Мишка-шалунишка• 15 августа 2025
Питання про медичну книжку
Для працевлаштування сказали, що маю зробити в конкретній поліклініці і коштує це 1000 грн. Я можу зробити її не за 1000 в звичайній поліклініці? Ще кажуть, що для різних компаній медкнижки різні, але в інтернеті такої інформації не знайшла.
Продавчиня кіз• 15 августа 2025
Медкнижки одинаковы. А вот анализы, врачи разные для разных профессий
Впораюсь зі всим• 15 августа 2025
Можна зробити у звичайній поліклініці, це буде довше, але трохи дешевше.
Медичні книжки однакові, різний перелік аналізів і лікарів.
Я оту школу влаштовувалася, то мені ще треба було отримати довідку від психіатра з голограмою. У державній поліклініці це було б непросто, лікар залишився один на район і до нього жива черга декілька годин. А решта не мають права таку довідку дати.
Шкварочка• 15 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви думаєте в звичайній буде дешевше?
По направлению от работодателя может быть бесплатно для работника
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Сан.книжкі всюди однакові, типові. Різними є періодичність, з якою необхідно проходити медогляд - зазвичай раз на рік, працівникам кухні - раз на пів року. Також є різниця в тому, яких спеціалістів треба проходити. Для прикладу - працівникам кухні додатково треба проходити стоматолога та здавати мазок з зева на стафілококк, а працівникам школи - не треба.
Тож уточніть, які аналізи та спеціалісти потрібні саме вам, і можете проходити обстеження будь-де.
Але це вам обійдеться ненабагато дешевше, ніж заплатити тисячу і не бігати по лабораторіям по всьому місту та не записуватись за місяць до спеціалістів на прийом та на аналізи.
Шкварочка• 15 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Існують поліклініки які проводять медогляди для підприємств, в них є і нарколог, і психолог. І вони дають сертифікат з голограмою. В нас медогляд оплачує підприємство
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Ответ дляШкварочка
Ні.
Не буде.
Хіба що спеціалісти в поліклініці.
А на кишкову групу, фг, оо, на стафілококк - точно безкоштовно не буде.
Не буде.
Хіба що спеціалісти в поліклініці.
Шкварочка• 15 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Ні.
Не буде.
Хіба що спеціалісти в поліклініці.
Не буде.
Хіба що спеціалісти в поліклініці.
Навіщо працівнику робити ці аналізи для себе? Це вимога роботодавця, він має оплачувати
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Ответ дляШкварочка
Роботодавець багато чого має робити, і що?
Ніде в Україні роботодавці не оплачують медогляд працівникам, завжди за свій кошт, хіба що є своя відомча поліклініка, ну або якщо це якась закордонна філія великого підприємства.
Шкварочка• 15 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Щоб стверджувати, що ’ніде’ треба знати точно. Я вам кажу моє підприємство сплачує, Макдональдс сплачує
Мишка-шалунишка
• 15 августа 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Дякую.
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Ответ дляШкварочка
Ну так МД це філії закордонного підприємства, я про це уточнила.
Школи, дитсадки, заклади харчування, заклади торгівлі, виробництво продуктів (навіть такі велетні, як Сандора) - всюди працівники роблять санкнижку за свій рахунок.
Мишка-шалунишка
• 15 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви думаєте в звичайній буде дешевше?
Так. І у мене вже є купа аналізів, не бачу необхідності робити їх повторно для медкнижки.
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Свіжі? Там строки дії у аналізів є для сан.книжки.
Аноним ФЕЯ• 15 августа 2025
Ответ дляШкварочка
Якщо це треба для школи або садочка, то хто це буде сплачувати? Яка стаття розходів в школі на це передбачена? Правильно, ніяка.
Мишка-шалунишка
• 15 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую.
Мишка-шалунишка
• 15 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Дякую.
Аноним_• 15 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Вчителям, вихователям оплачують аналізи, дослідження.
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Ответ дляАноним_
Де?
Аноним_• 15 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Як ви можете знати про всіх?
Аноним_• 15 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Де?
Що де? В Україні.
Вам сказати місто чи школу?
Королева Сарказма• 15 августа 2025
Ваша ситуация похоже на ту, когда выписывают рецепт, и говорит купить лекарство именно в одной аптеке ! Думаю, что за эти книжки кто то в доле
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Ответ дляАноним_
Як ви можете знати про всіх?
Тому що я працюю саме в цій сфері.
І точно знаю, що пед.працівникам, і в цілому працівникам освітніх закладів проф.огляди не оплачують, нема такої статті в бюджеті. Можливо, якісь приватні заклади. Державним - не оплачують.
Медики проф.огляд безкоштовно проходять, ДСНС.
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Ответ дляАноним_
Що де? В Україні.
Вам сказати місто чи школу?
Так, скажіть місто і школу.
Аноним_• 15 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Тому що я працюю саме в цій сфері.
У якій? У медицині?
А я працюю в освіті. Ми подаємо списки працівників, медицина виставляє рахунок, оплачуємо по договору.
Дивно, що ви доводите,що у нас такого немає 😂
Аноним_• 15 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Так, скажіть місто і школу.
Ваша сфера діяльності стосується України вцілому? Чи окремого регіону?
Що вам дає підставу стверджувати,що освіта проходить за власний рахунок?
Цирк на дроті• 15 августа 2025
Ответ дляАноним_
У якій? У медицині?
Ви так і не уточнили, в якому місті та в якому навчальному закладі такий комунізм.
І я в курсі про проф.огляди в освітніх закладах - і в школах, і в садочках. Всюди за свій кошт.