Снегопадка• Изменено 14 августа 2025

Некрасивые, расскажите о своей жизни

Вы были/находитесь в отношениях? Часто ли бываете на свиданиях? Вы смогли принять свою внешность или поставили крест на себе? Собираетесь ли делать пластику? Спрашиваю просто из интереса
Шкала Радощів• 14 августа 2025
Поставила хрест. Зате я розумна:) в шлюбі, 2 дітей. Чоловік красивий якщо що, забезпечує, але несамостійний.
Чудовий каламбур• 14 августа 2025
Это вы из темы про дественность?
Пригощаю кашею• 14 августа 2025
Некрасивых встречаю ооочень редко. Не думаю, что они тут сейчас Вам расскажут)
Пригощаю кашею• 14 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
Если Вы замужем, значит точно не некрасивая.
Чудовий каламбур• 14 августа 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Точно. Мой сын сказал что бывают красивые люди и обычные .некрасивых не встречал
автор Снегопадка • 14 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Это вы из темы про дественность?
Что за тема
вре_Динка• 14 августа 2025
красивою себе не вважаю.
нормально. з чоловіками і друзями проблем не маю. за останні 15 років самотньою була ад 7 днів)
Вредняжка• 14 августа 2025
Я мало бачила по спрпжньому некрасивих жінок. Де їх взяти на цілу тему? Не може бути все некрасиве. Щось інше компенсує обов´язково
Чумацький Шлях• 14 августа 2025
А що та краса? Перший вау ефект. А далі вже спілкування. Яка ти людина.
Я не гарна. Більше 20 років заміжня, маю двох донечок ( доньки дуже гарні)
Але чоловік люблячий, діти вредні але нормальні. Маю купу друзів і подруг ( я ж негарна, вони мене підсвідомо вважають безпечною)
Чумацький Шлях• 14 августа 2025
Ответ дляПригощаю кашею
З чого ви взяли?
Чудовий каламбур• 14 августа 2025
Автор ну вот я себя не могу назвать некрасивой.....а очень даже ничего. Но веду себя как уродина( из-за неуверенности в себе) вот это и отражаю и красоту мою противоположный пол не видит... Поэтому так как у вас
Вредняжка• 14 августа 2025
Наприклад, Холоденко відверто некрасива. У неї нема проблем з життям
автор Снегопадка • 14 августа 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Да что за враньё, зачем мужикам ’ внутреннее содержание и какой вы человек’. внешность им нужна, у них на красивых стоит а не на умных либо хороших
Чудовий каламбур• 14 августа 2025
Ответ дляВредняжка
Ой ну как для еврейки она нормальная
Чумацький Шлях• 14 августа 2025
Ответ дляВредняжка
В мене слабке підборіддя, відповідно ніколи не мала контуру обличчя. Ще й ніс видающийся. В профіль чисто тобі криса.

Але так фігура нормальна. Але після обличчя на фігуру вже ніхто не дивиться
автор Снегопадка • 14 августа 2025
Ответ дляВредняжка
Ну и ну. в каком месте, из-за лишнего веса?
автор Снегопадка • 14 августа 2025
Ответ дляЧумацький Шлях

Сочувствую, у меня тоже самое. Но фигура так себе
автор Снегопадка • 14 августа 2025
Можно умирать
Вредняжка• 14 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Ой ну как для еврейки она нормальная
Та ну як ще намарафетять, то нічого.
А в звичайному житті некрасива жінкв, що казать.
Фігура, груди відра, рот, випучені очі, волосся жахливе.
Я не можу нічого в ній похвалить. Але там харизма, характер
Чумацький Шлях• 14 августа 2025
Ответ дляСнегопадка
Можливо їм і не важливо мій внутрішній зміст.
Але йому важливо як він почувається поруч з конкретною жінкою
Ananasprotivogaz• 14 августа 2025
Ответ дляВредняжка
Нормальная она, если объективно.
автор Снегопадка • 14 августа 2025
Ответ дляAnanasprotivogaz
Нормальная она, если объективно.
Ведущая половинок?
Ananasprotivogaz• 14 августа 2025
Ответ дляСнегопадка
Ведущая половинок?
Та психологиня же вроде. Нельзя сказать, что страшная. + - норм
автор Снегопадка • 14 августа 2025
Ответ дляВредняжка
Вы хотя бы погуглите знаменитостей. Полно таких
Шкала Радощів• 14 августа 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Дарма ви так думаєте. Звісно, коли виходила я була хоч і не красуня, але хоча б 70 кг. Зараз 110 і я розумію, як я виглядаю.
автор Снегопадка • 14 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
Хорошо вы набрали
Ananasprotivogaz• 14 августа 2025
Ответ дляШкала Радощів
По вашему красивыми могут быть только худые?
Шкала Радощів• 14 августа 2025
Ответ дляПригощаю кашею
До речі, знаю пару некрасивих дівчат, але при тому доглянутих і з хорошими фігурами, і це значно покращує ситуацію.
Шкала Радощів• 14 августа 2025
Ответ дляВредняжка
А Міку Джагеру можна було і в 20 в фільмі жахів без гриму зніматися, але яка харизма! Теж проблем не має.
Некомильфо• 14 августа 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
А с раздутыми уткогубами - это красивая или обычная?