ПлакалаВАвто• 14 августа 2025

Матушка Аліпія

Кажуть, вона сниться тим, хто до неї звертається, дає підказки. Чи були у вас ситуації з цим повʼязані, хто їздив до неї, розкажіть.
П.С. Не по темі буду ігнорувати, питання то тих, кому є чим поділитися
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Автор, якщо ви християнка- то є єдиний шлях до Бога - це Христос. Все і всі інші - від лукавого.
А хто з цим сперечається. Христос -син Божий..
Ви протестанка, а більшість тут православні, трошки різні шляхи до Бога, а Бог один. Монотеїзм.
Svitlo_• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Православні не по Біблії живуть? Не по науці Христовій? То які вони тоді християни?
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Куди Ви хилите?
Домовенок Кузя• 14 августа 2025
Я їздила не один раз. Просила, щоб брат перестав пити - допомогла, не пʼє з 2021 року. Просила, щоб сестра з онко прожила якнайдовше- допомогла, діагноз поставили в 2021, давали півтори роки, зараз сестра живе і працює 🙂
Просила, щоб свекруха була жива - не допомогла, минулого місяця не стало , теж онко(
Svitlo_• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Куди Ви хилите?
На роботу, в магазин, на прогулянку
Барвіночка• 14 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
Нет, мой зять священник
Муж сестры. Вот вообще ему место не в церкви
почему?
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
На роботу, в магазин, на прогулянку
Я бачу
Майор Медуза• 14 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
почему?
Обворовал родного отца, сделал внебрачного ребенка, это я всех подвигов не знаю.
Барвіночка• 14 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
Господи помилуй от таких священников.
Майор Медуза• 14 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
Господи помилуй от таких священников.
Это точно 😆
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляМайор Медуза
То його життєвий шлях, Ваш осуд залишається лише з Вами.
ol_kin• 14 августа 2025
Моїй сім´ї помогла в тяжкий період, але ми не один раз їздили.
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Авторко, Ви дивилися фільм про Аліпію? Раджу подивитися і самі собі зробите висновки
ПотеряласЯ Я...• 14 августа 2025
Мені допомогла. Але треба правильно бажання формувати. Я зробила це неправильно
Майор Медуза• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Я к нему на исповеди не хожу, в отличии от верующих
Да, я осуждаю брехунов
И это разводняк наивных верующих
автор ПлакалаВАвто • 14 августа 2025
Ответ дляol_kin
Це добре що допомогла. А тривалий час їздили? Я ось другий раз планую
автор ПлакалаВАвто • 14 августа 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Але ж допомогла) а якщо не секрет, що ви просили і отримали?
Петриківна• 14 августа 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Як правильно?
автор ПлакалаВАвто • 14 августа 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Про правильно сформульоване, розумію про що ви
автор ПлакалаВАвто • 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Дивилася і не один. Про який саме ви говорите?
Svitlo_• 14 августа 2025
Ответ дляПетриківна
Як правильно?
Біблія каже, що Бог виконує лиш ті наші прохання, які співпадають з Його волею.
Хвильоватиша• 14 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Як це зрозуміть
Svitlo_• 14 августа 2025
Ответ дляХвильоватиша
Як це зрозуміть
Якщо Бог вирішив, що людині потрібно померти від хвороби, то як на формулюй прохання - воно залишиться без відповіді. А якщо людина і випросить в Бога - користі з цього не буде. Приклад в Біблії - прохання Єзекії.
Хвильоватиша• 14 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Тобто проси не проси, а все вже вирішено?
То нащо просити? Для чого тоді це все?
Вмію заміряти найкраще• 14 августа 2025
Ответ дляХвильоватиша
То нащо просити? Для чого тоді це все?
’Бійся своїх бажань ’.
І це правда. Те, чого найбільше хотіла - отримала, але це якийсь тягар, не можу пояснити.
Svitlo_• 14 августа 2025
Ответ дляХвильоватиша
То нащо просити? Для чого тоді це все?
Так не по всіх питаннях Бог виніс Своє рішення. Є питання, де рішення залежить від молитв. Але від Аліпії і т.д - точно нічого не залежить
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Так, але не так.
Svitlo_• 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Так, але не так.
І що не так?
Сама вумна тутички• 14 августа 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
А який Ви дивилися? я про той, що знятий в 2006 рокці . там пояснення чому саме просити не самому , а через допомогу тих же святих.
автор ПлакалаВАвто • 14 августа 2025
Ответ дляСама вумна тутички
«Путь мудрости» і ще деякі в формі інтервʼю. А ви про який говорите?