Перловая Кашка• Изменено 14 августа 2025
Оренда машини в Іспанії- не так все просто? Треба брати який варіант?
Щоб без депозиту
Там є депозит 1000€
Якщо поцарапають машину (а там часто таке) то можуть зняти весь депозит
А як тоді бути?
Я про це читала в фейсбуці і не можу знайти.. дівчата там казали вибирати лише варіант якийсь.. а який? Я не запамʼятала
Там є депозит 1000€
А як тоді бути?
Чупа-чупс• 14 августа 2025
Вище Вам вірно написали , краще переплатити за повне покриття . Ми арендували 2 неділі назад кампер, теж Іспанія , 800 депозит, все добре , повернули повністю , десь через неділю
Ответ дляЧупа-чупс
Я депозит не залишала. Нічого
Оренда плюс страховка наперед онлайн
Кредитку до автомата, щоб за платні дороги сплатити, зняли за них потім і прислали рахунок, де і коли їздила по платних. Це Голден Кар
І все.
Оренда плюс страховка наперед онлайн
І все.
Перловая Кашка
• 14 августа 2025
Ответ дляСhanelKa
Я депозит не залишала. Нічого
Оренда плюс страховка наперед онлайн
І все.
Оренда плюс страховка наперед онлайн
І все.
Це треба в якийсь додаток заходити?
Перловая Кашка
• 14 августа 2025
Ответ дляСhanelKa
Беріть оренду з повною страховкою
Тоді вам ніщо не загрожує
Можете навіть орендувати онлайн, забрати авто, ключі в ящику
А потім залишити авто в аеропорту
Швидко і зручно
Тоді вам ніщо не загрожує
А потім залишити авто в аеропорту
Швидко і зручно
На якому сайті це все орендувати