Оля_с_киркою• 14 августа в 11:57

Як ви вилазили з кредиток?

Борг...а витрати зараз більші через підняття цін...
Витворунка• 14 августа в 15:16
всюди зменшила кредитний ліміт, активно користуюсь картками 4 банків (через кешбеки та бонуси) ліміт на картках: 2 по 1 тис грн, 1 - 5 тис, 1 - 7 тис. Хоча можу мати і 100+ тис ліміт, але спеціально його не дозволяю піднімати. це чисто для перестраховки, якщо раптом надумала кудись летіти - щоб купити квитки ( і то останнім часом купую з дол/євро карток). Щоб швидше закрити кредитки для мене колись найдієвішим було закидати гроші і хоча б на 500-1000 грн зменшувати ліміт (на початку ковіду - була в мене халепа) Зараз навіть якщо і маю використані кредитні кошти, я в будь-який момент можу перекрити іх з власних коштів на інших картках.
Умничка-помощничка• 14 августа в 15:25
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У мене кредит 72000 грн
Щоб його закрити в пільговому періоді (місяць) знімаю готівку,і повертаю на картку
А це 2880 грн щомісяця(( тобто 4% за зняття готівки
Щось непанятна.
Сам кредит в місяць менше буде по відсоткам. Можно взяти канікули кредитні. Реструктуризацію зробити. Також можно знайти в другому банку під менші відсотки, щоб перекрити цей. Але це все оперативно та тимчасово.
В так це все важко(
Бокс-орун• 14 августа в 15:45
Ответ дляУмничка-помощничка
Щось непанятна.
В так це все важко(
Якщо це мінус на картці по кредитному ліміту, то такі борги не реструктуризують, бо це не кредит в класичному розумінні
Кров з молоком• 14 августа в 16:04
Не залазила, кредиты для меня табу.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 августа в 16:04
Ситуації бувають різні,але в більшості, що я бачу - люди влазять в кредити через фінансову безграмотність, жадібність, не вміння собі ні в чому відмовити та бажання жити не на тому рівні, на який заробляють

Коли купують не виправдано дорогі речі, коли можна обійтись більш дешевшим - витрачають усе, починаючи від дрібниць і закінчуючи великими пркупками
Замість звичайного смартфону - айфон, замість звичайних шампуню, косметики, побутової хімії - не виправдано дорогі
Сюди ж одяг, спочатку викидають те, що купили рік тому, потім купую знов те, саме і так по колу.....
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 августа в 16:07
Допишу,я не проти кредитів, особливо коли вони потрібні на лікування чи великі довгострокові покупки (будинок, машина)
Взагалі кредити це добре, але коли ти розумієш навіщо ти береш, для чого і на скільки

А коли купують якусь косметику з кредитної картки, бо хочеться - то дурість
Lacrimo• 14 августа в 16:19
Користуюсь протягом 10+ років. Навчилась уже орудувати так, щоб не виходити з ліміту. Якщо погашати кожного місяця на суму витрат попереднього або чуть більше - просто користування . Маю гарну кредитну історію, любий банк мені видать любу суму ( виняток іпотека можливо), яку мені буде потрібно ( екстренно на лікування чи інший форс- мажор), бо родичів чи друзів які можуть помогти в разі чого - нема. За роки уже звикла, готівку не знімаю ( майже ніколи), прилітають кешбеки , ловлю знижки за оплату картою , користуюсь оплатою частинами. Граюсь з інфляцією. Готівку не ношу взагалі.
ЧупакабраЗеБест• 14 августа в 17:27
Ответ дляАгент Пинкертона
Обнулите лимит
а банк не дает.
ЧупакабраЗеБест• 14 августа в 17:29
Ответ дляГейСюда
От того на что брали зависит как закрыть.У меня сейчас 2 плакальщицы’ все в кредитах’ одна дачу купила, в Испанию съездила и денег нет , другая в айти он и она работают сделали супер ремонт влезли в кредит, на днях слушала как она с кредита вылезти не может в перерывах между ’ новые сережки с обликом купила’ и покрасилась за 8 тыс.
А есть люди , которым на еду не хватает и это печально, хотя такие чаще не ноют
у меня тоже есть знакомая ’віжівает голодает, еще и кредит платить надо, точнее рассрочку. колонка газовая уже 3 года как поломалась, моюсь из под чайника, нет денег на ремонт’.
спрашиваю на что рассрочку - так на новый айфон, еще и на 13 месяцев надела это ярмо.
Агент Пинкертона• 14 августа в 17:30
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а банк не дает.
Мне дает) приват и моно