Снегопадка• Изменено 14 августа в 18:02

Некрасивые, расскажите о своей жизни

Вы были/находитесь в отношениях? Часто ли бываете на свиданиях? Вы смогли принять свою внешность или поставили крест на себе? Собираетесь ли делать пластику? Спрашиваю просто из интереса
Шкала Радощів• 14 августа в 18:03
Поставила хрест. Зате я розумна:) в шлюбі, 2 дітей. Чоловік красивий якщо що, забезпечує, але несамостійний.
Чудовий каламбур• 14 августа в 18:03
Это вы из темы про дественность?
Пригощаю кашею• 14 августа в 18:03
Некрасивых встречаю ооочень редко. Не думаю, что они тут сейчас Вам расскажут)
Пригощаю кашею• 14 августа в 18:04
Ответ дляШкала Радощів
Если Вы замужем, значит точно не некрасивая.
Чудовий каламбур• 14 августа в 18:04
Ответ дляПригощаю кашею
Точно. Мой сын сказал что бывают красивые люди и обычные .некрасивых не встречал
автор Снегопадка • 14 августа в 18:04
Ответ дляЧудовий каламбур
Это вы из темы про дественность?
Что за тема
вре_Динка• 14 августа в 18:04
красивою себе не вважаю.
нормально. з чоловіками і друзями проблем не маю. за останні 15 років самотньою була ад 7 днів)
Вредняжка• 14 августа в 18:05
Я мало бачила по спрпжньому некрасивих жінок. Де їх взяти на цілу тему? Не може бути все некрасиве. Щось інше компенсує обов´язково
Чумацький Шлях• 14 августа в 18:06
А що та краса? Перший вау ефект. А далі вже спілкування. Яка ти людина.
Я не гарна. Більше 20 років заміжня, маю двох донечок ( доньки дуже гарні)
Але чоловік люблячий, діти вредні але нормальні. Маю купу друзів і подруг ( я ж негарна, вони мене підсвідомо вважають безпечною)
Чумацький Шлях• 14 августа в 18:06
Ответ дляПригощаю кашею
З чого ви взяли?
Чудовий каламбур• 14 августа в 18:08
Автор ну вот я себя не могу назвать некрасивой.....а очень даже ничего. Но веду себя как уродина( из-за неуверенности в себе) вот это и отражаю и красоту мою противоположный пол не видит... Поэтому так как у вас
Вредняжка• 14 августа в 18:08
Наприклад, Холоденко відверто некрасива. У неї нема проблем з життям
автор Снегопадка • 14 августа в 18:08
Ответ дляЧумацький Шлях
Да что за враньё, зачем мужикам ’ внутреннее содержание и какой вы человек’. внешность им нужна, у них на красивых стоит а не на умных либо хороших
Чудовий каламбур• 14 августа в 18:08
Ответ дляВредняжка
Ой ну как для еврейки она нормальная
Чумацький Шлях• 14 августа в 18:08
Ответ дляВредняжка
В мене слабке підборіддя, відповідно ніколи не мала контуру обличчя. Ще й ніс видающийся. В профіль чисто тобі криса.

Але так фігура нормальна. Але після обличчя на фігуру вже ніхто не дивиться
автор Снегопадка • 14 августа в 18:09
Ответ дляВредняжка
Ну и ну. в каком месте, из-за лишнего веса?
автор Снегопадка • 14 августа в 18:09
Ответ дляЧумацький Шлях

Сочувствую, у меня тоже самое. Но фигура так себе
автор Снегопадка • 14 августа в 18:10
Можно умирать
Вредняжка• 14 августа в 18:10
Ответ дляЧудовий каламбур
Ой ну как для еврейки она нормальная
Та ну як ще намарафетять, то нічого.
А в звичайному житті некрасива жінкв, що казать.
Фігура, груди відра, рот, випучені очі, волосся жахливе.
Я не можу нічого в ній похвалить. Але там харизма, характер
Чумацький Шлях• 14 августа в 18:10
Ответ дляСнегопадка
Можливо їм і не важливо мій внутрішній зміст.
Але йому важливо як він почувається поруч з конкретною жінкою
Ananasprotivogaz• 14 августа в 18:10
Ответ дляВредняжка
Нормальная она, если объективно.
автор Снегопадка • 14 августа в 18:11
Ответ дляAnanasprotivogaz
Нормальная она, если объективно.
Ведущая половинок?
Ananasprotivogaz• 14 августа в 18:12
Ответ дляСнегопадка
Ведущая половинок?
Та психологиня же вроде. Нельзя сказать, что страшная. + - норм
автор Снегопадка • 14 августа в 18:13
Ответ дляВредняжка
Вы хотя бы погуглите знаменитостей. Полно таких
Шкала Радощів• 14 августа в 18:14
Ответ дляПригощаю кашею
Дарма ви так думаєте. Звісно, коли виходила я була хоч і не красуня, але хоча б 70 кг. Зараз 110 і я розумію, як я виглядаю.
автор Снегопадка • 14 августа в 18:14
Ответ дляШкала Радощів
Хорошо вы набрали
Ananasprotivogaz• 14 августа в 18:15
Ответ дляШкала Радощів
По вашему красивыми могут быть только худые?
Шкала Радощів• 14 августа в 18:15
Ответ дляПригощаю кашею
До речі, знаю пару некрасивих дівчат, але при тому доглянутих і з хорошими фігурами, і це значно покращує ситуацію.
Шкала Радощів• 14 августа в 18:16
Ответ дляВредняжка
А Міку Джагеру можна було і в 20 в фільмі жахів без гриму зніматися, але яка харизма! Теж проблем не має.
Некомильфо• 14 августа в 18:16
Ответ дляЧудовий каламбур
А с раздутыми уткогубами - это красивая или обычная?