Сегодня сержусь• 15 августа 2025

Скільки заробляє ваш чоловік?

Результат:
вже голосів: 387
93 (24.03%) Ваш варіант
46 (11.89%) 21-30 тис грн
39 (10.08%) Більше 200 тис грн
36 (9.3%) 31-40 тис грн
36 (9.3%) 100 тис і більше
35 (9.04%) 51-60 тис грн
22 (5.68%) 16-20 тис грн
21 (5.43%) 10-15 тис грн
21 (5.43%) 150 тис і більше
17 (4.39%) 61-70 тис грн
13 (3.36%) 81-90 тис грн
8 (2.07%) 71-80 тис грн
АяВсёЗнаю• 15 августа 2025
Як коли, власний бізнес
Дело было давно• 15 августа 2025
4160євро грязними
Задираю носа• 15 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
в чате 7 жен айтишников)))))
и мой не айтишник
Задираю носа• 15 августа 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ні, у мене сантехнік
у подружки - зварщик
Безпорадна Кроко• 15 августа 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Поміняв роботу. Довго шукав нову , реально, дуже зараз складно .
І справді складно, дуже вам співчуваю. Це ви пишете тут теми й чеки з АТБ викладаєте? То ковбаска дорого, то філе нема за що купити, то грушка 60 грн?
Стрибну в гречку• 15 августа 2025
Не знаю точно. Живемо без фін.проблем. Найманий топ. До війни жили краще, олігархи дуже гарно платили, а зараз держ.підприємство платить менше
Стрибну в гречку• 15 августа 2025
Ответ дляЕдимнаморе
теж подібна ситуація. Працювали в цивільній комерційній авіації до війни.
вре_Динка• 15 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ну да, просто утром советчицы глянут на результаты голосования и лопнут от зависти))))). Просто 200000 грн в Украине это достаточно внушительно, а в других странах обычная з/п, но есть и меньше даже.
Ніяка це не внушча сума для України зараз. 5 тис дол всього.
Атятя_тётя• 15 августа 2025
Около 6000 евро нетто
На границе• 15 августа 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Своя справа, в сезон 60-200 тис, а в не сезон 40-50. Але враховуйте, що з цих грошей платиться заробітна плата двум співробітникам + аренда приміщення, податки...
Так вопрос: сколько зарабатывает?
На границе• 15 августа 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Че вы зациклились на айтишниках? Я вам открою тайну - айтишники нищеброды по сравнению с тцкшниками.
Война закончится ж когда-то
Куда ж без меня• 15 августа 2025
160+
В семье двое детей
Я около 140, так что комфортно себя чувствуем
Анти-анонім• 15 августа 2025
150 000 - 180 000 плиточник. Ремонты делает.
И на него большая очередь
ПочтальЁнша• 15 августа 2025
21 тис, мобілізований. До мобілізації в 23 році - 50-70 тис, водій на власному бусі.
Lizavel• 15 августа 2025
Такой разрыв 20-30 тысяч и сразу больше 200...
как тебе такое илон маск• 15 августа 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Тоді це не заробіток, а валова виручка. А прибуток скільки?
Ответ дляДама_с_коготками
Це його власна справа. Його заробіток, витрати напряму залежать від суми заробітку
Оренда, ЗП найнятим...це непрямі витрати
Чай не пью, только кофе• 15 августа 2025
Ответ дляLizavel
У нас фактично відсутній середній клас, як такий. Точніше це досить незначний %.
Між маленькими зарплатами та надприбутками прірва.
Дама_с_караваем• 15 августа 2025
80т, і ще додатково 30/40т в місяць
Вообще не факт• 15 августа 2025
А вы с какой целью интересуетесь чужими доходами ?
Директор Пляжу• 15 августа 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Заробіток - це те, що залишилось після: оренди, комуналки, зп працівникам, податки, і закупів, якщо це кав´ярня до прикладу. Все що залишилось - зп.
На границе• 15 августа 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Её уже спрашивали, она не отечает, видимо, муж ей не говорит
Лавандовая• 15 августа 2025
Финмониторинг
Белоснежко• 15 августа 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Я знаю где стотыщ платят)
Діліться
Белоснежко• 15 августа 2025
Ответ дляКуда ж без меня
160+
В семье двое детей
Ким працюєте?
Едимнаморе• 15 августа 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я в АТБ не була давно, так як ми проживаємо не в Україні. І складність не в тому що не вистачає на життя, а в тому що довго зараз знайти роботу. Теми тут не створюю, просто інколи читаю.
Ответ дляНа границе
ага, або не може вигадати так, щоб правдиво виглядало))
Благоуханочка• 15 августа 2025
Ответ дляLizavel
Всегда удивляюсь, автору так сложно написать, что опрос про Украину, заграничные прибежали и перевели в гривны и конечно будет разрыв, не корректный опрос
Физрукая• 15 августа 2025
Намного больше 200к. А по комментариям вижу, как айти недолюбливают, хоть вроде они не обворовывают простой народ. До войны было больше. Сейчас зп такая же, а вот бонусы очень скромные.
Бідося• 15 августа 2025
Ответ дляВся в кредитах
Далеко не во всех странах 200 тыс грн обычная зарплата, во многих европейских странах средняя зарплата 1000 евро или чуть больше, 200 тыс грн., 4000 евро, это шикарно, 2000, то есть 100 тыс грн. очень даже хорошо. Это в Германии 4000 обычная зарплата или Норвегии, то есть в богатых странах.