ИграйМойГормон• 14 августа в 14:22

Відносини в Норвегії

Я просто в шоці. Тут нормально після бару відразу трахатись їхати. Ніхто не шукає відносини - всі просто шукають секс. Дівчата, хтось реально зустрічається з норвежцем? Чи це фантастика?
автор ИграйМойГормон • 14 августа в 14:47
Ответ дляОбережнаЯ
Та ладно у меня после такого секса после бара как начались отношения, сейчас это мой муж, и дети к меня есть и то что беженка не смутило. Автор, подруга в отношениях с норвежцем, нормально все
Та не хочу я відразу ні з ким спати - мені це бридко. Я людину зовсім не знаю. Мені звикнути потрібно, дізнатися більше.
Бжоли-бандерівці• 14 августа в 14:47
Ответ дляПлету корзинки
Если все всех устраивает, почему нет? Только украинская жиночка ищет шею и секс по большим праздникам, в виде одолжения.
Любопытно, сколько детей в традиционных норвежских семьях ?
Пи Пи Пилюля• 14 августа в 14:48
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую що ви себе описали і все пояснили))) бризкайте ядом далі😂
Вам треба по кілька раз пояснювати, щоб дойшло. Кажу ж-дурне.
Показушница• 14 августа в 14:48
Ответ дляТрахтибидох
Просто у вас так виходить. Моя двоюрідна сестра вийшла заміж за іспанця. Народила дитину йому.35 років.
Я в Британії.Вийшла заміж. В Україні 15 років після розлучення не могла знайти кохання. А тут вийшла заміж і прекрасно живу. 44 роки
Моя подруга. В Україні жодного разу в шлюбі не була, хоча мала все- роботу, житло, симпатична, бездітна .Рік казала їй виїжджати. Виїхала вона до Ірландії в 2023 р. Вже теж знайшла достойного чоловіка. Вийшла заміж. Вагітна,бо її мрія -мати дитинку. 42 роки.
По барах чоловіка не шукають.
Сусідка на початку війни виїхала до Данії. Все заміжня. Під 50р їй. В Україні самі недолугі були якісь у неї- питущі, бідні.а аона тягнула на тобі все. А це приїжджала в Україну як і я.. Боже, красуня.розцвіла. доглянута.
Мабуть остання фраза ключова, але де їх тоді шукати жінкам, яким умовно 25+
автор ИграйМойГормон • 14 августа в 14:48
Ответ дляТрахтибидох
По барах чоловіка не шукають.
Я не шукаю нікого в барі. Почитайте мої відповіді
Вельшановна• 14 августа в 14:49
Ответ дляviter33
Про москалів ні слова !!
Французи - дивні люди. Ви ще про Макрона згадайте з його ’любимою вчителькою’
І не всім так везе. Он там Шейк по ...х скакала -але вже ніхто не бере(((
Згодна, що ні слова про русню. Але згадала те, що підходило під тему посту. Шейк, так, шмара, але ж без дітей наче, хз.
Доречі, японці ще гірше. Дивилась акаунт нашої в Японії. Вона взагалі була шокована, як японці чоловіки багато п´ють водки, а жінки якраз ініціатори потраху будь з ким з офісу і в туалеті, і по дорозі додому щоденно.
А я то думала там такий дзен у всьому.
Кругом отаке. Це ще ми якісь культурні у секс відносинах.
Аноним НаВсеГда• 14 августа в 14:49
Ответ дляПи Пи Пилюля
Та я пойняла, не треба більше пояснень. Заспокойтесь, все добре)😂😂😂
Пи Пи Пилюля• 14 августа в 14:50
Ответ дляАноним НаВсеГда
Пойняла-то чудово. Ще б зрозуміла щось...
Показушница• 14 августа в 14:50
Ответ дляИграйМойГормон
Ми всі різні, але мені теж не зрозуміло, як, не будучи в п´яному угарі, можна займатися сексом з абсолютно незнайомою людиною, без краплі симпатії чи зацікавленості перед усім, як людиною.
Трахтибидох• 14 августа в 14:51
Ответ дляПоказушница
Мене побачив сусід спонсорів. Подруга знайшла на роботі. Сестра в магазині познайомилась.
Кукусикиииииии• 14 августа в 14:51
Ответ дляИграйМойГормон
Ви не розумієте, місцеві жінки сплять відразу після знайомства. Чоловіків дуже дивує, что не спиш з ними відразу і вони переключаються на інших
У вас цель встречаться именно с норвежцем?
Кукусикиииииии• 14 августа в 14:52
Ответ дляИграйМойГормон
В мене немає дітей і я працюю. Чоловіки знайомляться і активні, але відразу секс - це капець якийсь я питала в місцевих дівчат і вони говорять, що це нормально
Сколько мужчин в Норвегии ожидали от вас секс на первом свидании?
Бжоли-бандерівці• 14 августа в 14:52
Ответ дляФенте Фря
Моя бувша одногрупниця вийшла заміж за норвежця, вже років 15 там живе, 2 дітей вже там. Але якось не можу спитати чи стрибала вона в ліжко в перший день знайомства)))
Одногрупниця часом не з Запоріжжя?
viter33• 14 августа в 14:52
Ответ дляВельшановна
А я то думала там такий дзен у всьому.
