Кидстаффовка• 14 августа в 09:04

Що робити, якщо акваріум постійно зеленіє, навіть після чищення?

Завжди недо...• 14 августа в 09:04
Контроль світла

Зменши тривалість освітлення до 6–8 годин на день.

Уникай потрапляння прямого сонячного світла на акваріум.

Якщо є можливість, встанови таймер для ламп.

2. Обмеження поживних речовин

Перевір, чи не перегодовуєш риб — залишки корму швидко розкладаються і живлять водорості.

Виконуй регулярні підміни води (20–30% раз на тиждень).

Перевір рівень нітратів і фосфатів тестами — їх надлишок потрібно зменшити.

3. Механічне та біологічне очищення

Використовуй зовнішній або внутрішній фільтр із хорошим біофільтром.

Додай живі рослини — вони будуть конкурувати з водоростями за поживні речовини.

Можна запустити водорослеїдних рибок (анциструси, отоцинклюси) або креветок.

4. Додаткові методи

УФ-стерилізатор — дуже ефективно вбиває плаваючі водорості.

Затемнення — накрий акваріум на 2–3 дні (рибам це безпечно, а водорості частково загинуть).

Використання препаратів проти водоростей — як крайній захід і лише для акваріумів без делікатних мешканців.
kissaniya• 14 августа в 09:08
Стоит на солнце?
Мона Лиза• 14 августа в 09:22
Ответ дляЗавжди недо...
Контроль світла

2. Обмеження поживних речовин

3. Механічне та біологічне очищення

4. Додаткові методи

УФ-стерилизатор к живым рыбам??
Мона Лиза• 14 августа в 09:24
Ответ дляЗавжди недо...
Контроль світла

2. Обмеження поживних речовин

3. Механічне та біологічне очищення

4. Додаткові методи

Блин, так надоели перепосты ИИ. Если нет опыта с аквариумом, зачем перепощивать этот шлак?! ИИ ошибается и вы же все равно не возьмёте ответственность за всю ту фигню, которую он придумал.
Завжди недо...• 14 августа в 09:24
Ответ дляМона Лиза
УФ-стерилизатор к живым рыбам??
Да, он абсолютно безопасен к живым и не очень рыбкам если его правильно установить
Мона Лиза• 14 августа в 09:25
Ответ дляЗавжди недо...
Это вам тоже чат написал?
Завжди недо...• 14 августа в 09:26
Ответ дляМона Лиза
Это вам тоже чат написал?
Да, а в чем проблема то?
Аніл• 14 августа в 09:27
Погратися з освітленням. Типи ламп,яркість, вище-нище. Компресор ,якої мощності
Завжди недо...• 14 августа в 09:28
Ответ дляМона Лиза
Он бывает ошибается на сложные и неоднозначные темы и то в старых версиях, если перепроверять информацию то все норм.
Аніл• 14 августа в 09:29
Я кщо будуть радити анцтструсів))) Брехня. Вони не впораються
Мона Лиза• 14 августа в 09:41
Ответ дляЗавжди недо...
Да, а в чем проблема то?
В том чтобы постить полотна сомнительной информации.
Завжди недо...• 14 августа в 09:44
Ответ дляМона Лиза
Почему сомнительной информации, вы вообще активно пользовались ИИ чтобы проверить его на работоспособность? или как он вообще работает?
Мона Лиза• 14 августа в 09:49
Ответ дляЗавжди недо...
Активный, но почти такой сомнительный хлам, ещё и полотно на Советчице под своим именем не хочу.
Кидаю курити• 14 августа в 10:44
Замінити корм спробуйте і давайте трішки менше