОноВамнадо
ну в прокуратуру, сбу не устроитесь точно, а так ничем.
та ну, батько Єрмака не на Миротворці, він у рос. ГУР працює
Буданов ще напередодні війни жив у будинку подруги, яка має російський паспортом, отриманий у Криму
Бяки-козяки• 13 августа 2025
Там в этом Миротворце наверное уже тысячи и тысячи украинцев ). Ничем это вашему родственнику не грозит.
З бісиками
• 13 августа 2025
Ответ дляФФФФристайла
Там багато порядних людей розміщено
Це не той випадок, на жаль.
Я-ваш шанс• 13 августа 2025
Ответ длябарабанщица
Какие вопросы? Они за деньги вносят и выносят. Тоже мне источник. Знакомую внесли в 2020м за то, что ездила на лечение в Крым. Ей нужна радиология, аналога в Украине не было
та Ви шо, а що ж то за така там радіологія унікальна, розкажіть?
Я-ваш шанс• 13 августа 2025
Ответ длябарабанщица
А деньги у человека на Турцию есть? Или государство олатит ? Речь о человеке 60+ с онко в ремиссии, лимфома. Даже на Крым там помогали собрать родственники
то що там таке унікальне саме в Криму? Ну. у мене просто теж рідні з лімфомою
З бісиками
• 13 августа 2025
Ответ дляБяки-козяки
Питання було не про цього родича, а про інших членів сімʼї.
Фенте Фря• 13 августа 2025
Ответ дляОноВамнадо
ну не только. есть фирмы, которые по претендентам на нормальные должности пробивают все базы на предмет благонадежности.
работающим на обычных рядовых должностях это ничем не чревато.
З бісиками
• 13 августа 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Унікальне там те, що лікують безкоштовно, коли є курячий паспорт і місцеве медстрахування.
Фенте Фря• 13 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
жесть какая
ну как бы понятно, что
в открытую сотрудничать с оккупантами на захваченных территориях.
Я-ваш шанс• 13 августа 2025
Ответ дляПліснявілий сир
А у Сырского дети в рашке живут , и ничо .
Не СБУ, конечно, но тоже работает
які це його діти на росії? від першого шлюбу в Австралії, від другого - наче в Україні. Ви ще про якихось знаєте?
Я-ваш шанс• 13 августа 2025
Ответ дляЗ бісиками
у нас теж променева терапія безкоштовна на сучасних лінійних прискорювачах, тому розкажіть, що там такого унікального?
Фенте Фря• 13 августа 2025
Ответ дляНаучительница
Ні. Я доначу на інше.
Ну это можно оспорить в законном порядке. Нашу родственницу тоже по ошибке внесли, перепутали с полной тёзкой (ФИО совпали). В итоге отдельным указом исключили и всё.
Таро Христина• 13 августа 2025
Ответ дляЗ бісиками
Заплатила і може собі дозволити
Ну моя сестра і чоловік її там. Були каолобарантами під час окупації Харківської області. Обидва на офіційних посадах. Але по ним і судове рішення вже є. Вони виїхали в Московську обл. Звідки як біженці в Польщу. Там їх слід розчинився. До 10 років позбавлення волі.
З бісиками
• 13 августа 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Це ж не до мене питання. Я свою думку висловила. Тобто я не стверджую, що там щось унікальне. Взагалі маю дуже сумний досвід з лікарями в Криму. Не вважаю медицину там хорошою.
Я-ваш шанс• 13 августа 2025
Ответ дляЗ бісиками
ну, ви так впевнено почали відповідати, що склалося враження, що Вас та система досить таки влаштовує і трохи в курсі. А як до конкретики, то всі зливаються
почекаємо ще одну коментаторку, може. повідають про унікальність
З бісиками
• 13 августа 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
В сенсі? Це не я вам відповідала) я - автор. Відповідала вам інша жінка.
Я-ваш шанс• 13 августа 2025
Ответ дляЗ бісиками
і Ви також, але раптом забули
КинДза• 13 августа 2025
В мене теж там брат, якого я не бачила вже 12 років. І шо? Живу, як і жила, нічого страшного.
З бісиками
• 13 августа 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
і Ви також, але раптом забули
Це була іронія, агов!
Я-ваш шанс• 13 августа 2025
Ответ дляЗ бісиками
Це була іронія, агов!
дружня порада: не йдіть у стендап
З бісиками
• 13 августа 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
дружня порада: не йдіть у стендап
Так і зізнаєтесь, що провтикали, кому мали написати коментар, а тепер намагаєтесь зберегти гарну міну при поганій грі) плюс я не просила ваших «дружніх порад» з приводу того, чи треба мені іти у стендап. Ви мені не друг і моє почуття гумору не потребує ваших оцінок.
Vita_Nikolaeva• 13 августа 2025
Ответ дляФенте Фря
ну как бы понятно, что
пздц полный