Тушьмушьнюшь• 14 августа в 14:33
Сімейний лікар
Скажіть, будь ласка, якщо аналізи здані в приватній лабораторії, чи може сімейний лікар їх занести в систему Хелсі? І взагалі,як та система виглядає з середини: що там є і що має бути.
Дякую
Я такая наивная• 14 августа в 14:48
Так, може внести. І може внести висновки вузьких спеціалістів, якщо ви без направлення ходили в приватну лікарню за власні кошти
Тушьмушьнюшь
• 14 августа в 16:53
Дякую за відповіді,а якщо лікар відмовляється? Є якійсь закон/ устава,до якого я могла б апелювати