Весотехник• 14 августа 2025

Хто де відпочивав цього літа..Розкажіть де були, ваші враження

Цікавить саме Європа, бо ніяк не можу визначитись з напрямком. Хочеться моря і побачити щось новеньке, цікаве
МЧСница• 14 августа 2025
Ответ дляЦвіпканя
Іспанія , обʼїздили всі містечка по берегу від Малаги до Марбельї +Ронда, потім Гібралтар .
А ви в якому місяці були?
Забрызжу ядом• 14 августа 2025
Были в Каннах, больше туда ни ногой, особенно в высокий сезон. Из приятного, покатались немного по Окситании и Провансу.
Сирожено_пирожено• 14 августа 2025
Ответ дляМЧСница
Не на морі :) на Фарерах були - неймовірно 🥰
Розкажіть детальніше, будь ласка. Як добиралися, в яку суму все стало
Протру пилюку• 14 августа 2025
Испания Льорет де Мар
Цвіпканя• 14 августа 2025
Ответ дляМЧСница
А ви в якому місяці були?
Друга половина липня .
Ашотакоя• 14 августа 2025
У мами в селі
Stella di mare• 14 августа 2025
Я тоже люблю Ллорет де мар, все время туда возвращаюсь, хотя уже все побережье вокруг объездили.
Этим летом еще были в Хорватии и Италии.
Аль де Барановна• 14 августа 2025
Диван, чудове враження
Ольга-375c• 14 августа 2025
Була в Парижі на коцерті ’Stray kids’. Чекала його ще з минулого листопада. Я просто в захваті і від міста, і від концерту. Хочу ще!
долой_лама• 14 августа 2025
Были в Бари,Италия.Нам с маленькими ребенком очень подошёл песчаный пляж, не глубоко, построены волнорезы.Там несколько пляжей, но мы были на одном недалеко от жилья.Купили аудиогид , ходили гуляли, ели местную кухню, были в Базилике Святого Николая.
МЧСница• 14 августа 2025
Ответ дляЦвіпканя
Друга половина липня .
Жарко не було? Яка температура була у вас?
Зліпок ступні• 14 августа 2025
Ответ дляВесотехник
дуже цікавить Сицилія, розкажіть де саме були, пакетний тур чи апартаменти?
Ми теж були в червні на Сицилії, бронювали самі на букінг, дуже сподобалося
Частину - в Летояні в готелі, поруч з Таорміні
частину - в Сан Віто Ло Капо, апартаменти - тут шикарне море (на фото)
МЧСница• 14 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Суму остаточну не підбили ще. Добиралися як Птушкін паромом з Данії зі своїм авто, так виглядає дешевше трошки ніж переліт + оренда авто на місті. Але 28-36 годин в одну сторону - в принципі, дуже цікавий досвід. Я отримала задоволення.
Шалена красуня• 14 августа 2025
Була на Гран-Канарії в квітні і на Майорці в серпні. Чудово там і там! Море, океан неймовірні!
Успокойся_Успокойся• 14 августа 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Кіпр, їзжджу завжди, апартаменти, вільний пляж без людей великий, море супер, тепле, прозоро.
Не люблю шумні міста.
Підкажіть а у вересні Ви літали? Яка там температура повітр´я в першій декаді вересня?
Зліпок ступні• 14 августа 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Не люблю шумні міста.
А де конкретно великий вільний пляж без людей на Кіпрі?
МЧСница• 14 августа 2025
Ответ дляШалена красуня
Це з Майорочки фотки? Чи з обох? Плкажіть Гран-Канарію?
Шалена красуня• 14 августа 2025
Ответ дляМЧСница
Останнє з Гран-Канарії там) Ось ще
Форточка• 14 августа 2025
Италия, Сицилия.
не стоит того море, чтобы туда ехать, на мой взгляд. Есть места в Италии поинтереснее. В сентябре снова в Италию планирую. Рим, а там посмотрим. Покатаемся
МЧСница• 14 августа 2025
Ответ дляШалена красуня
Останнє з Гран-Канарії там) Ось ще
Мені подобається, гарно.
А де ви жили там, можете розказати?

А на Тенеріфе ви були?
Ми ще не були, дуже хочеться якось відвідати.
Шалена красуня• 14 августа 2025
Ответ дляМЧСница
Мені подобається, гарно.
А де ви жили там, можете розказати?

А на Тенеріфе ви були?
На Танерифе ще не була, планую) На Гран-Канарії дуже сподобалося! Жили біля пляжу Амадорес, місто Пуерто-Рико, в апарт-готелі. Всі номери з видом на океан, ціна на нього невисока була з 2-разовим харчуванням. Обовʼязково до відвідування дюни в Маспаломас, мальовниче містечко Моган.
Були ще на пляжах Анфі дель Мар з домініканським піском, Плая де ла гаріта з чорним піском, в столиці Лас Пальмас.
Авто напрокат там доступні по цінах
автор Весотехник • 14 августа 2025
Ответ дляПротру пилюку
Испания Льорет де Мар
який це пляж на фото? Ллорет теж роглядаю
АнтиТроль• 14 августа 2025
Були в Санремо та їздили на один день в Ніццу і Монте-Карло. Море чудове. Але жара 33 градуси.
Колгоспниця• 15 августа 2025
Ответ дляШалена красуня
На Майорці не порадите готелі?
Шалена красуня• 15 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
На Майорці не порадите готелі?
Була в готелі мережі Grupotel. Дуже достойні. Подивіться в них на сайті розташування. У всіх рейтинг хороший на букінгу й відгуки чудові
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2025
Ответ дляОльга-375c
а є фото з концерту? киньте кілька, будь ласка, доньці-фанатці покажу
Зліпок ступні• 18 августа 2025
Ответ дляВесотехник
Скоріше за все ось цей пляж
https://maps.app.goo.gl/uYDTUzqSYhWC4w1W8
ВЫВсеВрете• 18 августа 2025
Ответ дляЦвіпканя
Яка краса 😍
тільки холодно, постійно йде дощ, погана їжа, високі ціни