Поліпривіт всім• Изменено 14 августа 2025
100 тыс на двоих 30+ нормально?
доход на двоих, квартира родителей, 2 собаки, детей нет, планируют
но хочется и домик купить и машину чуть получше, сейчас бу, 2013 года ниссан есть
на сегодня это похоже небольшой доход, если поход в продуктовый магазин 700-1000 грн ?
Задираю носа• 14 августа 2025
Ответ длямадам Везувий
Меня больше удивляют рассказы про 20 тысяч, реально такие не знаю
Зайдите посмотрите вакансии. Полно вакансий на 15000 грн.
мадам Везувий• 14 августа 2025
Ответ дляЗадираю носа
И что? Наличие вакансий долго означает, что человека на эти деньги они найти особо не могут.
Задираю носа• 14 августа 2025
Ответ длямадам Везувий
Полно людей, кто работает за такие деньги. Медсестры, учителя.
Где тут 0?• 14 августа 2025
Ответ дляДуняша
Я в Чернігів з Києва катаюся до колориста, бо те, що в Києві роблять за 6-7 тисяч, у Чернігові мені роблять за 3-4 тисячі і не гірше. Єдине, що манікюр майже в одну ціну вже)
Спробуйте в Черкаси ще 😁
Дуняша• 14 августа 2025
Ответ дляГде тут 0?
Спробуйте в Черкаси ще 😁
Відстань х2, не дуже економно)
Где тут 0?• 14 августа 2025
Автор, вам повезло, що своє житло і нема дітей. Бо ми на 100 тис, чоловік і я, дитина підліток і 2 кота на зйомній ледь виживаємо. Якщо б було своє житло, то ми б шикували. Також на продукти в день йде 1000-1300 на трьох
Где тут 0?• 14 августа 2025
Ответ дляДуняша
Відстань х2, не дуже економно)
Я жила в Черкасах. Там золоті майстри. В Києві рік обходила всіх майстрів і досі деяких своїх не знайшла нажаль. Бровіст і та поїхала за кордон цього місяця. Тепер ще бровіста шукати🥲
Дуняша• 14 августа 2025
Ответ дляГде тут 0?
Зробіть перманент і не мучтеся, у мене є хороший майстер, у Львові правда😆🤗
Бо ще бровістам цим по 1500 грн платити кожні три тижні, це можна повіситися…
ЯНаПэПэ• 14 августа 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
мы еще ездим из пригорода, проезд сейчас подорожал, почти 100 грн в одну сторону
я молчу за такси, когда нужно срочно выехать или опаздываешь, цены от 500 грн и выше
я не вожу машину, права получила, страшно. муж когда как, не всегда
Коммунальные вот в этом месяце подняли
просто сходить за овощами и фруктами 500-600 грн + мясо, творог, молоко
получаются круглые суммы
я не вожу машину, права получила, страшно. муж когда как, не всегда Коммунальные вот в этом месяце подняли
получаются круглые суммы
Ви ж на харчі не витрачаєте 30 тис в місяць. То чого ниєте про дорого
Сусановна• 14 августа 2025
Ответ дляviter33
На цьому форум 100 тис. на 2 - злидні, безпросвітні злидні((
Не тільки на цьому, в Тредсі теж зп 2к дол вважається стартовою для новачків 😂
Где тут 0?• 14 августа 2025
Ответ дляДуняша
Я платила 400)) згодна на перманентний, але треба старий видалити і знайти до кого піти. Я залюбки
Дуняша• 14 августа 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ой, а видаляти, кажуть, боляче(
Щасти вам, якщо що🐋
Где тут 0?• 14 августа 2025
Ответ дляДуняша
Ой, а видаляти, кажуть, боляче(
Щасти вам, якщо що🐋
Дякую!