ВсеПроВсехЗнаю• 14 августа 2025
чиї діти зараз у 1-4 клас: ви платите за харчування?
мається на увазі не те, що в групі подовженого дня (обід), а те, що під час основних уроків?
Результат:
вже голосів:
22 (78.57%)
ні
4 (14.29%)
результат
2 (7.14%)
так
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Киев, завтраки с декабря стали бесплатными для всех младшеклассников.
ВсеПроВсехЗнаю
• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а до цього були платні?
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
а з якого року не знаєте?
что именно? когда платным стало? давно, мой ребенок уже в 4 классе, всегда платили за завтарки.
ВсеПроВсехЗнаю
• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
хм. моя дитина була в молодшій школі 2018-2022 - харчування молодших школярів було безкоштовне. пільговики отримували ’’покращене’’ меню.
знаю деякі заклади практикували ’’покращене’’ для всіх за доплату (приблизно 200 грн на місяць), а пільговики безкоштовно.
але загалом можна було відмовитись від покращеного і не платити, дитині б давали просто попростіше.
але харчування молодших школярів було законодавчо затверджено безкоштовним.
тепер читаю новину ’’покращення’’: для молодших школярів буде безкоштовно. я аж зависла з мемом в голові ’’так це було вже’’.
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
а в киеве?
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
видимо в 2022 отменили это все. моя дочка пошла в школу уже в войну, значит точно был 2022 год.
ВсеПроВсехЗнаю
• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а в киеве?
ні. в Сумах.
але норма про безкоштовне харчування для молодшої школи була закріплена законодавчо.
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
ні. в Сумах.
наврнео началась войцна, и беплатно сделали только для детей убд.
ВсеПроВсехЗнаю
• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я не думаю, що така б новина пройшла повз увагу.
хіба що її взагалі не афішували. але б були батьки дітей, наприклад, другокласників. які рік відходили з безкоштовним харчуванням, а на другий їм кажуть ’’плати’’ і вони мовчки схавали...
Неробименінерви• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ні, в нас теж в прошлому році було безкоштовно..
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
прямо весь год? а в киеве?
Неробименінерви• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
прямо весь год? а в киеве?
я вже не пам,таю чи весь,про Київ не в курсі
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
если не киев, то вам сокрее всего бюджет (мэр) вашего города оплатил питание во всех школах.когда то давно я жила в городе-спутнике.
Кузнецовск, может кто знает такой. так нам атомная станция оплатила ВСЕМ детям питание во всех пяти школах, всем детям оплатила посещшение бассейна, музыкальную школу и чтото там еще.
Неробименінерви• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
можливо, не в курсі
Акукарача• 14 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
ні. в Сумах.
Ви особисто читали?
Акукарача• 14 августа 2025
За рахунок оплати місцевою владою. Десь було, десь ні. В нас і пакунки школяра більше 15 років давали
ВсеПроВсехЗнаю
• 14 августа 2025
Ответ дляАкукарача
Ви особисто читали?
ні, знала. якби я конкретно прочитала в якій постанові чи законі, я б пішла дивитись той закон зараз.
якось це було у всіх як само собою зрозуміле. ви ж не гуглите номер статті про вбивство, а знаєте, що не можна.
ще раніше до цього кума розповідала, що в школі де її донька навчається, всі доплачують, а вона сказала, що їй без доплати меню ’’попрощє’’ і не платила. це було ще раніше, десь 2014-2015.
мені платити не довелось, просто було безкоштовно всім. пільговики їли за окремим столом.
Весела пiсенька• 14 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А 6-10 років тому були безкоштовні
ЧупакабраЗеБест• 14 августа 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А 6-10 років тому були безкоштовні
может и так, но мой старший ребенок никогда не ел школьное, я даже не знаю было оно бесплатным когда то или нет. я ему всегда бабло давала на буфет.
Акукарача• 14 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Бо там все чітко вказано. А не всім і скрізь по країні
Крапипопка• 14 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Сніданки були безкоштовні. Обіди платні. Але це чисто Київська тема, бідніші громади не забезпечували, батьки платили. Старша пішла в школу у 2018.
Зараз з листопада 2023 для всіх молодших школярів України, фінансує держбюджет, а не з бюджету громади
ВсеПроВсехЗнаю
• 14 августа 2025
Ответ дляКрапипопка
не тільки київська. у Сумах також було. і я б не сказала, що багата громада.
Престидижитатор• 14 августа 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У нас в місті вже років 15 безкоштовні сніданки для початкових класів. І спочатку це була ініціатива місцевої влади. ’Покращували’ булками кожен сам собі.
Вітаміни косметика• 15 августа 2025
в нас Кривий Ріг місто де мер самопровозглашенец нема ніяких продльонок- тому і харчування нема. укриття він усе риэ-колись вириэ може собі могилу вже-все місто чека
зранку харчування безкоштовно до 5 класу влада зробила. А старшокласникам навіть булки не продають ні чай ні їжу- нічього.Хоча кухарі в штаті є