Оля_с_киркою• 14 августа 2025
Як ви вилазили з кредиток?
Борг...а витрати зараз більші через підняття цін...
Витворунка• 14 августа 2025
всюди зменшила кредитний ліміт, активно користуюсь картками 4 банків (через кешбеки та бонуси) ліміт на картках: 2 по 1 тис грн, 1 - 5 тис, 1 - 7 тис. Хоча можу мати і 100+ тис ліміт, але спеціально його не дозволяю піднімати. це чисто для перестраховки, якщо раптом надумала кудись летіти - щоб купити квитки ( і то останнім часом купую з дол/євро карток). Щоб швидше закрити кредитки для мене колись найдієвішим було закидати гроші і хоча б на 500-1000 грн зменшувати ліміт (на початку ковіду - була в мене халепа) Зараз навіть якщо і маю використані кредитні кошти, я в будь-який момент можу перекрити іх з власних коштів на інших картках.
Умничка-помощничка• 14 августа 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У мене кредит 72000 грн
Щоб його закрити в пільговому періоді (місяць) знімаю готівку,і повертаю на картку
А це 2880 грн щомісяця(( тобто 4% за зняття готівки
Щось непанятна.
Сам кредит в місяць менше буде по відсоткам. Можно взяти канікули кредитні. Реструктуризацію зробити. Також можно знайти в другому банку під менші відсотки, щоб перекрити цей. Але це все оперативно та тимчасово.
В так це все важко(
Бокс-орун• 14 августа 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Щось непанятна.
В так це все важко(
Якщо це мінус на картці по кредитному ліміту, то такі борги не реструктуризують, бо це не кредит в класичному розумінні
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 августа 2025
Ситуації бувають різні,але в більшості, що я бачу - люди влазять в кредити через фінансову безграмотність, жадібність, не вміння собі ні в чому відмовити та бажання жити не на тому рівні, на який заробляють
Коли купують не виправдано дорогі речі, коли можна обійтись більш дешевшим - витрачають усе, починаючи від дрібниць і закінчуючи великими пркупками
Замість звичайного смартфону - айфон, замість звичайних шампуню, косметики, побутової хімії - не виправдано дорогі
Сюди ж одяг, спочатку викидають те, що купили рік тому, потім купую знов те, саме і так по колу.....
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 августа 2025
Допишу,я не проти кредитів, особливо коли вони потрібні на лікування чи великі довгострокові покупки (будинок, машина)
Взагалі кредити це добре, але коли ти розумієш навіщо ти береш, для чого і на скільки
А коли купують якусь косметику з кредитної картки, бо хочеться - то дурість
Користуюсь протягом 10+ років. Навчилась уже орудувати так, щоб не виходити з ліміту. Якщо погашати кожного місяця на суму витрат попереднього або чуть більше - просто користування . Маю гарну кредитну історію, любий банк мені видать любу суму ( виняток іпотека можливо), яку мені буде потрібно ( екстренно на лікування чи інший форс- мажор), бо родичів чи друзів які можуть помогти в разі чого - нема. За роки уже звикла, готівку не знімаю ( майже ніколи), прилітають кешбеки , ловлю знижки за оплату картою , користуюсь оплатою частинами. Граюсь з інфляцією. Готівку не ношу взагалі.
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Ответ дляГейСюда
От того на что брали зависит как закрыть.У меня сейчас 2 плакальщицы’ все в кредитах’ одна дачу купила, в Испанию съездила и денег нет , другая в айти он и она работают сделали супер ремонт влезли в кредит, на днях слушала как она с кредита вылезти не может в перерывах между ’ новые сережки с обликом купила’ и покрасилась за 8 тыс.
А есть люди , которым на еду не хватает и это печально, хотя такие чаще не ноют
у меня тоже есть знакомая ’віжівает голодает, еще и кредит платить надо, точнее рассрочку. колонка газовая уже 3 года как поломалась, моюсь из под чайника, нет денег на ремонт’.
спрашиваю на что рассрочку - так на новый айфон, еще и на 13 месяцев надела это ярмо.
Агент Пинкертона• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а банк не дает.
Мне дает) приват и моно