Новорічна пальма• 14 августа в 23:11
Бак вагіноз при вагітності, в кого було?
В кого був бактеріальний вагіноз на ранньому терміні? Скажіть, наскільки це небезпечно і що вам лікар виписував?
Омлетик• 14 августа в 23:15
Ответ дляБілий Лосик
Муж принёс?
Скорее всего да, это от мужа.
Назначали тержинан. Помог.
кнопкодав• 14 августа в 23:23
Ответ дляБілий Лосик
Муж принёс?
1.Підвищення рівня естрогену й прогестерону впливає на мікрофлору піхви.
Змінюється кислотність (pH стає трохи вищим), і лактобактерій — “корисних” бактерій — стає менше. Це знижує природний захист.
2.Організм вагітної навмисно зменшує імунну активність, щоб не відторгнути плід.
Разом із цим знижується здатність контролювати умовно-патогенну мікрофлору, таку як Gardnerella vaginalis.
3.Під час вагітності збільшується кількість виділень і вологість середовища, що створює кращі умови для росту бактерій, які викликають БВ.
4.Порушення гігієни або навпаки — надмірне спринцювання (вимиває корисну флору).
5.Хронічні інфекції сечостатевої системи.
6.Використання деяких ліків, особливо антибіотиків, без відновлення флори.
7. Рецидиви старого БВ
Якщо до вагітності вже був епізод бактеріального вагінозу, він часто повертається на фоні гормональної перебудови.
7. Рецидиви старого БВ
Новорічна пальма
• 14 августа в 23:25
Ответ длякнопкодав
7. Рецидиви старого БВ
Дякую за ваш коментар
не хотілось навіть відповідати на питання вище
Хотіла почути чи було в когось таке , тому що переживаю
А прочитала інше 🤭
любименькая• 15 августа в 00:33
Ответ дляНоворічна пальма
Дякую за ваш коментар
А прочитала інше 🤭
Тержинан или Фемиклин. Это от падения иммунитета, у меня такое часто еще до начала половой жизни было
Новорічна пальма
• 16 августа в 15:15
Ответ длялюбименькая
Дякую дуже 🫶