В Японії - взагалі ж...па! Як і в Китаї
Серед молодих дівчат у великих містах культ ’чоловік должен’ ще більший, ніж серед українок (((. Надивилися тік-токів та інстаграмів.
Тому чоловіки і шугаються таких , а беруть в дружини філіпінок - і дешевше, і мозок не виносять і до домашньої праці привчені і принцесу з себе не корчать
Бжоли-бандерівці• 14 августа в 14:53
Ответ дляТрахтибидох
По барах чоловіка не шукають.
Вибачте, достойного це якого ?
Кукусикиииииии• 14 августа в 14:53
Ответ дляИграйМойГормон
Повірте, просто знайомляться, запрошують випити і потім пропонують додому. Зі мною відбувалося багато разів вже. Я не фарбована блондинка, висока, не фарбуюсь, одягаюсь стримано, не ношу підбори
Сколько раз?
Аноним НаВсеГда• 14 августа в 14:54
Ответ дляПи Пи Пилюля
Яка ви занадто вразлива. Не хвилюйтеся, якщо будете читати багато книжок та гарно вчитися, не будете дурною і бідною, і інших ображати не будете.
Аніл• 14 августа в 14:54
Просто люди не заморочені) Совком не прибиті
ЧорноброваЯ• 14 августа в 14:55
Ответ дляИграйМойГормон
Запрошують випити. Бар, кафе не важливо. Після першого такого ’побачення’ тут норма іти трахатися. Якщо ні, то типу чоловік не сподобався або жінка
А вы попробуйте не пить в баре с незнакомыми 🤷 может, они считают: раз пошла в бар пить, значит, тоже в поиске.
Думаю, у нас результат был бы таким же
Кукусикиииииии• 14 августа в 14:56
Судя по тому что автор не отвечает на конкретные вопросы, она это все придумала)
Пацаааааааан• 14 августа в 15:04
Ответ дляИграйМойГормон
Сходите в библиотеку
Там знакомятся по интересам
Вельшановна• 14 августа в 15:05
Ответ дляviter33
В Японії - взагалі ж...па! Як і в Китаї
Філіпінок, доречі, багато хто в дружин бере. Европейські чоловіки теж. Вони і миловидні, і спокійні, і здорові, а ще покірні чоловіку, що їм лестить.
Вельшановна• 14 августа в 15:07
Ответ дляЧорноброваЯ
Думаю, у нас результат был бы таким же
Там, як в бар після роботи не йдеш, то й спілкуватись з тобою не будуть. Це традиція, а як не з ними, то аутсайдер і дивна.
В курсі діла• 14 августа в 15:07
Нормально. Секс это удовольствие двоих. Знакомая живет в Норвегии 25 лет. Там норма пойти к врачу гинекологу, сексологу, психологу и сказать - не получаю удовольствия от секса, помогите, научите... и вам помогут. Скажут как делать гимнастику, подберут позы, вибратор и тд.
Секс это как утренняя зарядка, чистить зубы, танцевать, кушать - там нет культа девственности. И да, там равноправие. И платят вдвоем и в декрет идут вдвоем.
viter33• 14 августа в 15:08
Ответ дляВельшановна
Симпатичні - це тайки
Філіпінки - дешевший варіант (у японців та китайців)
А європейців (чоловіків) можна зрозуміти після опису, що ’чоловік должен’, а філіпінка і працює і права не качає і не розповідає, чим її повинні одарувати за секс
Благоуханочка• 14 августа в 15:08
Ответ дляИграйМойГормон
В Англии те самые.
Щедрик• 14 августа в 15:09
Ответ дляМэри Попкинс
У фільмі ’Дилер’ (це Данія) є момент спілкування хлопців у клубі із дівчиною. Вони знайомляться приблизно такому стилі як ви описали. Дівчина пару хвилин пробує із ними спілкуватись, а потім посилає. З цього роблю висновок що ні, для місцевих це також неприйнятно
Це Вам так здається. Як людина, яка живе в Норвегії три роки, скажу Вам, що так, як описує автор (просто поахатись) - в них норма. А ще підлітки не використовують презервативи і туча хвороб, які ніхто не лікує
ЧорноброваЯ• 14 августа в 15:09
Ответ дляВельшановна
Хм, интересная традиция. Но что ж они - всем коллективом после работы идут в бар, потом паруются и по домам? Вот уж Норвегия )
Щедрик• 14 августа в 15:14
Ответ дляЧорноброваЯ
Еще и на работе беспорядочные связи бывают, про которые потом сплетничают))). Вы поедьте сами, перед тем как говорить- увидите своими глазами.
У нас - культура и цивилизация. Они - как с аула какого сбежали - дикий, сельский образ жизни и мышления, если говорить в целом- это норма
В курсі діла• 14 августа в 15:17
Ответ дляЩедрик
Это не дикий образ мышления... просто там не принято выпрашивать секс. Они все оговаривают на берегу. Я люблю 3 раза в неделю по вечерам, а мне надо 2 раза в день - все разбегаемся, потому что так жить невозможно...