Укр_жіночка• 14 августа в 00:49

Як не зручно вийшло…Ваші діти теж такі в 13 років?

Приїхала в гості до сина з невісткою та до онуків. Хотіла показати себе люблячою бабусею. Почала я розповідати, що у мене висить фото онуків і я кожного разу коли проходжу мимо плачу та цілую фото. Нащо моя 13-ти річна дочка каже в голос при синові і невістці ”Мам, ти так ніколи не робила.“ Занавіса. Так, соромно, ще мені ніколи не було. Цікаво, що подумала невістка? 😂
Сало не люблю• 14 августа в 00:51
Що ви не любляча бабуся, а показушна дурепа.🤭Яка грає на публіку.
ПочтальЁнша• 14 августа в 00:51
Що ви лицемірка.
Шопингмонстр• 14 августа в 00:52
*Проходжу повз
Не гавкаю- но охраняю• 14 августа в 00:53
Нам тоже за вас неловко.
А_мій_самий_самий• 14 августа в 00:54
Давно вас не было, где пропадали?
Джем Шакіри• 14 августа в 00:54
Іспанський сором, бляха.
Seehund• 14 августа в 00:55
Актриса, театр по вам плачет горькими слезами.
Попихтю та й годі• 14 августа в 00:56
Я б подумала,що слава Богу, що так не робила ))
Оці всі плачу, цілую ...брррр.. вам за 80?
Бабуся мороз• 14 августа в 00:56
А нащо ви брешете, ще й дитині поганий приклад показуєте?
Раздражевская• 14 августа в 00:59
Надо было врать до конца и сказать, что Вы так делаете, когда остаётесь одна, чтоб никого не смущать . Эх Вы, врать надо умеючи...
ЛісАпетная• 14 августа в 01:00
Ответ дляСало не люблю
Вона вже давно це розуміє😊 Притрушена свекруха завжди себе видає з першого дня знайомства
Добра всем!• 14 августа в 01:07
Ответ дляSeehund
Крокодильими
Карамелька• 14 августа в 01:16
Тю, ну сказали бы, что плачете и целуете фото только в гордом одиночестве, когда никто не видит.
Губи до вух• 14 августа в 01:20
Я бы подумала, шо вы хвора на голову. За невестку- не знаю
Я матуся, мені можно• 14 августа в 01:22
Ой ну прям как моя свекровь, тоже актриса ещё та😁
Ну що ви, мамо!• 14 августа в 01:25
Дякуючи таким темам, знаходжу у своїй свекрусі плюси - у відсутності мінусів.
Dolce.Vita• 14 августа в 01:41
Ответ дляСало не люблю
😆👍
Сиамская сороконожка• 14 августа в 01:58
Вы как моя свекровь 🤣, пришла она с младшей дочкой в гости и начала рассказывать про свою! Свекровь, такая сякая нехорошая, и Лизочку постоянно упрекает, обзывает и в гости никогда не позовет и денег не даст , Лизочка сидит «-мама когда? А когда такое было?» Так вчера ж только были в гостях ? И баба Люда денег на море дала 🤣🤣🤣 я уже сижу ржу в голосину , Тут моя свекровь не выдержала , Ты вечно лезешь во взрослые разговоры
Ленне-Рейма• 14 августа в 06:02
Ответ дляА_мій_самий_самий
Давно вас не было, где пропадали?
Плакала біля фотки онуків.
ротцвеники• 14 августа в 06:42
та краще, що невістка знає, що так НЕ робите, ніж правда повірила б що робите і забрала ті фотки. бо це вже шиза облизувати фотки щоразу.
Бабця в мештах• 14 августа в 06:44
А что, внуков уже больше одного?
А дочке все ещё 13?
Вы с невесткой помирились?
Мрію про космос• 14 августа в 07:04
Так невестка таки забрала посылку с детским питанием или ещё на Новой почте лежит?
Сладкий лимончик• 14 августа в 07:49
Девочка ещё вежливо сказала . Меня бы вырвало в 13 лет от такого и от такой бабушки отвернуло
Викликаю на дебати• 14 августа в 07:55
Це ви що, до них на Трою не побоялись їхати?
А хрестини, хрестини як минули?
А середній син вже одружився?
А свати все такі ж наглі?
А невістка вас вже розблокувала?
Цветов Мне срочно• 14 августа в 08:03
Подумала, что вы е*анутая, когда сказали про слезы и поцелуи фото, и второй раз подумала, что вы е*анутая, когда оказалось, что это ложь
Леся Українка• 14 августа в 09:37
октриса без оскара
Идууу--уууу блин• 14 августа в 10:26
Розумію, що історія вигадана) але в мене приблизно така ж свекруха) теж розмовляє з фото онуків. І це ж зручно фото не треба кормити, вкладати спати, з фото не треба гуляти і т.д. А як приїздила до онуків, то серіали дивилась цілий день, чоловік (її син) вже навіть сварився, питав чого вона приїхала. Але до онуків прям неземна любов