Червона ікорка• 13 августа 2025
Мои покупки в Еве
Косметичка+ духи 7.5 мл ланван- 79 грн.
125 мл айсберг мужские - 109 грн.
Котики-муркотики• 13 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Це ви з тих мамок, в яких діти голі і босі ходили б, якби не школа? Що ж там такого страшного, скрізь знижки величезні на все.
Ви дуже тонко відчуваєте, що ховається за словами. Це ж талан. Прочитала дві фрази і аналіз готовий.
Міряно-переміряно• 13 августа 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Та тут недавно ціла тема була, що мамка неспромржна дитятко до школи одягти, а якби не школа в обносках ходив би.
Бла бла бла• 13 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Сумно таке читати, як ви пишете.
Ну ви ж самі розумієте, що я права.
Котики-муркотики• 13 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А я тут до чого?
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляБла бла бла
Ну ви ж самі розумієте, що я права.
Ні, ви неправа.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляКотики-муркотики
А я тут до чого?
Ви теж до школи одягали малу.
Обнимашкина• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Це якщо в вас молодша школа. А якщо підліток- ховайся
Обнимашкина• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Класно, з обновками.
Дякую! Кругом знижки- але на те,що мені треба- знижок немає(
Хіба що крокси
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляОбнимашкина
В мене один - молодша, а старша - предпідліток, перейшла в 5 клас. Приїлемо з моря 26 числа, поміряють кроси, приведу їх до ладу (поперу, почищу), і в школу підуть.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляОбнимашкина
Хіба що крокси
Які крокси взяли, покажіть? Ви в нас в ТЦ брали? Там зараз знижки хороші?
Обнимашкина• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Почекайте, ваші ще не підросли... Я горя не знала до 13 років. А потім- попробуй одягни. Те не таке,те з написом, це не модне. Обійшли увесь Скаймолл : ’Тут ничего модного нет’. Кросівки Найк треба,вони коштують як крило літака , рюкзак- отстой, треба сумку, якої немає в магазинах,тільки секонд з перепродажу на олх за 4000. Я скоро дахом поїду...
Обнимашкина• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
В ТЦ. Написано до 40%, але по факту знижка тільки на самі старі моделі, ще й стрьомних кольорів. Тобто по факту знижок майже нема.
Можна було б з Америки замовити, такі,здається, були по 25 ₴, але вже зайшла й купила. Ці.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляОбнимашкина
Не лякайте. Тримайтеся, переростають вони це.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляОбнимашкина
Ага, їх класика. Дякую. В мене діти люблять їх таскати.
Обнимашкина• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Ось ці, і ті внизу фіолетові 1699 грн
Котики-муркотики• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви теж до школи одягали малу.
І це значить, що до школи я її не вдягала?
Котики-муркотики• 14 августа 2025
Ответ дляОбнимашкина
От ви мене розумієте) мене ще теж ці найки чекають, просто, не знайшли потрібний колір🤪
Це ще щастя, що молодшому нічого не треба, що купила те і носить, то хоч частина нервів ціла)
Котики-муркотики• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Цікава у вас логіка) тобто ви взагалі нічого купляти до школи не збираєтесь, а я мати, що економить на дитині?
Радійте, що ваші поки малі. Моя старша вже не росте, але ж завжди потрібно щось нове і модне, а от молодший росте, як на дріжджах, що тільки встигай купляти і кінця тому поки не видно, бо ще і 12ти нема. Я віддаю його речі синам подруги майже новими.
Доль Чекомбана• 14 августа 2025
Ответ дляОбнимашкина
Это у вас такой ребенок, моей 14 схватила первые попавшиеся кеды на распродаже, подошли, купили. Не любит вообще по магазинам, кроме книжных ходить.))
Оновлена версія• 14 августа 2025
Жаль что снимаются самые любимые ароматы . У Ланвин это конечно же Жанна Кутюр.
ТочноБудет• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Классно, когда хватает хотя б на 2 сезона. У нас все, что я покупала весной уже мало. Вся обувь, куртки, одежда, штаны вообще капец, в длину короткие, в талии норм, больше размер в длину норм, с талии все спадает. Стопа узкая с высоким подьемом, не все подходит, дермантин парит, я заманалась. Не знаю, как у людей дети годами носят одно и тоже...
Не заздріть тьоті• 14 августа 2025
Ответ дляХочу барабульки
Та не знаю как их назвать. Маленькие такие тарелочки. Довольно аккуратно сделаны.
Похоже это миски для котов. Рядом корм
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляОбнимашкина
Ось ці, і ті внизу фіолетові 1699 грн
Ціна непогана, але можна виловити дешевше, якщо не горить.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Вам видніше, що ви робили, що ні.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляКотики-муркотики
В моїх все і навіть більше є, я мати просто запаслива.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
Ну роками ні, а в діапазоні рік-півроку, іноді півтора - носять.
ТочноБудет• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
У меня за 8 лет такого ни разу не было) иногда с осени на весну часть перепадает, а вот за лето вырастает хорошо.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
А в мене навпаки, з осені на весну - все взуття мале, а іноді і на НР вже мале.
Котики-муркотики• 14 августа 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
А у інших діти ростуть або хочуть нове, от і все.
Міряно-переміряно• 14 августа 2025
Ответ дляКотики-муркотики
І мої ростуть, хочуть нове. Воно просто дістанеться з шафи, попрасується і буде носитися, от і все.