Все буде Україна• 14 августа 2025
Ваш щомісячний бюджет на догляд складає 8тис грн.
Як би ви їм розпорядилися?
ЯсноВидящая• 14 августа 2025
если вы чисто про косметологию, то мне и 1 тыс хватит, остальные 7 потратила б на хобби
Всех в сад• 14 августа 2025
Раз на пів року ботокс за ці гроші роблю. А решта місяців - доглядова косметика забирає чимало
Все буде Україна
• 14 августа 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Мій так і складає. 4 сауни і 10 масажів
Масажи ви давно так регулярно робите ? Що вони вам дають?
Все буде Україна
• 14 августа 2025
Ответ дляЯсноВидящая
А тисяча на що, на засоби косметичні ?
Все буде Україна
• 14 августа 2025
Ответ дляВсех в сад
Догляд підбирає вам комметолог чи самі?
ЯсноВидящая• 14 августа 2025
Ответ дляВсе буде Україна
А тисяча на що, на засоби косметичні ?
да и на стрижку раз в 3-4 мес.
Всех в сад• 14 августа 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Догляд підбирає вам комметолог чи самі?
Так, косметолог радить переважно. Щось сама пробую
Хтомолодець? Я!• 14 августа 2025
Етить колотить а я в месяц на это живу.
На себя брови 300 , шугаринг 350 и всё
Будьте так ласкаві• 14 августа 2025
Ммм, массаж бы сделала, к косметологу пошла, уход бы получше подобрала, красила бы волосы не сама, а в салоне. У меня в месяц 500 грн уходит на маникюр, все.
Бавовнятий Пупс• 14 августа 2025
Купила бы себе все, что мне надо в рамках этого бюджета.
Или вы хотите конкретный список?
Правильно_Валерчик• 14 августа 2025
Фарбування 2500, лазерна епіляція (окремі зони, яку треба, таку й епілюю, іншу потім) - 1500. На залишок косметичні засоби. Я манікюр та педикюр роблю сама, бо на все не вистачає. У косметолога не була роки два, але роблю сама масажі, маски. У мене в середньому так і виходить +/- 8000.
Якщо чесно, це дуже мало.
Правильно_Валерчик• 14 августа 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Мій так і складає. 4 сауни і 10 масажів
Це супер. Скільки коштує масаж?
Я нещодавно дивилася прайс свого салону, ціна 1150 грн, у вас по 600 приблизно?
Атятя_тётя• 14 августа 2025
Щомісяця витрачаю тільки на зал + тренер 6500, манікюр - педикюр десь 2500 й фарбування грн до 500 (сама дома) та масажі десь до 4000.
А так раз на півроку ботокс десь близько 4000 тисяч, стрижка разина три-чотири місяці 1000. Косметолог епізодично десь раз на три місяці, чистка й пілінг, це до 1000 за раз. Лазерку зробила багато років тому й забула про волосся , тож не витрачаю на це. Косметику купую , як закінчиться , але мені часто дарують на день народження , тож купую рідко , не все одразу й вартість не калькулюю. Регулярно купую тільки засоби для волосся, на місяць десь до 1000 виходить.
Виходить , що 8000 мені б на місяць не вистачило.
Кусюче сонечко• 14 августа 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Це супер. Скільки коштує масаж?
400 грн. Людина, яка працює в реабілітаційному центрі, робить
ничевока• 14 августа 2025
Я б використала так: манікюр та педикюр.
Покраска та стрижка.
Раз в 3 місяці косметолог ( пілінги, чистки) та 2 рази на рік ботокс.
Ще раз на рік я хожу на курс масажів 10 сеансів.
Думаю, це і буде +- 8 000 грн. на місяць.
Я закордоном, тому не хожу тут на манікюр- педикюр взагалі.
Тут це одразу 150 євро, а якість жахлива.
До наших на поїзді 2 години в одну сторону.
Покраска та стрижка.